♥Magic World of Anahi Serbia♥
Dobrodoshli na MWAS Forum...Owu poruku widite jer pregledate forum kao gost...Kada kliknete na Register na pola ste puta da postanete nash chlan...Reg. se i budite redowni...Wole was Admini <3
♥Magic World of Anahi Serbia♥
Dobrodoshli na MWAS Forum...Owu poruku widite jer pregledate forum kao gost...Kada kliknete na Register na pola ste puta da postanete nash chlan...Reg. se i budite redowni...Wole was Admini <3
♥Magic World of Anahi Serbia♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥Magic World of Anahi Serbia♥

♥Magic World of Anahi Serbia♥
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Tracewi sa PJ-a....

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
~*Gatita de Anny*~
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
~*Gatita de Anny*~


Ženski Postovi : 3332
Datum registracije : 12.04.2009
Godina : 29
Lokacija : Sa Anny u shopingu.......

Tracewi sa PJ-a.... Empty
PočaljiNaslov: Tracewi sa PJ-a....   Tracewi sa PJ-a.... Empty2009-07-18, 17:41

Ok Pues Yo fui pensando que Dulce iva a ir pero no. Pues les cuento que estavamos sentados todos en el show esperando a que empesara y mirando lo de la alfombra y que sale el comercial de Verano de Amor Y Cuando Se Mira Dulce Todo Mundo Grito De La Emocion. Oh tambien les cuanto que la gente del medio los ponen a aplaudir y a gritar y durante todos los premios por las unicas que casi nadia aplaudio fue por Paulina y Por Anahi ni los que tenian que apludir. De Echo en la salida la mas criticada fue Anahi y por el camino me encontre posters de ella tirados en el suelo. Ella si era de mis Favoritas de RBD La numero uno es Dulce ovio pero reconosco que Anahi tambien me gustava. Y la neta no me gusto nada su presentacion y al parecer no fui a la unica muchos dijieron que queria agarar el estilo de Thalia. Buen de ahi en mas estuvo muy chido estar en los premios ya que es muy diferente a lo que presenciamos en la tele requiere de mucho travajo me diverti aunque me quede con las ganas de ver a Dulce ya pa la proxima

Ok!Pa ja sam mislila da ce Dulce doci ali nije.Eto da wam kazem da smo swi seli i cekali da show ponxce i gledali u tepih ko izali i cekali da iazdje reklama za Verano de Amo i kada su prikazali dulce ceo swet je gledao dulce i vikao od emocija.O da takodje da wam ispricam da je publika koja je bila u sredini su za swe aplaudirali i pokaziwali owacije ali jedino za Anahi i Paulinu su najmanje aplaudirali.Na proslasku kroz crweni tepih najvise je bila iskritikovana Anahi i na stazi sam nasla njene postere isecen.Ona je bila jedna od mojih naj iz RBD.Broj jedan je Dulce ali priznajem da mi se Anahi takodje swidjala.I iskreno uposte mi se nije swidela njena prezentacija i nisam jedina koja tako misli mnogi su rekli da je ukrala Talijin stil.Swe u swemu bilo je super zabavno na premijama i mng je drugacije nego na tv-u i jedino mi je zao sto nisam widela Dul ali drugi put.

Owo je napisala jedna dewojka na uniju

OMG OMG OMG ANAHI JE BILA EXTRA MSM STWARNO
Nazad na vrh Ići dole
http://rbd-4everthebest.forummotion.com/
~!ANY RBD!~
♥Inalcanzable♥
♥Inalcanzable♥
~!ANY RBD!~


Ženski Postovi : 1732
Datum registracije : 19.05.2009
Godina : 26
Lokacija : sa rbd-om na turneji

Tracewi sa PJ-a.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tracewi sa PJ-a....   Tracewi sa PJ-a.... Empty2009-07-18, 23:12

videla sam ovo.....sigurno je laz!!!!!!!!!!!sigurno je to neka devojka koja mrzi Anny...........
Nazad na vrh Ići dole
~*CwIjInA_MaLa*~
♥No pares♥
♥No pares♥
~*CwIjInA_MaLa*~


Ženski Postovi : 409
Datum registracije : 16.07.2009
Godina : 28
Lokacija : ♥Fan numero 1 de Annie♥

Tracewi sa PJ-a.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tracewi sa PJ-a....   Tracewi sa PJ-a.... Empty2009-07-18, 23:33

Ljubomorne dushe mogu da mi .. nastawice se.. xD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.loodache.6forum.biz
~~Anci Tinkerbell~~
♥Pochetnik♥
♥Pochetnik♥
~~Anci Tinkerbell~~


Ženski Postovi : 116
Datum registracije : 22.06.2009

Tracewi sa PJ-a.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tracewi sa PJ-a....   Tracewi sa PJ-a.... Empty2009-07-19, 18:46

sta reci to su deca od 10-ak godina....a na snimku sa PJ-a se bas ne vidi da je publika ne voli i da nije bilo aplauza....prema tome....LAZ
Nazad na vrh Ići dole
~*Gatita de Anny*~
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
~*Gatita de Anny*~


Ženski Postovi : 3332
Datum registracije : 12.04.2009
Godina : 29
Lokacija : Sa Anny u shopingu.......

Tracewi sa PJ-a.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tracewi sa PJ-a....   Tracewi sa PJ-a.... Empty2009-07-19, 22:35

Bas takooo!!!!!!!:)
Nazad na vrh Ići dole
http://rbd-4everthebest.forummotion.com/
Sponsored content





Tracewi sa PJ-a.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tracewi sa PJ-a....   Tracewi sa PJ-a.... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Tracewi sa PJ-a....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
♥Magic World of Anahi Serbia♥ :: ♥Anahi♥ :: ♥Nowosti♥-
Skoči na: