♥Magic World of Anahi Serbia♥
Dobrodoshli na MWAS Forum...Owu poruku widite jer pregledate forum kao gost...Kada kliknete na Register na pola ste puta da postanete nash chlan...Reg. se i budite redowni...Wole was Admini <3
♥Magic World of Anahi Serbia♥
Dobrodoshli na MWAS Forum...Owu poruku widite jer pregledate forum kao gost...Kada kliknete na Register na pola ste puta da postanete nash chlan...Reg. se i budite redowni...Wole was Admini <3
♥Magic World of Anahi Serbia♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥Magic World of Anahi Serbia♥

♥Magic World of Anahi Serbia♥
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Como susedio

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Dulce Maria
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
Dulce Maria


Ženski Postovi : 876
Datum registracije : 03.06.2009
Godina : 26

Como susedio - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Como susedio   Como susedio - Page 3 Empty2009-06-08, 14:22

49 EPIZODA

Migel: Volim te!
Mia: Volim te!

Ljube se.

Migel: Mia bilo je divno sto si bila moja.
Mia: I meni osecajuci se tvojom. Nego sta mislis da pozovemo Robertu i Diega da dodju i dovedu Ani?
Migel: Odlicna ideja.

Migel je otisao po svoj telefon da zove Diega, dok je Mia sa svog zvala Robertu.

Migel: Halo, Diego?
Diego: Ja sam, ko je to?
Migel: Migel. Kako je tamo?
Diego: Odlicno. Cerka ti je fenomenalna.
Migel: Sto?
Diego: Hoce da te spoji sa Miom, kaze da je voli kao mamu.
Migel: Pa tome sam se i nadao…
Diego: Molim?
Migel: Sa Miom sam, zvanicno… Diego volim je i samo zelim da budem sa njom.
Diego: Ozbiljno? Napokon!!!
Migel: Sta mislite da dodjete na imanje?
Diego: Cekaj da vidim sa Robertom.
Migel: Ne moras, Mia bas sad razgovara sa njom.
Diego: Onda dogovoreno.
Migel: Vazi cao.
Diego: Cao.

U drugoj sobi.

Roberta: Sta?!?!?! Ozbiljno??? Kako mi je drago drugarice!!!
Mia: Sve se desilo tako brzo i ne znam… Volim ga.
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Maria
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
Dulce Maria


Ženski Postovi : 876
Datum registracije : 03.06.2009
Godina : 26

Como susedio - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Como susedio   Como susedio - Page 3 Empty2009-06-08, 14:22

50 EPIZODA

Sve je bilo savrseno. Dani su prolazili, a Mia i Migel su se sve vise voleli, i nisu mogli to da sakriju. Ani je bila srecna jer je napokon imala mamu. A Mia je cuvala kao svoje rodjeno dete, dok je Migel uzivao gledajuci njih dve.
Napokon je dosla i zabava. Ostao je jos samo jedan dan, i na imanju se sve spremalo uzurbano jer ce sutradan uvece basta biti puna ljudi.

Mia: Ljubavi, bice to velika zabava. Kako sam srecna.
Migel: A ja sam srecan jer sam dobio porodicu i ne treba mi vise nista.
Mia: Migel…
Migel: Reci?
Mia: Volela bih kada bi Roberta i Diego i Lupe i njen muz ostali ovde nekoliko dana, sta mislis ti o tome?
Migel: Da se prisetite starih vremena?
Mia. Da. Nedostajale su mi puno. Bile smo najbolje drugarice, i sve smo pricale jedna drugoj. Mada je Lupe uvek nesto krila, ali takva je ona.(smeje se)
Migel: Naravno da mogu da ostanu.
Mia: Hvala.(ljubi ga)
Ani: Mia, hoce li Alfonso doci?
Mia: Naravno da hoce.
Migel: Ne sme da izostane, kakav ce onda utisak da ostavi na svekra? (smeje se)
Ani: Tata!!!
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Maria
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
Dulce Maria


Ženski Postovi : 876
Datum registracije : 03.06.2009
Godina : 26

Como susedio - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Como susedio   Como susedio - Page 3 Empty2009-06-08, 14:23

51 EPIZODA

Doslo je i to vece. Mia je bila prelepa, kao i Ani i Migel. Bili su u basti i primali goste koji su stizali polako. Napokon su dosli i Roberta i Diego sa Alfonsom.

Ani: Dodji, hocu da ti pokazem nesto!!!

Ani i Alfonso su otisli.

Mia: Udjite.
Diego: Hvala. Prelepo je ovde, cestitamo.
Migel: Moja devojka ima dobar ukus.
Roberta: Mia, jesi li uspela da stupis u konakt sa Lupe?
Mia: Da. Doci ce, jedva cekam da je vidim.
Roberta: I ja isto, ali sada ne treba da budemo tuzni vec da uzivamo.
Ani: Mia, dodji!!!
Mia: Idem.

Mia je otisla sa klincima. Odjednom se culo zvono na vratima.

Roberta: Ja cu!
Lupe: Roberta!!!
Roberta: Drugarice!!!
Lupe: Kako si?
Roberta: Odlicno! Dobro vece, Roberta Reverte.
Santos: Santos, drago mi je.
Roberta: Takodje. Dodjite, hocu da vas upoznam sa svojim muzem i sinom.

Lupe i Santos su usli. Mia se vec vratila i bas u tom momentu se ljubila sa Migleom.

Lupe: (iznenadjena, zavrtelo joj se u glavi) Roberta? Ko je ono?
Roberta: Onaj sto je sa Miom?
Lupe : To je Mia?
Roberta: Da, promenila se puno, promenila je izgled i ustala iz kolica, ispricacu ti kasnije.
Lupe: Bas mi je drago… Ali ako je ono Mia, ko je ono sa njom?
Roberta: Kumce njene tetke. Migel.
Lupe: Zajedno su!!!
Roberta: Da, od skoro. Da li si dobro? Bleda si.
Lupe: Potrebna mi je voda.
Roberta: Hajmo u kuhinju.

Usle su u kuhinju.Lupe je bila veoma bleda. Nije mogla da zamisli da su Mia i Migel zajedno. Kako se sve sredilo? Sta se desilo?
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Maria
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
Dulce Maria


Ženski Postovi : 876
Datum registracije : 03.06.2009
Godina : 26

Como susedio - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Como susedio   Como susedio - Page 3 Empty2009-06-08, 14:23

52 EPIZODA

Roberta: Odmah dolazim idem po Miu.
Lupe: Vazi.

Roberta je otisla a u kuhinju je usla devojcica.

Lupe: Ko si ti?
Ani: Cao, ja sam Ani.
Lupe: (iznenadjena) Cerka Migela i .. Migela, zar ne?
Ani: Da.
Lupe: A tvoja mama?
Ani: Ostavila me je kada sam bila mala.
Lupe: A puno volis Miu?
Ani: Mnogo, mnogo. Ona me je spasila.
Lupe: Kako?
Ani: Mia je bila u kolicima,. Jednog dana sam pobegla, i igrajuci sam se okliznula i pala u bazen, i kako nisam znala da plivam… Mia je skocila za mnom.
Lupe: Ustala je iz kolica?
Ani: Da.
Lupe: Mora da te puno voli.
Ani: Da, i mog tatu takodje.
Lupe: Molim?
Ani: Zajedno su! Od skoro.
Lupe: I ti volis sto su oni zajedno?
Ani: Naravno!

U tom trenutku su usle Mia i Roberta, Ani je izasla, a Lupe je potrcala ka Mii. Zagrlila je i plakala u njenom zagrljaju. Dugo se nisu videle i osecala se krivom sto joj nije mogla reci zasto je bila srecna sa Migelom a onda se sve promenilo…

Mia: Lupe!
Lupe: Kako si? Zao mi je zbog tvoje tetke.
Mia: Proslo je, ne brini. Sada imam Migela i to je jedino bitno.
Lupe: Volis ga puno?
Mia: Vise nego sto sam mislila.
Lupe: Kada ste se upoznali?
Mia: Neposredno pred smrt moje tetke.
Lupe: I nikada se ranije niste videli?
Mia: Ne.
Lupe: Dobro.
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Maria
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
Dulce Maria


Ženski Postovi : 876
Datum registracije : 03.06.2009
Godina : 26

Como susedio - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Como susedio   Como susedio - Page 3 Empty2009-06-08, 14:23

53 EPIZODA

Mia je Lupiti predstavila Migela. Lupe je ostala bez reci, Migel se bio promenio ali ne toliko. Nikada nije ni pomislila da je Migel Brendino kumce, ne moguce su takve slucajnosti… Svi su bilu u basti, uzivajuci u zabavi, Lupe i Santos su u pocetku bili nervozni… Mia ih je pozvala da ostaju na imanju par dana, a oba para su to vrlo radosno prihvatila.
Migelu je Lupe bila poznata ali nije mogao da se seti odakle? A mozda se i prevario? Nije puno obratio paznju na to. Mia i Migel se nisu razdvajali ni na trenutak, bili su tako srecni.
Polako se zabava zavrsila i polako su ljudi odlazili, dok na kraju nisu ostala samo tri para. Deca su vec spavala. Odlucili su da veceraju napolju, pod vedrim nebom prepunim zvezda i punim mesecom.
Diego: I kako ste se vas tri upoznale?
Lupe: Pa ja sam se sa njih dve upoznala kasnije.
Migel: I zasto si otisla?
Lupe: Pa… saznala sam nesto i morala sam da odem, ali ne bih da razgovaram o tome.
Mia: Nema veze zasto si otisla, sada je bitno da si tu. Tako sam srecna.
Lupe: Oprosti mi.
Roberta: Za sta da ti oprosti?
Lupe: Zato… zato sto sam otisla tako iznenada, zbog toga!
Mia: Nema veze.
Lupe: Hvala.
Migel: Imas li dece?
Santos: Jos uvek ne, ali ih zelmo. A ti Mia?
Mia: (spusta glavu) ne mogu da imam decu…
Lupe: Mozda se desi cudo.
Mia: Ne, ne mogu, od nesrece…
Lupe: Mia a sta… pa… ako je zabuna?
Mia: Ne znam. Ne zelim da pricam o tome to me deprimira.
Lupe: Razmisli. Mozda ipak… ne znam…
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Maria
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
Dulce Maria


Ženski Postovi : 876
Datum registracije : 03.06.2009
Godina : 26

Como susedio - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Como susedio   Como susedio - Page 3 Empty2009-06-08, 14:23

54 EPIZODA

U sobi Lupite i Santosa.

Santos: I sta mislis da uradis?
Lupe: Ne znam, nikad ne bih predpostavila da su zajedno, ali je Mia prepoznala svoju cerku, one tako lice.
Santos:I devojcica je voli puno, steta sto nisu mogle biti zajedno do sad.
Lupe: (pocinje da place) i to je sve moja krivica.
Santos: Nisi ti kriva, za sve postoji razlog zasto se desava.
Lupe: Nadam se da ce se ovo uskoro zavrsiti.
Santos: Videces da hoce.

U sobi Mie i Migela.

Ani: Hocu da spavam sa vama.
Mia: Sto se mene tice moze. Sta ti mislis ljubavi?
Migel: Kako devojke kazu. (smeje se)

Svo troje su legli da spavaju.

U sobi Roberte i Diega.

Roberta: Zar ti se ne cini kao da Lupe krije nesto?
Diego: Da, ali o cemu li se radi?
Roberta: Ne znam, ali moram da saznam.
Diego: Cuvaj se.
Roberta: Znam sta radim, ne brini.

Sledeceg jutra…

Lupe: Sta je ovo?!?!?!?!?!?!?
Santos: Sta se desilo?
Lupe: Moj mobilni. Vidi!
Santos: “Cao. Znas dobro ko sam, takodje znam da si blizu moje sestre, samo zucni i moji roditelji ce umreti. Mislis da ce ti Mia nekada to oprostiti?”
Lupe: Proganja me!!!
Santos: Smiri se, molim te.

Lupe nije bila jedina koja je primila poruku tog jutra. Poruku je dobio i Migel ali i…

Mia: I ovo? “Mia mislis da se svedesilo onako kako ti mislis? Ako hoces da ti ispricam kako je zaista bilo, ne spominji nista Migelu, ili nikada neces saznati istinu.”

A sa druge strane.

Migel: “Cao Migele. Obavestavam te da majka tvog deteta hoce da ti je oduzme, pazi se! Ne pricaj nikome o ovome ili tvoja cerka moze nestati”

Svi su bili tuzni u kuci. Mia je bila zbunjena, nije shvatila sta sta se desavalo.Migel je bio u depresiji. Kako moze da je uzme nakon toliko vremena? Jos vise je mrzeo. Dan je polako prolazio a svi su bili zadubljeni u svoje misli. Mia je dobila jos nekoliko poruka, ali je najvise zabolela ona najkonkretnija.

Mia: “Imas cerku, prelepa je! Migel te nije samo napustio vec ti je i oduzeo cerku! Sada ima tri godine!!!”

Ovo je Miu mnogo pogodilo, ima cerku, mora da je nadje ali kako? Gde li je Migel, da li joj je sestra slala te poruke? Nije bila svesna koliko je bila u pravu. Njena sestra je saznala da su Mia i Migel ponovo zajedno, i htela je da ih rastavi po svaku cenu, ne obaziruci se na devojcicu.
Migel je takodje dobi jos par poruka ali se u njima ponavljalo isto, da pazi, jer ce mu uzeti cerku kada najmanje bude ocekivao.
Mrzeli su svoje proslosti nesvesni da su to njihove sadasnjosti, i bili su u stanju na sve. A Lupe nije imala dovoljno hrabrosti da isprica istinu.
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Maria
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
Dulce Maria


Ženski Postovi : 876
Datum registracije : 03.06.2009
Godina : 26

Como susedio - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Como susedio   Como susedio - Page 3 Empty2009-06-08, 14:24

55 EPIZODA

Svi u kuci su bili jako lose raspolozeni. Mia i Migel gotovo da nisu pricali. I sve je to tako tesko padao Ani koja nista u svemu tome nije razaumela sta se desava niti joj je ko hteo objasniti.
Ali se sve pogorsalo jednom posetom.
Svi su bili u dnevnoj sobi. Odjednom se zaculo zvono.

Roberta: Ja cu.
----: Dobar dan, je li ovo imanje Migela Aranga?
Roberta: Da. Ko ga trazi?
----: Hvala. (odgurnula je Robertu i sama usla)
Lupe: Ti!?!?!?!?! Ne, ovo se ne desava.
Mia: Sabrina!?!?!?!?!
Sabrina: Lepo je sto me prepoznajes sestrice.
Migel: Sabrina i ti ste sestre? Sta ovo znaci?
Sabrina: Ja cu vam objasniti.
Lupe: Neces, inace, kunem ti se…
Sabrina: Sta ces mi uraditi? Mislis da ce ti Mia jednog dana oprostiti?
Roberta : Sta se desava?
Sabrina: Migel, Mia i moja sestra su ista osoba!! Kako to nisi primetio?
Migel: Sta? (okrece se ka Mii) Ti si mi unistila zivot!!!
Mia: Ukrao si mi cerku!!! Mrzim te!!!! (udara ga jako) Nikad nisam mislila da si takav… Mrzim te!!! Mrzim te skote, mrzim te, mrzim te!!! (pada na zemlju i pocinje da place)
Roberta: Ti si taj koji je mojoj drugarici unistio zivot, kakva si ti nula od coveka. (podize Miu i odvodi je)
Diego: Migel…
Sabrina: Moj posao je ovde zavrsen.

Sabrina je otisla, Mia i Roberta su bile u sobi. Mia je bila jako lose. Mislila je kako se on poigrao njome, oteo joj je cerku, ostavio je zbog kolica, a ona je opet upala u njegovu zamku.
Na drugoj strani kuce Migel je razmisljao koliko je mrzi, kako je izigravala nevinasce, a samo je htela da uzme Ani, Mislio je da su i kolica bila deo farse.
Santos i Lupita su bili u soku. Lupe je plakala, ali nije mogla da govori.
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Maria
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
Dulce Maria


Ženski Postovi : 876
Datum registracije : 03.06.2009
Godina : 26

Como susedio - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Como susedio   Como susedio - Page 3 Empty2009-06-08, 14:24

56 EPIZODA

Migel: Mrzim je, mrzim je!!!
Santos: Migel, smiri se.
Migel: Kako da se smirim, ona je jedna…
Lupe: Pazi sta ces reci, mozes se posle pokajati.
Migel: Necu se pokajati, to je istina.
Lupe: Ako tako jako verujes u to, onda ces mi dozvoliti da ti ispricam istinu? Znam da ce me Mia mrzeti ali sam sigurna da ce to biti zbog jakog razloga. Ovo Mia ne zna, nisam imala dovoljo hrabrosti da joj ispricam, ali mislm da je doslo vreme.
Diego: Na sta mislis?
Santos: Nije sve kao sto izgleda.
Migel: I kako ti to znas?
Lupe: Zato sto sam ja bila Sabrinina saucesnica u svemu tome.
Migel: Sta!?!?!?!
Lupe: Sad cu vam ispricati.
Migel: Ipak to ne znaci nista.
Lupe: To cemo da vidimo!
Santos: Pocni.
Lupe: Sabrina i Mia se nikada nisu slagale, Sabrina je Mii cinila zivot nemogucim, od dana kada se rodila. Mia je bila lepa, dobra, jednom recju savrsena, ali Sabrina nije. Sabrina se rodila sa problemom na koji njeni roditelji nisu obracali paznju, a kada je to izmaklo kontroli vec je bilo kasno.

Roberta je sisla dole i ostala da bi cula sta Lupe prica.

Migel: Ali njeni roditelji su mrtvi!!!
Lupe: Pusti me da zavrsim molim te!Sabrina je pretila Mii da ce ubiti njihove roditelje ako ne uradi sve sto joj naredi. Ali se Mia zaljubila u tebe Migel, samo je na tebe mislila, ne obracajuci paznju na to sto joj je pricala sestra.
Migel: Samo se poigrala sa mnom!!!
Santos: Umukni!!! I slusaj.
Lupe: Hvala. Ono na sta Sabrina nije racunala je da ce Mia ostati trudna. Tada je odlucila da joj jos vise zagorca zivot. I uspela je u tome. Zar ne shvatas sta se zaista desilo? Povredjujes sam sebe, samo mislis na svoju bol, a Mia je propatila vise nego ti!
Migel: Branis je zato sto ti je drugarica!!!
Lupe: Jednoga dana, Mia je bila u kolima i vozila je svoje roditelje. Sabrina je namestila udes. Dok je Mia bila u nesvesti, Sabrina je otela roditelje, za koje ne znam gde su sada, ali znam da su zivi!!! Sabrina ih je zatvorila, i uverila Miu da su oni mrtvi. I ne samo to. Mia se probudila u bolnici, pored nje je bila Sabrina. Mia je bila sama, jer je u tom momentu Roberta bila na putu sa Diegom. Sabrina joj je rekla da su im roditelji mrtvi, da je izgubila dete… Mia je ostala nepokretna, bilo je leka ali ona nije zelela da se izleci. Mnogo je patila, izgubila je svoje dete i roditelje i ljubav svog zivota u istom danu, jer je po Sabrininim recima on napustuio zato sto je paralizovana. Takodje joj je rekla da ne moze da ima dece vise. Ali hajde da kazemo istinu koju ti tako volis, makar bolelo… Sabrina vas je oboje lagala, roditelji su joj zivi, njena cerka je i tvoja cerka Ani koja je rodjena veoma zdrava, zahvaljujuci Bogu, i Mia moze da ima decu.
Migel: (uplakanih ociju) ja… nisam znao, ja…
Lupe: Mia je propatila vise nego ti. Ti si imao svoju cerku, a koga je imala ona, reci mi? Nija imala nikoga, osim tetke. Shvatas li Migel da Mia nije kriva ni za sta?
Migel: Toliko je patila zbog mene. Ja je nikad ne bih napustio zato sto je u kolicima… zao mi je… toliko je volim…
Santos: Idi i reci joj to!

Roberta je isto plakala zbog svega sto je cula… Duguje izvinjenje Migelu. Ponovo se popela gore da sve isprica Mii, ali…
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Maria
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
Dulce Maria


Ženski Postovi : 876
Datum registracije : 03.06.2009
Godina : 26

Como susedio - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Como susedio   Como susedio - Page 3 Empty2009-06-08, 14:25

57 EPIZODA

Roberta: Mia!!!!

Mia je lezala na podu, onesvescena, pored nje je lezala sada prazna boca sa lekovima, htela je da se ubije. Svi su se popeli gore cuvsi Robertin vrisak.

Migel: Mia, molim te reaguj, ne ostavljej me, oprosti mi, oprosti mi, molim te!!!
Lupe: Treba zvati hitnu pomoc.
Ubrzo je Mia lezala u bolnici. Pored nje su bile Roberta i Mia, dok su muski ostali na imanju zbog dece i ako policija nesto javi jer su Sabrinu odmah prijavili.

Lupe: Kako je?
Doktor: Sada je dobro, zahvaljujuci Bogu, ali da se malo kasnije primetili, ne bi bila vise sa nama. Otkrili smo nesto tokom pregleda, gospodja je trudna, cestitam.
Roberta: Zaista? Makar jedna lepa vest danas.

Roberta je pozvala Diega da mu isprica.

Diego: Migel!
Migel: Sta ti je rekla Roberta? (uplaseno) Kako je Mia?
Diego: Migel, pogledaj me! Mia je trudna!
Migel: Stvarno?!?!?!?!
Santos: Cestitam!!!

Odmah zatim je zazvonio telefon, zvali su iz policije da kazu da su uhapsili Sabrinu i da su nasli njene roditelje.

EPILOG

Dragi dnevnice, evo me ovde na imanju kao i svaki dan, tako sam srecna. Danas je Anin rodjendan, i proslavicemo ga onako kako zasluzije. Kada pomislim da sam pre samo nekoliko godina toliko patila… Sada je moja sestra u ustanovi za mentalno obolele. Trebala je da ide u zatvor ali mislim da je ovako bolje. Vec sam godinu dana u braku sa Migelom. Cuva me i pazi, i osecam se tako srecno sa njim i nase dvoje dece Ani i Chrisom. Napokon imam svoju porodicu i prijatelje. Moji roditelji su takodje ovde, sa mnom. Otkrila sam da je moju tetku ubila Sabrina, jer je znala celu istinu. Nadam se da, gde god bila, je srecna. I moram da zahvalim puno Roberti i Lupe, koje su, dok sam ja bila u bolnici, sve objasnili Ani, i cim smo se videla, rekla mi je mama… nema reci koje mogu da opisu kako sam se osecala… Zahvaljujem Bogu svaki dan sto me je ucinio najsrecnijom zenom na svetu.
Sto se tice Roberte i Diega, oni su dobili cerkicu koju su zeleli kao i Lupe i Santos. Okupljamo se svake nedelje ovde na imanju i to je najbolji dan u nedelji jer su tada tu i moja porodica i moji prijatelji. Ostavljam te jer me Migel zove, trazi poljubac… Ha ha ha… Cao
Mia

KRAJ
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Como susedio - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Como susedio   Como susedio - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Como susedio
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
♥Magic World of Anahi Serbia♥ :: ♥Off Anny♥ :: ♥Web Novele♥-
Skoči na: