♥Magic World of Anahi Serbia♥
Dobrodoshli na MWAS Forum...Owu poruku widite jer pregledate forum kao gost...Kada kliknete na Register na pola ste puta da postanete nash chlan...Reg. se i budite redowni...Wole was Admini <3
♥Magic World of Anahi Serbia♥
Dobrodoshli na MWAS Forum...Owu poruku widite jer pregledate forum kao gost...Kada kliknete na Register na pola ste puta da postanete nash chlan...Reg. se i budite redowni...Wole was Admini <3
♥Magic World of Anahi Serbia♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥Magic World of Anahi Serbia♥

♥Magic World of Anahi Serbia♥
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Mis noches sin ti

Ići dole 
AutorPoruka
~*Gatita de Anny*~
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
~*Gatita de Anny*~


Ženski Postovi : 3332
Datum registracije : 12.04.2009
Godina : 29
Lokacija : Sa Anny u shopingu.......

Mis noches sin ti Empty
PočaljiNaslov: Mis noches sin ti   Mis noches sin ti Empty2009-06-16, 18:44

Mis noches sin ti Webnovelarb2
Nazad na vrh Ići dole
http://rbd-4everthebest.forummotion.com/
~*Gatita de Anny*~
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
~*Gatita de Anny*~


Ženski Postovi : 3332
Datum registracije : 12.04.2009
Godina : 29
Lokacija : Sa Anny u shopingu.......

Mis noches sin ti Empty
PočaljiNaslov: Re: Mis noches sin ti   Mis noches sin ti Empty2009-06-16, 18:45

EPIZODA 1


Dijego se budi u stanu sa jednom dewojkom...Marijanom...
Mis noches sin ti Marvi1
Upoznao je tu dewojku pre nekoliko nedelja.U jednom baru.Model.Laka dewojka,ali iz dobre porodice.Idealna dewojka.Tako kaze njen otac.
Dijego je bio spreman da spozna ljubaw.Bolje receno sex,jer tu ljubawi nije bilo.
Swidja mu se dewojka,onakwa je kakwu zeli.
Dijego obozawa sto je u krewetu...kakwa dewojka.Powlaci se ka njoj.Otkopcao joj je kosulju i poljubio u prsa.Ljubi je.Skida pantalone.Stigao je do boxerica.dewojka se takodje skida.Wristi od uzbudjenja.
MARIJANA: Dijego,molim te...lutkice...
Te reci su se odbile negde u Dijegu...lutkica...tako mu je goworila Roberta...Roberta.Njegowa Roberta.
DIJEGO: Da,ljubawi...
Dijego je ljubio Marijanu strasnu.Kada joj je pogledao u lice wideo je slatku ljubaw swog ziwota.robertu...njegowu Robertu.
DIJEGO: Moja si,moja,samo moja...
Marijana ga je ljubila ...
MARIJANA: I ja tebe wolim,Dijego...
DIJEGO: Znam...
Dijego je pruzao Marijani ljubaw kao nikada pre.Ali kada je strast utihnula,shwatio je da zena pored njega nije njegowa Roberta.Ustao je iz kreweta i spremio sebi kupku.Marijana je bila zbunjena.

Hiljadama milja daleko Roberta je bila u dworistu swoje kuce.Suncala se u bikiniju,i mislila na sutrasnji prwi dan na poslu.Posle Elite way Roberta je ostawila bend.Nije mogla da bude pored Dijega.Da mu je tako blizu,a ne moze da ga zagrli,poljubi..Tortura.Sutra je nowi dan.Pocinje da radi kao model.Jedan nowi ziwot.Daleko od Dijega.Daleko od tolikih izdaja,tolikih bolowa...
Roberta je razmisljala o nowom ziwotu,kad je prekinula mama...
ALMA: Moja princezo,moja cerkice kako si mi lepa.Bices najbolji model na swetu,wideces!
Zagrlila je i pocela da je gusi poljupcima.
ROBERTA: Ay,mama!izwini,ali u swom sam swetu..Mnogo te wolim,izwini...
Alma se nasmejala ,pogledala je i primetila nesto na njenom licu...neki izraz...
ALMA: Roberta,jesi dobro?Imas neki problem?
Roberta kao i uwek porice...
ROBERTA: Mama ne haluciniraj!Dobro sam,samo sam mislila na sutra....nowi posao.Uh.uzbudljiwooo...
ALMA: Roberta Alehandra,ja sam ti majka i mene ne mozes da lazes,Reci mi....sta ti je...Ja sam ti majka zato mi reci u mene trebas imati powerenja.
Roberta je samo pogledala.
ROBERTA: Nije mi nista.I idem sad jer si wrlo znatizeljna nesto mamita...
Ostawila je mamu i usla u kucu.Otisla je u sowju sobu.Legla je u krewet.Plakala je stalno misleci na swe trenutke sa Dijegom.Podsecala se tako lepih trenutaka ali u isto wreme i swih patnji,za sta je on bio kriw.Koliko suza...Prosli su sati i zaspala je...

KRAJ 1. EPIZODA
Nazad na vrh Ići dole
http://rbd-4everthebest.forummotion.com/
~*Gatita de Anny*~
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
~*Gatita de Anny*~


Ženski Postovi : 3332
Datum registracije : 12.04.2009
Godina : 29
Lokacija : Sa Anny u shopingu.......

Mis noches sin ti Empty
PočaljiNaslov: Re: Mis noches sin ti   Mis noches sin ti Empty2009-06-16, 18:45

EPIZODA 2


Sledeceg dana...
Alarm je probudio Robertu u osam ujutru.Ustala je iz kreweta.Pogledala se u ogledalo i shwatila da je spawala u bikiniju i da su joj oci otekle od plakanja.
ROBERTA: Ay,izgledam kao ludaca.Prwi dan kao model i sa owakwim licem?Neee...Sta sad da radim?Znam...zvacu Barbi.Ona zna swe o tim stwarima.
Uzela je telefon ali pre nego sto je ukucala broj telefon je zazvonio.Na ekranu je pisalo Dijego Bustamante 555 234 6778.Nije mogla da poweruje.Stawila ga je ispod jastuka.Ali telefon je zvonio i zvonio.To je strasno nerwiralo,ali nikako da prestane.
ROBERTA: Ne,Dijego,dosta wise,prestani!!!
Nije izdrzala...uzela je telefon i jawila se.
ROBERTA: Dijego?
Sa druge strane je odgoworio placljiw glas.
DIJEGO:Roberta...
Pokusala je da ga odbije,sto je bilo po njenoj prirodi.ali nije mogla.
ROBERTA: Sta hoces,Dijego?8 je ujutru i nemam wremena za twoje stwari,znas?
DIJEGO: Zasto me ignorises?Znas da te wolim.Bebo oprosti mi.
ROBERTA: Dijego,molim te,ne pocinji opet!I ne zowi me...bebo...Tako gowori swojoj dewojci.
DIJEGO: Daj,molim te!Marijana mi nije dewojka,samo...drugarica mi je.
Uskoro je neko dosao u Dijegow stan i Roberta je cula.
MARIJANA: Lutkice,stigla saaam!!!Gde si?
Dijego je brzo zatworio wrata ali Roberta je wec cula...
ROBERTA: Drugarica,ali ziwi sa tobom!
Dijego je podigao ton...
DIJEGO: Ne,Roberta,slusaj me!Moram da ti priznam nesto...Marijana i ja smo sinoc...
Roberta je pustila suzu,ali je ostala pribrana.
ROBERTA: Ne zanimaju me twoje stwari.
DIJEGO: Ne,Roberta slusaj me...Bili smo sinoc zajedno...
Rob ga je samo slusala.
DIJEGO: Dok sam ljubio i grlio Marijanu mislio sam na tebe.Na twoju kose,twoje telo...
Marijana je pokusala da otwori wrata sobe.
MARIJANA: Dijego ljubawi jesi tu?Otwori!
Dijego se prodrao...
DIJEGO: Marijana ne zelim da te widim,odlazi!
Marijana je otisla placuci.
Dijego se wratio do telefona.Ali Roberta je prekinula...
DIJEGO: Ne,ne,ne,Roberta!
Dijego je opet pozwao.Telefon zwoni.Zwonio je deset minuta,ali nije se jawljala.Konacno je podigla slusalicu,ali nije se jawila.
DIJEGO: Roberta,znam da me slusas.Ne spustaj,molim te.Ne prekidaj .Saslusaj me.preklinjem te.Sinoc sam dok sam bio s anjom mislio na tebe.
Roberta nije znala zasto,ali ga je slusala.
DIJEGO: Mislio sma na tebe,iako je to bila ona...
Nije wise izdrzala i wikala je placuci.
ROBERTA: Dijego,sta mi pricas da si mislio na mene,a bio si sa njom!!!Dok sam ja proplakala celu noc,ti si se prowodio sa swojom drugaricom!Molim te,ne powredjuj me wise!
DIJEGO: Roberta ti me wolis!I ja tebe...Zasto ne pruzimo jedno drugom drugu priliku...
ROBERTA: Ne,Dijego,ne mogu.Ne.
DIJEGO: Ti hoces da mi kazes da me ne wolis?Znas da me wolis...
Posle tisine,odgoworila je.
ROBERTA:Da,bebo.Wolim te...ali...
Dijego je osecao kako mu srce lupa.
DIJEGO: Ne mrdaj odatle dolazim kod tebe.
ROBERTA:Ali,Dijego...
Ali Dijego je wec kuckao po tasterima na liftu.

KRAJ 2. EPIZODE
Nazad na vrh Ići dole
http://rbd-4everthebest.forummotion.com/
~*Gatita de Anny*~
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
~*Gatita de Anny*~


Ženski Postovi : 3332
Datum registracije : 12.04.2009
Godina : 29
Lokacija : Sa Anny u shopingu.......

Mis noches sin ti Empty
PočaljiNaslov: Re: Mis noches sin ti   Mis noches sin ti Empty2009-06-16, 18:45

EPIZODA 3


Dijego je u swom autu.Pali ga i izlazi iz garaze.Swo wreme je mislio na ljubaw koju oseca prema Roberti.Samo je mislio kako ce je ponowo poljubiti.
Roberta je bila u swojoj sobi i nije znala sta da radi.Nije htela da misli o Dijegu,ali...
ROBERTA: O,Boze,sta da radim?Wolim ga ali ne zelim da me powredi.
Uzima telefon i zowe Miju.
MIJA: Helooo?Rob?
ROBERTA: Da,Barbi,ja sam.Owaj,ne znam sta da radim.
MIJA: Roberta ti pitas mene za sawet?Ti uwek swe znas sama.
ROBERTA: Ne,Mija,sada ne znam,molim te pomozi mi.
Ispricala joj je swe za Dijega.
MIJA: Ay Roberta gledaj.Ako ga wolis i on tebe,cega se plasis?Od ljubawi?To si mi ti rekla jednom za Migela,e sada ja kazem tebi.Ne plasi se ljubawi.Pusti tako...ako ga wolis..
ROBERTA: Ali on me je izdao,Mija!
MIJA: Da,Rob,ali zaborawi na to.On se pokajao.I juce ono sa Marijanom.On nju ne woli,ako misli stalno na tebe,shwati!
ROBERTA: Hwala,Mija,sada znam sta cu.
MIJA: Ej,i ako Dijego dodje kod tebe kuci,smiri se.Da ne bi wec bilo kao kad se ti pobunis Roberta!
Roberta se nasmejala,ali znala je da ako poludi moze da nastane katastrofa.Otisla je u kupatilo da se okupa.Obukla je mini suknju,i crni top koji je istakao.Nasminkala se,da joj se ne bi widele otekle oci od sinocnjeg plakanja.
S obzirom da joj mama nije bila tu...Spremila je kupku,punu mehurica.Upalila je swece.Nawukla je zawese preko prozora da ne bi ulazilo swetlo.
Onda je upalila swetlo u sobi i pustila muziku.Upalila je jos rozih mirisljawih sweca.
Namestala je krewet kad je cula buku kroz prozor.

KRAJ 3. EPIZODE
Nazad na vrh Ići dole
http://rbd-4everthebest.forummotion.com/
~*Gatita de Anny*~
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
~*Gatita de Anny*~


Ženski Postovi : 3332
Datum registracije : 12.04.2009
Godina : 29
Lokacija : Sa Anny u shopingu.......

Mis noches sin ti Empty
PočaljiNaslov: Re: Mis noches sin ti   Mis noches sin ti Empty2009-06-16, 18:45

EPIZODA 4


Roberta se uplasila i pogledala kroz prozor.U tom trenutku ugledala je Dijega.Ljubaw swog ziwota.Srce joj je jako udaralo i ostala je skamenjena.Dijego je usao u sobu i iznenadio se jer je Roberta swe lepo spremila.
DIJEGO: Roberta,ljubawi...
ROBERTA: Dijego,ne bi trebao da si owde...mogu da izgubim kontrolu.
DIJEGO: Sta je bb reci mi sta osecas?
Roberta je ucutala kao po kazni.Dijego joj se priblizio i uhwatio je oko struka.Zaustawio se.Posmatrao je prediwnu zenu koju drzi u rukama.
ROBERTA: Dijego izgledam katastrofalno...
DIJEGO: Ne bb prediwna si.Prelepa kao uwek.Ljubawi,mislim da su reci suwisne.
Poljubio je.Jedan strastweni poljubac na koji je Roberta uzwratila naglasio je wrelinu koja ce doci.Dijego je gurao Robertu nezno i pali su na krewet.Utopili su se u jednom poljupcu u kojem su oboje shwatili da su tu jedno za drugo.
ROBERTA: Dijego,ja te ...wolim...ali...
DIJEGO: Ne,roberta,cuti..Prepusti se.Pusti me da osetim twoju ljubaw i ucinim te mojom.
Roberta je nezno otkopcala Dijegowu kosulju i pomazila ga.On je pomazio po licu i ucinio da se oseca kao u snowima.Nezno joj je skinuo top,wideo je ono sto je oduwek zeleo...boginju koju je sanjao u ponekad ludim snowima.
ROBERTA: Wolim te,Dijego,wolim te!
DIJEGO: I ja tebe bb,uwek sam te woleo...
Dijego je presao swojim rukama po celom Robertinom telu.Osetio je njenu sawrsenost.Stawio je swoju ruku pod njenu suknju.Kada je to osetila Roberta je odgurnula Dijega i on je pao pored nje.
DIJEGO: Sta je bilo,ljubawi?
ROBERTA: Ja,plasim se...U stwari...dobro,ja...
DIJEGO: Ne zelis da wodis ljubaw sa mnom?
ROBERTA: Ne,Dijego,nije to.Owaj...ja nikad pre nisam...
DIJEGO: Ej,razumem te.Prwi ti je put.Necu to zahtewati od tebe ako nisi spremna.To nije uslow da bih bio sa tobom,malena...
Dijego je zagrlio.Roberta je razmisljala.To je bio trenutak koji je zelela.Osetila se zenom u rukama muskarca,woli ga...i zasto se onda plasi?
ROBERTA: Da li me stwarno wolis?
DIJEGO: Malena,narawno da te wolim,sumnjas u to?Wolim swaki deo tebe.Twoj glas.Twoje oci.Twoju kosu.Swu twoju iskrenost.Swidja mi se sto si jedinstwena.Ti si ti i wolim te.
Strah u Roberti je nestao.Pogledala je oko sebe.Pogledala je kako je swe sredila,plamen rozih sweca,swe je sawrseno...swe.Dijego je sa njom.Nista joj wise nije wazno.Priwukla je Dijega na sebe i strastweno ga poljubila.
DIJEGO: Roberta jesi sigurna da...
Rekao je plasljiwim glasom.Roberta mu je stawila prst preko usta i dala mu znak.Polako i nezno je skidala Dijegowu kosulju.Ljubila ga je...Mazila ga je po celom telu.Polako mu je swlacila pantalone,on joj je pomogao.Ostali su tako i gledali se.Widela je Dijega samo u boxericama,osetila je njegowo snazno telo,njegowu najezenu kozu i swe je bilo spremno...

KRAJ 4. EPIZODE
Nazad na vrh Ići dole
http://rbd-4everthebest.forummotion.com/
~*Gatita de Anny*~
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
~*Gatita de Anny*~


Ženski Postovi : 3332
Datum registracije : 12.04.2009
Godina : 29
Lokacija : Sa Anny u shopingu.......

Mis noches sin ti Empty
PočaljiNaslov: Re: Mis noches sin ti   Mis noches sin ti Empty2009-06-16, 18:45

EPIZODA 5


Roberta je dodiriwala Dijega...Nezno,jer nije imala iskustwa sa tim.Dijego je dodiriwao po grudima...Dodirijuci Dijega powredila ga je,ali ona narawno to nije znala.
DIJEGO: Aaa,Roberta!!!
ROBERTA: Izwini ako sma te powredila bb!
DIJEGO: A ne nisi,narawno da nisi,malena...nastawi...
Roberta je preuzela inicijatiwu i pocela da skida Dijegowe boxerice.U tom trenutku on zawlaci ruku ispod njene minisuknje.Dodiriwao je swojim muskobanjastim rukama,sto se njoj swideo...Polako je skidao njene swilene tange.
Roberta je osetila nesto sto pre nikad nije iskusila,bilo je diwno.Zawrsila je sa skidanjem Dijegowih boxerica.Ono sto je widela ostawilo ju je zapanjenom.Dijego je samo pogledao...
DIJEGO: Swidja ti se bb?
Roberta se nasmejala...
ROBERTA: Hmmm...narawno da da...Wolim te!
DIJEGO: I ja tebe malena moja.
Opet je dodiriwala Dijega swojim drhtawim rukama.Dijego nije hteo da preuzima inicijativu,pustio je da uziwa.Pustio je da wice od uzbudjenja.
ROBERTA: Oh,Dijegooo...
Iskoristio je priliku i jos wise joj se priblizio.Skinuo je skroz i polako prodruo u nju.Roberta wice.To je bio uzwik strasti a istowremeno i bola.To je njen prwi put a s obzirom da je Dijegow weliki...
DIJEGO: Roberta,ljubawi,boli te?Treba li da budem nezniji?
ROBERTA: Ne ljubawi nastawi...Molim te nastawi...
Ljubi je u wrat.Obuhwata je oko struka i ulazi u nju do kraja.
ROBERTA: Dijego,ne staj ljubawi,ne staj...
DIJEGO: Nisam ni mislio.
Roberti se swidjalo da je on tako blizu nje.Nije znala sta joj se dogadja samo je gledala u Dijega.Uzeo je u narucje i opet...
ROBERTA: Aaaa.Dijego,bb...
Dijego joj je pomagao da se snadje.Bili su kao macke...Dijego je iznowa ulazio i izlazio....Oboje su se osecali kao na nebu..
ROBERTA: Nastawi,nastawi...
Usao je u nju najdublje...Izmedju njih se desila jedna explozija osecanja...
Jesna nowa senzacija,za oboje strana...Dijego ni sa jednom pre nije wodio ljubaw....swe je to bio obican sex.Ali owo je bilo drugacije.Owo je bila ljubaw.
Roberta se odmakla i pogledala Dijega.Oci su joj bile pune ljubawi,ali istowremeno i suza.
Dijego je mislio da je nesto lose uradio i bio je preplasen.
DIJEGO: Bb sta ti je?Zasto places?Powredio sam te?Odgowori mi molim te...

KRAJ 5. EPIZODE
Nazad na vrh Ići dole
http://rbd-4everthebest.forummotion.com/
~*Gatita de Anny*~
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
~*Gatita de Anny*~


Ženski Postovi : 3332
Datum registracije : 12.04.2009
Godina : 29
Lokacija : Sa Anny u shopingu.......

Mis noches sin ti Empty
PočaljiNaslov: Re: Mis noches sin ti   Mis noches sin ti Empty2009-06-16, 18:46

EPIZODA 6


Roberta ga je pogledala.
ROBERTA: Ne,bb,swe je bilo prediwno,ali...Sta ce sada biti sa nama?
DIJEGO: Sta sta ce biti sa nama?Pa ostacemo zajedno,malena.
ROBERTA: Ali,Dijego...ono sto je bilo.Nije da sam se pokajala nego..Ti si sa onom...Sa onom kurw...Dobro sa onom westicom!A ja...
DIJEGO: Ali ljubawi wec sam ti rekao da mi Marijana nista ne znaci!Razumi da wolim samo tebe bb!
ROBERTA: Dokazi mi...
DIJEGO: Kako?Sta da uradim?
Spolja se zacula buka.
DIJEGO: Ko je to?
ROBERTA: Ne samo da nije moja mama!
ALMA: Roberta,princezo,gde si?
DIJEGO: Sta da radim?
ROBERTA: Brzo Dijego,brze se oblaci!Idi u kupatilo..
Brzo je pokupila njegowu odecu i ubacila je u kupatilo.Brzo je nawlacila brus.
ALMA: (s druge strane wrata) Roberta,jesi mi se spremila?Ne zaborawi da moras da si u agenciji u dwa!
ROBERTA: E,owaj...Da skoro...Dolazim...
ALMA: Roberta Alehandra nemoj mi reci da nisi spremna!Wec je proslo pola dana!Otwaraj d ate widim!
ROBERTA: Ewo,dolazim,mamice!
Dijego je gledao djakuzi i u njemu mehurice i pored swece.
ALMA: Roberta sta krijes?Sta radis?
Brzo je nawukla top i ugasila swece.Prowerila je da li se Dijego sakrio i otworila je mami.
ROBERTA: Sta hoces,mama?
ALMA: Ta odeca nije adekwatna!Ta suknja je kratka pogledaj se!
ROBERTA: Mama,narawno da necu ici u owome!
ALMA: Preswlaci se onda!(pogledala je krewet)Na sta ti owo lici?
ROBERTA: Pa,mama...ma daj...sredicu!
Dijego je prowirio da widi situaciju i brzo zatworio wrata.
ALMA: Pa kako mislis na owakaw krewet bre?Sta je owo a?
ROBERTA: Mama,ajde s emalo kontrolisi....
Alma je setala po sobi i osetila miris ruza.Slutila je nesto.Uskoro se zacula buka u kupatilu.Tiha,ali ipak se cula.Roberta se unerwozila.
ALMA: Ko je u kupatilu Roberta?Sa kim si?
ROBERTA: Ja sa nekim?Na sta ti licim?Priprema mi se kupka....
ALMA: O....
Dijego se obukao i prisluskiwao je.Alma je prosla kroz sobu.Roberta staje ispred wrata da owa ne bi usla...ALma je gledala krewet i widela je nesto u sta nije mogla da poweruje.
ALMA: Roberta Alehandra sta owo znaci?
ROBERTA: Sta mama?Sta?
Primetila je mrlju an krewetu.Malu,ali krwawu mrlju.
ALMA: Owo Roberta!Sta to znaci?
ROBERTA: Aj,mama,ja sam u onim danima.Sta si u menopauzi pa ne znas sta je to a?
ALMA: Ne werujem ti,mene neces prewariti!!!
ROBERTA: Sta ces sad da radis a?Skidaces me da proweris?
Dijego je osluskiwao.Alma se setila buke u kupatilu i krenula ka njemu.
ALMA: Roberta,pomeri se!
ROBERTA: Sta je tebi,mama!?Ajde idi,pusti me da se spremim!
ALMA: Ne,Roberta,sigurna sam da je neko tu!
ROBERTA: (misli)Sta da radim?Misli,Roberta,misliii!!!
Alma se usmerila ka kupatilu.Roberti je pala ideja na pamet...

KRAJ 6. EPIZODE
Nazad na vrh Ići dole
http://rbd-4everthebest.forummotion.com/
~*Gatita de Anny*~
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
~*Gatita de Anny*~


Ženski Postovi : 3332
Datum registracije : 12.04.2009
Godina : 29
Lokacija : Sa Anny u shopingu.......

Mis noches sin ti Empty
PočaljiNaslov: Re: Mis noches sin ti   Mis noches sin ti Empty2009-06-16, 18:46

EPIZODA 7


ALMA: Roberta!!!
Alma je potrcala do Roberte i u ocaju je zaplakala.
ALMA: Roberta odgowori mi sta ti jeee?Probudi se kceri..
Dijego je swe slusao iz kupatila.Nije znao sta da radi.Roberta je tamo oneswescena a on ne moze da izadje.

Wise milja daleko...U Marijaninoj kuci.
MARIJANA : (prica telefonom i place)Da!Da!Ne znam zasto.Ne znam...Ostawio me je.Mene!!!
DANIJELA: (weoma dobra Marijanina drugarica)Ay,Marijana...Zaborawi to bre.Ti mozes imati koga pozelis.
MARIJANA: Da,ali niko mi nikad to nije uradio.I meni se Dijego swidja!Nacin na koji wodi ljubaw...I znam da je lud za mnom.Juce mi je rekao da me woli.
DANIJELA: Aj,drugarice,swi muskarci kazu to samo da te odwedu u krewet...
MARIJANA: Znam,ali Dijego ne...on je drugaciji.I moj je.Kunem se u to.Niko meni ne uzima mog decka!Iako postoji druga,widece!On je moj.
DANIJELA: A sta ako je ona ista?Ti je znas....
MARIJANA: Roberta?Ne,to je klinka iz proslosti.Znam da ona i Dijego nemaju nista...
DANIJELA: Ne znam,ali mislim da je ona i dalje ziwa..(smeje se)
MARIJANA: Ucuti Danijela!!!Mene nijedan decko nece ostawiti pogotowo ne posle toga sto smo wodili ljubaw kao...
DANIJELA: U redu,smiri se...izwini...Gledaj...zasto se ne wratis da ga widis,ali prwo se smiri.
MARIJANA: Ne brini se ti,pripremicu ja njemu mnogo stwari!Dijego mi nece pobeci danas!
DANIJELA: Marijana sta ces da uradis?Ay ne ostawljaj me owakwu!!!
ALi Marijana je wec spustila slusalicu i usmerila se ka ormaru.

U Mijinoj kuci...
MIJA: Dady,moram da izadjem.
FRANKO: Gde ides Mija?
MIJA: Zelim da widim Robertu.
Mija nije mogla da izdrzi a d ane sazna sta je bilo sa Robertom i Dijegom.Ali sa druge strane prwo bi mogla da widi swog macana...
MIJA: Ali prwo idem da widim Migela...
FRANKO: Kako ti to ides njega da widis?Neka on dodje tebe da widi!
MIJA: Ay dady sad je 21. wek!
FRANKO: Ne trebas da mi objasnjawas!
Mija se priblizila ocu i poljubila ga u obraz.
MIJA: Baj,dady!
FRANKO: Mija!!!
Ali Mija je wec otisla.Nije znala gde ce pre.Kod swog decka ili na tracarenje sa Robertom.

Alma je uzela telefon i zowe doktora.
DOKTOR: Recite,gospodjo Rej!
ALMA: Dolazite brzo moja cerka se oneswestila i ne znam sta da radim!
DOKTOR: Smirite se,sigurno je nesto nebitno!
ALMA: Kako nebitno to je moja cerka!
DOKTOR: Gospodjo Rej,trenutno imam pacijenta i ne mogu da dodjem.Dajte joj alkohol.Ako ne odreaguje,zowite me ponowo.
ALMA: Ah,glupi doktor!
Dijego je umirao da nza sta je sa Robertom.Posto nije reagowala,izasao je iz kupatila.Pritrcao joj je,pogledao ALmu i zagrlio Robertu.
DIJEGO: Roberta,probudi se!
ALMA: Sta ti radis owde?
Dijego je shwatio da je pogresio,ali nije mu bilo bitno nista osim Roberte.
DIJEGO: Alma sad nije wreme za objasnjenja,najbitnija je Roberta!
Podigao je na krewet i uzeo za ruku.Samo sto nije zaplakao.
DIJEGO: Roberta,sta ti je?Probudi se malena.
ALma je htela da wice,da ga izbaci,jer joj je bilo saswim jasno sta se desawalo cim je on tu.Ali shwatila je da nije trenutak za to.
ALMA: Idem po alkohol.
Otisla je iz sobe.Dijego nije skidao oci sa Roberte i primetio je.Roberta je otworila oci kad je ALma izasla.
ROBERTA: Lutkice,pokwario si swe.Moja mama je swe ukapirala!
DIJEGO: Da,znam.Ubijala me je pogledom.
Nasmejao se.
ROBERTA: Ay,lutkice,mama ce nam drzati citawu propowed.Nema strpljenja da je slusam.
DIJEGO: Pa ne moramo da je slusamo.Idemo kod mene,hoces?
ROBERTA: Ajde pozuri samo da se obucem!
DIJEGO: Roberta,ali twoja mama je otisla samo po alkohol!
Roberta je prowirila iz ormara sa malom torbom i nasmejala se.
ROBERTA: Da,ali moja mama jedino zna gde su joj gace...Idemo.
Roberta i Dijego su krenuli kroz prozor.Dijego je izasao prwi da bi mogao da joj pomogne.Ali ono sto je widelo ostawilo ga je paralizowanim.Roberti se swe widelo kroz tange.U Dijegowim pantalonama formirao se jedan weliki paket.U istom trenutku proradila mu je i ljubomora.
DIJEGO: Roberta,pozuri!Neko ce te wideti!
ROBERTA: To i zelim...
DIJEGO: (ljubomorno) Tako a?Ko?
ROBERTA: Pa,ti,bb...
Izalsi su kroz prozor. i otisli do kola.Usli su i krenuli.Dijego nije mogao da se koncentrise .Samo je razmisljao o njoj...
Nazad na vrh Ići dole
http://rbd-4everthebest.forummotion.com/
~*Gatita de Anny*~
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
~*Gatita de Anny*~


Ženski Postovi : 3332
Datum registracije : 12.04.2009
Godina : 29
Lokacija : Sa Anny u shopingu.......

Mis noches sin ti Empty
PočaljiNaslov: Re: Mis noches sin ti   Mis noches sin ti Empty2009-06-16, 18:46

Samo je razmisljao o njoj pored sebe.U skunjici i nicim ispod.Nije mogao da izdrzi.Jednom rukom je drzao wolan,a drugom mazio Robertu.Nijedna zena to ne bi odbila.Roberta se opustila.Istowremeno,stawila je ruku u Dijegowe pantalone.Dodiriwali su se ludo.
ROBERTA: Dijego,stani,sudaricemo se.
DIJEGO: Zasto?Ne bih stao ni lud.Preferiram da umrem u pokusaju.
Uskoro su stali na crwenom swetlu.Roberta je sklonila ruku iz Dijegowih pantalona.Pogledala je ispred i nije joj bilo bitno sto su na sred ulice.Sela je kod Dijega u krilo.Dijegu se digao na njene igrarije.Sledecih 5 minuta je maltretirala Dijega,pomerajuci se polako.Dijego je jednom rukom uprawljao wolanom,a drugu je drzao lewo od Roberte pokusawajuci da se ne sudare.Zaustawio je auto na parkingu,jer wise nije izdrzao.Nisu mogli da sacekaju da stignu do stana,strast i zelja su rasli.Presli su na sediste iza.Dijego je gledao i zeleo.Ona njega takodje.Skidali su odecu.Dijego joj je skinuo top,a ona njemu kosulju.Dugmici su leteli na swe strane.Ljubili su se,grlili.Nije im bilo bitno ni mesto ni wreme.Roberta se pomerala polako,a posle swe brze i brze.Dijego joj se priblizio...Pustila je jecaj zadowoljstwa...
ROBERTA: Aaaa,Dijego,ljubawi...aaa...
Dodiriwao je po cleom telu.Oboje su bili na wrhuncu zadowoljstwa.Roberta ga je stezala uz sebe.On je to isto radio,da bi ga bolje osetila.Senzacija osecanja.Roberta je pala pored Dijega,Kosulja mu je bila iscepana,widelo se swe.Legla mu je na prsa.Dijego je zagrlio zenu swog ziwota.Potpuno srecan zbog owog sto se desilo...

KRAJ 7. EPIZODE
Nazad na vrh Ići dole
http://rbd-4everthebest.forummotion.com/
~*Gatita de Anny*~
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
~*Gatita de Anny*~


Ženski Postovi : 3332
Datum registracije : 12.04.2009
Godina : 29
Lokacija : Sa Anny u shopingu.......

Mis noches sin ti Empty
PočaljiNaslov: Re: Mis noches sin ti   Mis noches sin ti Empty2009-06-25, 22:22

EPIZODA 8


Posle nekog wremena Mija je dosla do Roberte i zwoni.ALma otwara.
ALMA: (tuzno) Cao Mijita...otkud ti?
MIJA: Caos Alma...owaj dosla sam da widim Robertu...zbog benda znas wec kako to ide.
ALMA: Bend?Roberta je rekla da se nece wratiti.
MIJA: Kako?Kako nece?Alma objasni mi molim te.
Alma nije reagowala.
MIJA: Alma,jesi dobro?
ALMA: Ne razumem gde sam pogresila...
MIJA: (zbunjeno) ALma sta ti je?
ALMA: Nista,nista Mija...(menja temu)Roberta nije tu.Otisla je.
MIJA: Ah ali wratice se?
ALMA: (tuzni ton menja u ljutit) Wise bih rekla da nece.
MIJA: Ali Alma sta ti jeee??
ALMA: Nista Mija,Roberta je pomerila swe granice!I wreme je da uradim nesto.Izwini moram da obawim jedan poziw.
MIJA: Ok,Alma.Idem ja.
Alma je uzela telefon i pozwala Parda - ``oca`` od Roberte.

U Dijegowom autu...
ROBERTA: Dijego,znas,mislim da je wreme da idemo.
DIJEGO: Ok,malena,ako zelis.Ajmo kod mene,tamo cemo biti smireniji.
ROBERTA: Pa sta cekas,kralju,idemo!!
Dijego je upalio kola i krenuli su.Stigli su i usli u lift.Roberta se bacila na kauc u stanu.Dijego se bacio preko nje i zagrlio je.Bio je to weoma jak zagrljaj.
ROBERTA: Znas sta,lutkice...Nisam mislila da cu biti...owako sa tobom.Posle Paule i M...
Nije joj dozwolio da zawrsi i poljubio je.
DIJEGO: Daj,ostawi se toga,Roberta!Sada smo zajedno.
ROBERTA: (zamisljeno) Da,ali koliko dugo cemo biti?
DIJEGO: Zauwek,Roberta.Zauwek.
Pogledali su se u oci i nasmejali.
ROBERTA: Znas sta?Gladna sam.Imas nesto u frizideru?
DIJEGO: A,ne werujem.Ali mozemo da narucimo nesto...
ROBERTA: Picu!!!
DIJEGO: (smeje se) Dobro,narucicu!
Dijego je naruciwao picu.Roberta je primetila da je pola dwa.
ROBERTA: AJ,pogledaj koliko je sati!
DIJEGO: Sta je bilo?
ROBERTA: Ma,nista.Trebam da sam u agenciji u dwa,ali zaborawi...
Posto su ponovo zajedno,ne mora da ostavi bend.Tako ce biti blize Dijegu.
Neko je pozwonio na wrata.
ROBERTA: kako je brzo stigla pica!!
Otwara wrata.To je bila Marijana.
Marijana je u newerici gledala Robertu.Pokusala je da udje,ali joj se Roberta isprecila.Nije mogla da poweruje da je Marijana dosla.Okrenula se da widi Dijega i on je stajao paralizowan ne zanjuci sta da uradi.
ROBERTA: (misli)owog puta ne!Dijego je moj!Ne!!!
ROBERTA: Sta ces ti owde?
MARIJANA: JA?Sta ces ti owde?Sta ces ti?Da,ti?
ROBERTA: Gledaj,dewojko,nemam ja obawezu da ti objasnjawam!Ne pocinji ej!
Marijana je odgurnula Robertu i usla.
MARIJANA: (Dijegu) Sta radis sa owom klinkom?
ROBERTA: Slusaj owamo glupaco jedna!!!Sad ce klinka da ti pokaze!!!
Uhwatila je Marijanu za kosu.Dijego ih je sprecio i odwojio Marijanu od Roberte.
DIJEGO: Dosta,Marijana!Odlazi!Molim te,ne otezawaj owo jos wise.
ROBERTA: (sa welikim osmehom) Cula si kraljice,odlazi!
MARIJANA: Sinoc dok smo wodili ljubaw nisi mi to rekao!!!
MARIJANA: (Roberti) Predpostawljam da ti nije rekao!Sinoc je bio sa mnom!Sa mnom!
Roberta se priblizila Dijegu.
ROBERTA: Kazes wodili ste ljubaw?E pa niste...Owo je ljubaw...
Dijego je zagrlio oko struka i poceli su da se ljube!
MARIJANA: Owo nece ostati owako!!!Kunem wam se!!!!!!
Izasla je.
ispred Dijegowog stana bila je jedna zena.Nije ni ruzna,ni lepa,prosecna.Drzala je bebu u rukama.
ZENA: Mozda je owde...
Marijana je istrcala besna i nije primetila da owa drzi bebu.Naletela je na nju...
MARIJANA: Izwinite...
ZENA: Owaj,polako znas?Mogla si da powredis mog...sina!
MARIJANA: Nije mi bila namera...(nagnula se da widi dete)Kako je lep...
ZENA: Axa,jeste.Moj sin.Zowe se Dijego.
MARIJANA: Dijego?Koja slucajnost...
ZENA: Owaj...
Pogledala je broj 5556.
ZENA: Ti ziwis owde?
MARIJANA: Ne,samo sam dosla.U posetu.
ZENA: Owaj,ok.A da ne znas mozda gde ziwi Dijego Bustamante?
MARIJANA: Sta ce ti Dijego?
ZENA: Izgleda da ga dobro poznajes.Jos jedna Dijegowa a?
MARIJANA: O cemu pricas?Ja ne podnosim njega.
ZENA: A ok,posto ce biti samo moj.
MARIJANA: Owaj,dete je Dijegow...
ZENA: Da,dete je Dijegow sin.
MARIJANA: (misli)Owa zena mi moze pomoci da ga odwojim od Roberte!
MARIJANA: pa,owaj.Reci Dijegu da je dete njegowo.
ZENA: To ce wideti...
MARIJANA: Dobro...red je da se upoznamo.Ja sam Marijana
ZENA: Ja sam...

U isto wreme kod Dijega...Dijego i Roberta su prestali da se ljube.
ROBERTA: Posto nemas nista sa njom sta je trazila owde?
DIJEGO: Dobro,bio sam sa njom.ALi nikad nismo bili zajedno.Ti si jedina koju zelim,malena.
Nije zelela da promeni temu,nije zelela da zna wise,samo je zanimala sadasnjost.
ROBERTA: ZNas sta,dijego?Nikad nisam bila owako srecna...Samo me brine mama.Bize nepodnosljiwa!
DIJEGO: Nismo nista lose uradili.
ROBERTA: Da,ali moja mama ne zna za te stwari...
Oboje se smeju...
ROBERTA: A ako me izbaci?Ja sam u stwari i starija.
DIJEGO: Mogla bi da ziwis sa mnom.Ja bi...
ROBERTA: Sacekaj,lutkice!Da ziwim kod tebe?Znas da nisam od tih...
DIJEGO: Zasto ne,ti si moja zena?
ROBERTA: (smeje es)Twoja sta?
DIJEGO: Moja zena!
I poljubio je.
ROBERTA: Ako ti tako kazes...
ROBERTA: Ali,dobro!Idem kod mame.Ako me izbaci idem kod dewojaka...U stwari Luhan ziwi sa deckom.
DIJEGO: Widis,Luhan ziwi sa deckom!Zasto ti ne sa mnom?
ROBERTA: Dijego,stan ti je kupio tata!A ja ne zelim nista od njega!
DIJEGO: Ali takodje je moj nowac,Roberta!
ROBERTA: Owo sto cu ti sad reci dobro zapamti.Onog dana kad mi nesto ponudis,hocu da je to twoja zarada.Samo hocu da prestanes da budes sin Leona Bustamantea,budi samo Dijego Bustamante.Razumes?
DIJEGO: Da,razumem.Zbog tebe bi i ime promenio.
ROBERTA: Ay,lutkicee!

Napolju...
ZENA: Ja sam Paula...
MARIJANA: ZNaci ti si ta cuwena Paula!
PAULA: Da,ja sam.Widim da dobro znas ko sam.
MARIJANA: Da,drago mi je sto smo se upoznale.
PAULA: Stwarno?Zasto?
MARIJANA: Jer ti mozes da mi pomognes da odwojim Dijega od one klinke.
PAULA: Prwo mi reci od koje klinke.A drugo zasto bih ti pomogla kad zelim Dijega samo za sebe?
MARIJANA: Jer mene ne zanima Dijego,samo hocu da unistim ziwot toj klinki Roberti!
PAULA: Roberta?Zar je moguce opet ona?
MARIJANA: Da,opet.Ne podnosim je.Slusaj nas dwe cemo se dogoworiti.Ucinicemo Roberti nemoguc ziwot,a Dijego ce ostati tebi...
Marijana je narawno mislila drugacije.Ali ni Paula nije glupa.I ona je imala swoj plan.

KRAJ 8. EPIZODE
Nazad na vrh Ići dole
http://rbd-4everthebest.forummotion.com/
~*Gatita de Anny*~
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
~*Gatita de Anny*~


Ženski Postovi : 3332
Datum registracije : 12.04.2009
Godina : 29
Lokacija : Sa Anny u shopingu.......

Mis noches sin ti Empty
PočaljiNaslov: Re: Mis noches sin ti   Mis noches sin ti Empty2009-06-25, 22:22

EPIZODA 9


U Alminoj kuci...
Alma je jawlja na telefon.
ALMA: Pardo!Konacno si me nazwao.
PARDO: Sta je bilo Alma?Prezauzet sam!
ALMA: Pa Roberta...Imas da je...
PARDO: Roberta?Zar moram da znam sta je uradila?
ALMA: Ne,ne.Ona je jos uwek klinka.Moras da mi pomognes.Da je odwedes sa sobom.Owo mesto je suwise za nju.
PARDO: Widi Alma Roberta nije kao ostale klinke.I nemam wremena da je cuwam.Pazi je sama!
ALMA: Pardo!Cerka ti je!Moras da uradis nesto Roby je nekontrolisana!Ako nesto ne uradis poludecu od nje!Moras da je odwedes...Moras da...
Pardo nije mogao da widi Almu,a kamoli Robertu.Ali znao je da bi Alma naprawila skandal i da bi to lose uticalo na njegowu karijeru.

Ispred Dijegowog stana.
PAULA: Dobro pokusacu da udjem da widim Dijega.
MARIJANA: cekaj!
PAULA: Sta?Idem da widim Dijega!Zanima me sta ce sa Robertom!
MARIJANA: Da,ali sacekaj.Moras da naprawis slucajan susret.Neocekiwan.Tako ce se Dijego wise zainteresowati za tebe i waseg sina.
PAULA: Sin...njegow sin...(u sebi) Owa dosta moze da mi pomogne.

Cekali su picu.
Roberta je otworila prozor.Dijego je zagrlio oko struka i gledali su u nebo.Naslonio je glawu na njeno rame.Pogledala je dole i widela dwe zene.Jedna je Marijana.A druga...Zasto oseca owoliku opasnost?
Roberta nije znala da se njena najweca suparnica Paula wratila.
DIJEGO: Roberta,sta ti je?
ROBERTA: Nista ucinilo mi se...da sam widela...Ma nista,zaborawi!
Dijego je poceo da masira Robertu po ramenima.Nije mogao da zaustawi zelju za njom.
DIJEGO: Jel ti owo pomaze?
ROBERTA: Mmm,super.Owaj,znas...(senzualnije)zasto se malo ne opustimo?U kupci?
Pogledao je zeljno...
DIJEGO: Da?
Skinula je swoju suknju i pustila da padne.Dijego je hipnotisano gledao.Uzeo je i poneo u spawacu sobu.Spustio je na krewet i poceo da je ljubi.
DIJEGO: Idem da spremim kupku.
ROBERTA: Ok bb cekam te...
Otisao je u kupatilo.Pustio je wodu.Prawio je mehurice dok ga je Roberta cekala u krewetu.
Neko je pozwonio.
ROBERTA: I ko je pa sad?
DIJEGO: Sta se ti brines pica je stigla...
Roberta je sacekala da izadje iz sobe.Skinula se i otisla u kupatilo.da ga tamo saceka.Dijego je uzeo picu.Cuo je jedan sladak i senzualan glas.
ROBERTA: BB cekaaaaaaam teee!
Dijego je ostawio picu i potrcao ka sobi.Usao je u sobu i wideo Robertinu odecu.Krenuo je ka kupatilo.Skinuo je majicu.I pantalone.Usao je u kupatilo i wideo Robertu...tako senzualnu.Skinuo je boxerice.Wideo mu se.Bio je weliki.Tako weliki.
Roberta se takodje uzbudila.
ROBERTA: Dodji bb...Ne mogu wise da cekam!

KRAJ 9. EPIZODE
Nazad na vrh Ići dole
http://rbd-4everthebest.forummotion.com/
~*Gatita de Anny*~
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
~*Gatita de Anny*~


Ženski Postovi : 3332
Datum registracije : 12.04.2009
Godina : 29
Lokacija : Sa Anny u shopingu.......

Mis noches sin ti Empty
PočaljiNaslov: Re: Mis noches sin ti   Mis noches sin ti Empty2009-06-30, 00:53

EPIZODA 10


Dijego je gledao Robertu.Nesto je falilo.Zapalio je swece i pustio pesmu.U pozadini se cuje pesma Tu amor.Robertine oci se pune suzama od emocija.
Dijego ulazi u kadu i grli je.
DIJEGO: Malena moja...
ROBERTA: Dijego,wolim te...
Oboje se ujedinjawaju u jednom poljupcu,dugom i strastwenom,punim ljubawi.
ROBERTA: Dijego,zelim da se owo nikad ne zawrsi.
DIJEGO: Nema zasto...
Poceli su da se dodiruju.Ali owaj put profinjenije sto se moze kada zaista wolis nekog.Dijego je uzeo nezno Robertino telo.Roberta ga dodiruje.Swe neznije.Swe zaljubljenije.Opet su se poljubili.
DIJEGO: Malena,wolim te.Nikada se necemo rastawiti.
ROBERTA: Zakuni mi se bb...
DIJEGO: Kunem ti se ljubawi...Kunem se.Niko i nista se nece umesati izmedju nas...

U isto wreme,Paula i Marijana su sklapale dogowor u kaficu.
MARIJANA: Onda?Swidja ti se moj plan?
PAULA: Ne znam.Zelim da uradim stwari direktnije.Da unistim ziwot Roberti.Sto brze!
MARIJANA: Razumi da je izmedju mnogo nesreca,Robertin pad najlaksi!
PAULA: U prawu si...
Beba je pocela da place.
PAULA: Aj ne klinac!Opet si gladan?Kako si dosadan!!!
Marijana je iznenadjena.
MARIJANA: Kako se tako ponasas prema sinu?
Paula se unervozila.
PAULA: Pa,owaj.Nisam nawikla.Gledaj bolje da se nadjemo posle da zawrsimo plan,a?Moram da idem.
MARIJANA: Ok,u redu.Za swe imas moj broj mobilnog.Cao!!
Marijana je otisla.Sela je u auto i krenula.Paula je uzela taxi i odwezla se u hotel.
Usla je u sobu i bez imalo brige spustila bebu na krewet.
PAULA: Daj,ucuti deriste!!!Ne podnosim te!
Paula uzima telefon i okrece broj.Usla je u kupatilo i istawila bebu da place.Sa druge strane telefona jawila se zena iz Majamija misterioznog glasa.
ZENA: Da?
PAULA: Ja sam Paula.Kako idu stwari?
ZENA: Dobro.Swe je jasno.
PAULA: Nema nikakwog izwestaja?
ZENA: Ne brini se,za to cemo se mi pobrinuti.
PAULA: Da,ali ne podnosim owog klincaaa!
ZENA: Ali treba ti...
PAULA: Da,znam.U redu,ako ima nowosti,zowi me.Cao.
Paula prekida i izlazi iz kupatila.Bezwoljno uzima flasicu i daje bebi.Ubrzo je zaspala.
PAULA: konacno...

U Dijegowom stanu...
Roberta i Dijego wode ljubaw u kadi.Uz swetlost sweca i lepu pesmu.
Dijego miluje Robertine grudi.Roberta njegowa ledja.Za nekog drugog sa sweta to nije nista,ali za njih je swe.Dijego je gleda u oci,pre nego sto prodire u nju nezno.Ona pokriwena penom pomerawa swoje kukowe i ljubi Dijega u vrat.
Atmosfera se zahuktawa.Swakim pokretom desawala se jedna nowa senzacija.Roberta se pomerala brze.Dijego to oseca...
DIJEGO: To,malena...
ROBERTA: Muci me...Brze,ljubawi...
Dijego je bio brzi...
DIJEGO: Owako?
ROBERTA: Wise,wise...
DIJEGO: Znam da ti se swidja..
ROBERTA: DA...
Dijego se pomerao swe brze.Osecao se kao na nebu.Roberta isto.Priblizila je Dijega sebi,da bi ga wise osetila.
DIJEGO I ROBERTA: Aaaa...
Nisu wise izdrzali.Zagrlili su se i oboje u poljupcu stigli do wrha.
Roberta se smeje.Gleda u Dijega i ljubi ga.
ROBERTA: Wolim te.
DIJEGO: I ja tebe.
Tu su samo njih dwoje.Uziwaju.
Posle su oboje zawrsili sa kupanjem.Dijego izlazi i samo je u boxericama.Roberta izlazi i iznenadjuje se.
ROBERTA: Dijego,gde je moja torba?
DIJEGO: (smeje se)Ne znam,ostao je u autu...jajajaja...
ROBERTA: Zabawno,ljubawi...
DIJEGO: Ako zelis idem po njega...(gleda Robertu obawijenu peskirom)mada si tako spektakularnija...
ROBERTA: Dijego!!Znas sta...bolje ne...Sta ako se ona kucka wrati i ako je dole...Ne bb...
DIJEGO: Ne werujem...ali bolje.Ostacu owde sa tobom...Znam!!
Dijego otwara ormar i daje Roberti belu kosulju.
DIJEGO: Mozes owo da obuces...
ROBERTA: (smeje se)Ok,u redu...
Obukla je.
DIJEGO: Picaa!!!
Otisao je u kuhinju i uzeo picu.Oboje sede na krewetu i jedu picu.Pustili su muziku.Oboje se utapaju u neznostima zaljubljenih.Dijego se igra Robertinom kosom.Roberta ga gleda u oci.
Prosli su sati i pao je mrak.Dijego se setio Alme.
DIJEGO: Neces zwati mamu?
ROBERTA: Ne,ne mogu da slusam njene pripowetke.Znace da sam owde.A owo wece zelim da prowedem u twom zagrljaju...
DIJEGO: Malena...(grli je) U prawu si.Sutra je drugi dan i pricacemo sa twojom mamom.
ROBERTA: Pricacemo?
DIJEGO: Da,ne zelim da te ostawim samu u owom...
Roberta ga gleda.Oseca se kao mala dewojcica.Ali owog puta joj to nije smetalo.Suprotno.Najbolji osecaj u poslednje wreme.
ROBERTA: Dijego..Ne znam kako sam izdrzala bez tebe toliko wremena.
Ljube se.I grle.Ubrzo su oboje zaspali.Dijego je zagrlio Robertu.I ona njega.Sa glawom na njegowim grudima i nogom preko njega.

KRAJ 10. EPIZODE
Nazad na vrh Ići dole
http://rbd-4everthebest.forummotion.com/
~*Gatita de Anny*~
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
~*Gatita de Anny*~


Ženski Postovi : 3332
Datum registracije : 12.04.2009
Godina : 29
Lokacija : Sa Anny u shopingu.......

Mis noches sin ti Empty
PočaljiNaslov: Re: Mis noches sin ti   Mis noches sin ti Empty2009-07-02, 01:02

EPIZODA 11


Sledeceg dana Dijego se prwi probudio.Gledao je kako Roberta duboko spawa.Poljubio je u obraz.
DIJEGO: Moja Roberta...
Ustao je i otisao u kuhinju.Potrazio je nesto u frizideru.Ali nicega nije bilo.Narucio je hranu.Ubrzo je stigla.Stawio je na sto i odneo u krewet.Priblizio se Roberti i poljubio je.
DIJEGO: Probudi se,uspawana lepotice.Dewet je...
Roberta se probudila,pogledala Dijega i srecno se nasmejala.
DIJEGO: Doneo sam ti owo...
ROBERTA: Dorucak?Ali ti ne kuwas...Nemoj da me otrujes ,ljubawi...
Oboje se smeju.
DIJEGO: Roberta,narucio sam je.Za tebe je.
ROBERTA: Hwala,ljubavi.
Dijego uzima kasiku i hrani Robertu.Roberta uzima galet i stawlja mu u sta.Dijego ga jede.

U Alminoj kuci...
Cuje se zwono.ALma otwara.
ALMA: Pardo,konacno si se udostojio!
PARDO: Alma uzeo sam prwi let na koji sam naisao.Sad mozes da mi objasnis sta se desawa sa Robertom.Sta je bilo toliko hitno?
ALMA: Roberta je uradila nesto...Dobro nesto sto nije pre..
PARDO: Sta,ALma?
ALMA: Dobro,u redu.Zatekla sam je u sobi sa muskarcem!
PARDO: Sta?Owde?Nije je bilo sram da to uradi owde?Mogli su u hotel!
ALMA: Pardo,nije to slucaj...
PARDO: Ta mala ce wideti!Wodim je sa sobom i stawljam u internat!Ne moze da tako hoda swetom!
ALMA: (zabrinuto) Ali,moci cu da je widjam?
PARDO: Ti zelis da se odwojis od nje?
ALMA: Nikad to nisam rekla!
PARDO: U redu,sta god da je,wodim je sa sobom!
ALMA: Nije spawala owde.Predpostawljam da je bila sa Dijegom.
PARDO: Dijego?Opet taj decko?Roberta se nije spremila,a moram da je wodim...

Na jednom mestu...U Ujedinjenim nacijama...
Jedna zena je plakala,a muz je smiriwao...
MUZ: Daj,daj,zeno.To je bilo najbolje,nismo imali drugu opciju...
ZENA: Sin mi je.Razumi.Wolim ga.
MUZ: Da,ali da joj ga nismo dali prijawila bi kradju!
ZENA: (place) Ja nisam nista ukrala!
MUZ: Znam ali ne mozemo protiwreciti gospodjici Pauli!U ostalom,pbecala je da ce cuwati Alexita wrlo dobro,sa njom ce imati bolji ziwot.Luksuz,nowac...Nesto sto mu mi nikad ne bismo pruzili.
Zena je pogledala muza i nije mogla da poweruje da je njen muz tako lako prihwatio gubitak sina.
ZENA: E,pa,zao mi je Alex!!!I da me izbace iz kuce powraticu swog sina!I iziwni ali sin mi je!
Paula u Mexiku nije imala predstawu sta se owde desawa.

Roberta i Dijego su nastawili da se igraju hranom...
ROBERTA: Dijego,moram da idem moram da pricam sa mamom.
DIJEGO: Moramo,Roberta,moramo.
ROBERTA: Ne,gledaj...Znam dobro swoju mamu.Sa malo suza mira,swe ce biti u redu...
DIJEGO: Ali Roberta!
ROBERTA: Roberta nista ,Dijego!Idem.Widecemo se popodne a?
Dijego nije odgowarao samo je gledao.
Roberta trazi odgowor.
ROBERTA: (senzualnim glasom) Widimo se kasnije.I radicemo nesto bezobrazno,a bb?
DIJEGO: Sta bezobrazno?
ROBERTA: (jos senzualnije) Sta god ti zelis...
DIJEGO: A jos bolje da to uradimo sad?
Dijego je spustio tanjir na pod i legao iznad Roberte.Poljubio je u wrat i pomazio po grudima.
ROBERTA: Dijego,skloni se,mm...
DIJEGO: (uzbudjeno) Sto?Ne swidja ti se?
ROBERTA: Narawno da mi se swidja,ali sad ne mozemo ludace!
Poljubila ga je.Prewrnula se ,tako da je ona gore.Poljubila ga je u wrat.I pomilowala po grudima.Opet ga je poljubila i ustala.
DIJEGO: Roberta!Ne ostawljaj me owakooo!
ROBERTA: (smeje se) Izwini,lutkice,ali moraces da sacekas do kasnije.Sad se bolje obuci i idi do auta da potrazis moju odecu ok?
DIJEGO: (priblizio joj se) A sta ce biti moja nagrada ako je nadjem?
ROBERTA: Ay,Dijegito.Znas ti dobro koja je,moj kralju.

KRAJ 11. EPIZODE
Nazad na vrh Ići dole
http://rbd-4everthebest.forummotion.com/
~*Gatita de Anny*~
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
~*Gatita de Anny*~


Ženski Postovi : 3332
Datum registracije : 12.04.2009
Godina : 29
Lokacija : Sa Anny u shopingu.......

Mis noches sin ti Empty
PočaljiNaslov: Re: Mis noches sin ti   Mis noches sin ti Empty2009-07-02, 01:02

EPIZODA 12


DIJEGO: U redu,moja kraljice..
Dijego je brzo sisao do auta.Otkljucao je wrata i uzeo Robertinu torbu.Wratio se u stan da joj je da.
DIJEGO: Owde je...(grli je sa ledja)A sada da...daj mi swoju nagradu,malena...
Roberta ga je zeljno pogledala.
ROBERTA: Dakle,zelis swoju nagradu?
DIJEGO: Uh...
Roberta ga je jednom poljubila.Diwlje.Grize Dijega za usnu i hwata ga za straznjicu.Sledeci poljubac se zawrsawa u krewetu.
Roberti se swideo nacin na koji je on bio na krewetu.Dijegow najwazniji deo bio je na krewetu i noge su mu bile rasirene.Kleknula je ispred njega i primetila da je Dijegow spreman.Skinula mu je pantalone i boxerice.Dijego je bio uzbudjen i gledao je tako diwlju Robertu.
Stawila je Dijegow u usta.Polako.Wrlo polako,dok je rukama dodiriwala njegowe noge i zadnjicu.Prowokatiwno je lizala wrh sto je Dijega dowodilo do najwiseg uzbudjenja.
DIJEGO: A Roberta...
Zwoni Dijegow telefon...
ROBERTA: NI ne pomisljaj,maleni...
DIJEGO: Ali...mmmm...moj,....mmm...tata je...
ROBERTA: Bas me briga.
Nastawila je da lize.
Sekretarica Dijega se upalila.
BUSTAMANTE: Dijego,jawi se na telefon.Znam da si tu.U bloku sam gde ti je stan.Dolazim.
Ali Dijego nista nije cuo.Bio je prezauzet Robertom.
Ona je nastawila sa lizanjem.Osetila je da je Dijego na wrhuncu.
DIJEGO: Zasto stajes,bb?
ROBERTA: Zato sto je tako bolje...
Uradila je to nekoliko puta.Dok nije widela da on ne moze wise.Radila je to swe brze.Istowremeno pomerala je jezik ka unutra.
Dijego nije wise izdrzao.Uzeo je Robertu sa glawu i usao dublje u nju.Sa uzwikom totalnog zadowoljstwa.
DIJEGO: aaaa Robertaaa...
Roberta je ustala.
ROBERTA: Nadam se da ti se swidela nagrada,maleni...
Dijego je legao na krewet sa osmehom na licu i nije mogao mnogo da kaze.
DIJEGO: Swideo mi se...
Roberta je skinula kosulju.Uzela je swoju odecu i pocela da se oblaci.
DIJEGO: Nemoj da ides jos ,malena...
ROBERTA: (smeje se)Moram da idem.Ne budi tako zudan.Moram da widim Almu Rej,prwo.
Neko je usao u stan.
Djego je brzo nawukao pantalone i izasao iz sobe.
DIJEGO: Tata,otkud ti owde?
Roberta je u sobi skocila od prepada i nastawila sa oblacenjem.
BUSTAMANTE: Dijego...kako sta cu ja owde?dosao sam da widim sina.Zasto se ne jawljas na telefon?
DIJEGO: ( uneworzio se) Nisam ga cuo,tata.
roberta se obukla i skupila je swoje stwari.Ali joj je ispao parfem i naprawio buku.Bustamante je cuo.
BUSTAMANTE: Sta se owo culo?A,razumem,zauzet si sine.Swidja mi se.Ti si jedan Bustamante!
DIJEGO: (smeje se nerwozno) Da,narawno...
Bustamante mu se priblizio.
BUSTAMANTE: Mnogo mi se swidja sto izlazis sa Marijanom.Ona je wrlo dobra za nasu sliku.Znas wec.Dobra familija,pare...
U sobi je Roberta odskrinula wrata i slusala.Iznerwirala se samo pomisliwsi na tu westicu.
DIJEGO: Tata!!!
ALi Bustamante je i dalje mislio da je Marijana u sobi...
BUSTAMANTE: Da,Dijego.Marijana ce biti dobra supruga.
Pokusawa da zaustawi tatu,ali ne moze.
DIJEGO: Tata!Marijana nije...Dobro...Dewojka unutra nije Marijana...
BUSTAMANTE: Ne?Ko je onda?
Tada Roberta wise nije zidrzala.otworila je wrata sobe i izasla.
ROBERTA: (pomalo ljubomorno i sarkasticno)To sam ja,swekricu.Roberta Pardo.
BUSTAMANTE: Opet ti?
DIJEGO: Tata!
ROBERTA: Da,ja?Neki problem?
BUSTAMANTE: (Dijegu) Wec sam ti rekao da se okanes te klinke.Nije dobra za twoj ugled,niti bi pomogla mojoj kampanji!
ROBERTA: U redu,mislim da je Dijegito dowoljno odrastao da moze da bira sa kim ce da bude a?Prestanite da ga tretirate kao bebu!
BUSTAMANTE: Ne mesaj se,mala!
ROBERTA: Narawno da cu da se mesam!Dosta wise!
Bustamante je izgubio strpljenje.
BUSTAMANTE: Roberta bolje uciti ne teraj me da...
ROBERTA: Sta?Nateracete swoje ljude na nesto!Narawno wi nemate pantalone da uradite tako nesto!
Bustamante se jos wise rasrdio i priblizio Roberti.Zagrmeo je prstima i njegowi telohranitelji su krenuli na Robertu.
ROBERTA: Stawi prst na mene i njihowi..
U tom trenutku Dijego je prisao Roberti i stawio je iza sebe.
DIJEGO: Dosta,Roberta!Gledaj tata...Doneo sam odluku.Roberta je zena koju wolim.I ne zanima me twoj ugled.Owog puta necu dozwoliti da nas rastawe.
Bustamante gleda Dijega.
BUSTAMANTE: Onda,zaborawi da imas oca...Ili Roberta ili ja...
DIJEGO: Roberta.
BUSTAMANTE: U redu,Dijego,radis sta zelis.Sutra da si se iselio odawde.Da widim kako ces bez oca.
Roberta je osetila Dijegow ocaj i odgoworila Bustamanteu.
ROBERTA: Ne treba was,jer ima mene.
BUSTAMANTE: Widecemo koliko cete dugo uziwati u ljubawi.
On i njegowi telohranitelji su otisli.
Roberta se okrenula i zagrlila Dijega.

KRAJ 12. EPIZODE
Nazad na vrh Ići dole
http://rbd-4everthebest.forummotion.com/
~*Gatita de Anny*~
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
~*Gatita de Anny*~


Ženski Postovi : 3332
Datum registracije : 12.04.2009
Godina : 29
Lokacija : Sa Anny u shopingu.......

Mis noches sin ti Empty
PočaljiNaslov: Re: Mis noches sin ti   Mis noches sin ti Empty2009-08-27, 16:35

EPIZODA 13

DIJEGO: (besno)Kako ga mrzim!Sad ce nam ziwot ucniti nemogucim!
ROBERTA: Iskreno,ni ja ne podnosim twog tatu!
DIJEGO: (zabrinuto) i sta sad da radim?
ROBERTA: Pa,ponasaj se kao muskarac koji si...
Uhwatila ga je za zadnjicu.
DIJEGO: (smeje se) U redu,ajmo da widimo twoju mamu.
ROBERTA: Wec sam ti rekla da idem ja sama..Ako te widi...ne znas kako ce se ponasati!
DIJEGO: Ali Roberta...
ROBERTA: Rekla sam ne,Dijego!
DIJEGO: U redu,u redu,ali wozim te ja.
Poljubila ga je.
ROBERTA: Pa sta si mislio da cu da idem peske?
Smeju se.
ROBERTA: Idemo...
Seli su u auto i uputili se ka Alminoj kuci.

U Floridi,jedna zena nije mogla da izdrzi ocajanje.
ROSA: Ne mogu,wise Alex.Ne mogu da izdrzim.
ALEX: Ali sta mozemo da radimo...
ROSA: Ne znam sta ti hoces.Ali ja zelim mog sina.Iako je gospodjica Paula obecala da ce ga cuwati,ima necega u njoj...Wise bih zelela da moj sin ziwi u siromastwu,ali da ima ljubaw.Ta zena ne zna sta je to.A i da je znala,zaborawila je.
Zena je ustala.Uzela je swoju torbu u kojoj je bilo dwa dolara.Ali dowoljno za autobus.Za wise nije imala.
ALEX: Gde ides?
Zena place,ali ljutito odgovara.
ROSA: Da uradim nesto da bih povratila sina!
Izasla je lupajuci wratima swog skromnog doma.Ulazi u bus i upucuje se na jednu adresu.Ali kada je izasla bila je isprepadana zbog jednog coveka.
COVEK: Gde mislis da ideS?
Zena se uplaseno okrenula da bi ga widela i prepoznala ga je.On je Paulin saucesnik.
ROSA: Owaj dosla sam zbog...Gospodine razumite!Zelim mog sina!
COVEK: Naprawili ste sporazum.Ako uradite nesto protiv gospodjice Paule.Negirace swe.reci ce da ste joj poklonili sina.Sta vi mislite da ste neka gospodja ili obicna sobarica?
Zena se preplasila i pobegla.Ali nijedno od njih dwoje nije znalo da je neko prisluskiwao njihow razgowor.Lepa mlada zena.Nedavno je zawrsila koledz,diplomirala je.Covek se okrenuo i pozvao nekog.U hotelu u Mexiku jawlja se Paula.
PAULA: Halo?Da?
COVEK: Gospodjice Paula postoji jedan problem...
PAULA: Sta je bilo?
COVEK: Sobarica se pokajala i hoce da razweze jezik...
PAULA: (nerwozno ali zeli da ispuni swoj plan)Pa zacepi je,za to te placam!
COVEK: U redu gospodjice.Rosa ce biti ucutkana.
Paula baca telefon.
PAULA: (misli)Prokleta bila!Ali ta sluzawka nece mi pokwariti planowe!
Pogledala je dete koje je lezalo na krewetu.
PAULA: (detetu)Ne znam kako neko moze da zeli nesto kao sto si ti!Sve sto radis je da jedes,spawas i places!Ali kada ispunim svoj plan,otarasicu te se!Ni ne sanjaj da cu te trpeti wise od potrebnog!Ne maleni!
U Majamiju...devojka koja je cula razgovor potrcala je za Rosom.

Roberta i Dijego su stigli kod Alme kuci.Roberta je primetila Padrov auto.Ali nije ni zamisljala da je njegow...
DIJEGO: Stigli smo.
ROBERTA: Da...Nazalost.Dobro...Zwacu te i widecemo se,moze?
DIJEGO: U redu malena (dodiruje je po grudima)
ROBERTA: Zasto to radis? (smeje se)
DIJEGO: da me ne zaborawis.
ROBERTA: To je nemoguce ,ljubawi.
Ljubi ga i izlazi iz kola.
ROBERTA: Cao!
Dijego pali auto i odlazi.
Roberta ulazi u kucu.I ostaje skamenjena kada ugleda Parda.Okrece se ka mami.
ALMA: U koje wreme to stizes Roberta?
Roberta provokativnim tonom odgovara i gleda u sat.
ROBERTA: Deset je ujturu mama...I mozes da mi kazes zasto je organizowan owaj lep porodicni sastanak?
Primetila je tri kofera u salonu.
ROBERTA: A znam!Pomirila sis e Padrom i odlazis da ziwis s anjim!Dobro,cao Mama!!!
PARDO: Roberta.
ROBERTA: Gledajte,gospodine,sa vama nisam razgowarala!
ALMA: Roberta Alehandra!Ti koferi nisu moji,wec twoji!
ROBERTA: Izwiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiii???A razumeme.Izbacujes me.U redu.Bilo je lepo upoznati was.
PARDO: Ne,Roberta!Ti koferi su tu zato sto ides sa mnom.
Roberta gleda u Parda.
ROBERTA: Ja sa wama nigde ne idem!
ALMA: Roberta tako je najbolje!Izmacinjes mi iz kontrole.
ROBERTA: mama taj silikon ti utice swe wise na mozak!(okrece se ka Pardu)I wama se to isto desawa.Da niste mozda zaborawili da nisam mala klinka?Odrasla sam i nista mi ne mzoete zabraniti!
PARDO: Zao mi je roberta bas me briga koliko godina imas!Ides sa mnom makar te i kidnapowao!
Kroz nekoliko minuta Dijegu se u glawi upalilo crweno swetlo.
DIJEGO: (misli)Nisam trebao da je ostawim samu!Nije swe dobro...cini mi se nesto lose...
Dijego se okrenuo i uputio nazad ka Robertinoj kuci.
U njenoj kuci...
ROBERTA: Aj molim was gospodine!Ni da me niste takli jer cu...
ROBERTA: To cemo wec wideti!
ALMA: Najbolje je tako razumi Roberta...Samo daleko od tog klinca mozes da odrastes i prestanes da prawis gluposti.
Pardo je odneo kofere do auta i wratio se po Robertu.
PARDO: Idemo...
ROBERTA:Rekla sam da nigde ne idem.
PARDO: U redu sama si trazila!
Pardo se priblizio Roberti i uhwatio je oko struka.
ROBERTA: Pustite me!Sta vam je?!
PARDO: Rekao sam ti da ides sa mnom i ici ces!
Roberta pokusawa da se oslobodi.Udara ga.Ali protiw snaznog muskarca ne moze nista.Pocinje da wristi.
ROBERTA: Pustite me,pustite me!
PARDO: Smiri se!
ROBERTA: Smirice se moje gace!Rekla sam da me pustite!
Dijego je stigao i cuo Robertu kako vice.Istrcao je iz auta widewsi sta se desawa i posao ka Pardowom autu.
DIJEGO: (wrlo ljuto)EJ!Sta do to djawola radite?
Pardo ubacuje Robertu u kola i zakljucawa onim programom za decu da wrata ne mogu da se otwore iznutra samo spolja.
PARDO: (gleda dijega)Predpostawljam da si ti Dijego!
Roberta wice i udara po prozoru!
ROBERTA: Pusti me odawde,Pardo!Dijego!!!
DIEJGO: Da ja sam.Oslobodi Robertu odatle.
PARDO: to nece biti moguce.
DIJEGO: (smeje se sarkasticno)A i mogu li znati zasto?
PARDO: Zato sto roberta ide sa mnom u Spaniju!NEcu je ostawiti u twojim rukama!
DIJEGO: Ha!I mogu li znati ko je to odobrio posto roberta ima dowoljno godina da...
PARDO: Gledaj momce!Necu se rasprawljati sa tobom !Bolje odlazi wec danas imamo let!
DIJEGO: Pa leti ali roberta ne ide sa tobom!
Dijego ide na Pardow auto,odlucujuci da oslobodi Robertu.
Komsije su shwatile sta se desawa i neko je pozwao policiju.
DIJEGO: Pusti robertu ili cu ja!!!
PARDO: Ne naredjuj mi ili...
DIJEGO: Ili sta?
Pardo krece da ga udari.
PARDO: Owo!
Ali Dijego se pomerio i Pardo ga je omasio.
Dijego se razljutio i udario Parda.Pao je na pod.
Dijego se priblizawa Robertinim wratima i otwara ih.Roberta izlazi i baca mu se u narucje.Tada se zacula policijska sirena.
Nazad na vrh Ići dole
http://rbd-4everthebest.forummotion.com/
~*Gatita de Anny*~
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
~*Gatita de Anny*~


Ženski Postovi : 3332
Datum registracije : 12.04.2009
Godina : 29
Lokacija : Sa Anny u shopingu.......

Mis noches sin ti Empty
PočaljiNaslov: Re: Mis noches sin ti   Mis noches sin ti Empty2009-08-27, 16:35

EPIZODA 14

DIJEGO: Jesi dobro bb?
ROBERTA: Da,jesam.Owaj ce mi platiti!
Roberta se priblizawa Pardu i udara ga.
Pardo reaguje.Roberta cuje sirenu.
ROBERTA: Sad ces wideti sta je dobro!
ALMA: Roberta sta ces jos da uradis...
ROBERTA: Jos?Tuzicu ga!Pokusao je da me otme...
ALMA: Roberta to nije istina.
ROBERTA: Vrlo dobro znas da jeste mama i imam swedoka!
okrece se ka Dijegu.
DIJEGO: Da...istina je.
PARDO: Ne mozes to da uradis ja sam tvoj otac!
ROBERTA: Samoz bog toga?!Widecemo da li spanska policija odobrawa owo sto ste hteli da mi uradite!
PARDO: Ako uradis to ja cu prijawiti twog decka za fizicki napad!
Roberta se smeje.
ROBERTA: Ah molim was!On me je samo branio!
ALMA: Ne,ne radite to!bez skandala molim was!
ROBERTA: I tebi cu to uraditi Alma Rej nastawis li da pricas!
ALMA: Ne smeju da me wide.
Alma utrcawa u kucu.Patrola stize.Staje i izlazi policajac.Roberta pocinje da drami i glumi plac.Grli Dijega.
POLICAJAC: Imam prijawu uznemirawanja,nesto se dogodilo?
PARDO: Ne gospodine sve je u redu...Samo porodicna rasprawa...Znate wec...
Roberta jace zaplaka.
POLICAJAC: Dobro ste,gospodjice?
ROBERTA: Ne,owaj gospodin je hteo,,,hteo...
POLICAJAC: Sta je bilo gospodjice?
ROBERTA: Hteo je da me lisi slobode!
PARDO: Roberta to nije istina!
ROBERTA: Narawno da jeste!Hteo je da me otme zbog Dijega!
PARDO: Roberta!
POLICAJAC: Da li je to istina mladicu?
DIJEGO: Da,tacno tako.Kada sam stigao jako je prisiljawao...
POLICAJAC: Jel jos neko umesan u owo?
Roberta brzo odgovara.
ROBERTA: Ne!
Policajac stawlja lisice Pardu.
POLICAJAC: Imate prawo na poziw.Zapamtite da swe sto kazete moze biti upotrebljeno protiw was.
PARDO: Pravite gresku,ne bih je oteo,ona mi je cerka!
POLICAJAC: Cuwajte objasnjenja za sudiju!
Roberta se okrece ka Dijegu i smeje se.
POLICAJAC: Da li ste wi dobro,gospodjice?Trebate lekara?
ROBERTA: ne,dobro sam.
Policajac ubacuje Parda u kola.
PARDO: roberta ne mozes to da uradis!
Policajac zatwara wrata.
POLICAJAC: Gospodjice,morate da idete u stanicu da podnesete tuzbu protiw gospodina.U suprotnom,bice pritworen 72 casa.Preporucujem wam da to odmah uradite.
ROBERTA:(dramaticno) Sada sam uznemirena,nikad nisam pomisljala da bi mi to uradio...Molim was izwinite sto ne mogu da krenm sa wama.ali...moj prijetelj (okrece se ka Dijegu) ce me dowesti kasnije...
POLICAJAC: U redu,gospodjice.
Policija odlazi.
DIJEGO: Prijatelj?Malopre sam ti bio decko!
Roberta se smeje.
ROBERTA: Da (smeje se jace).Ali podsecam te da me nikad nisi pitao da ti budem dewojka...samo smo wodili...ljubaw...
DIJEGO: A tako...onda mogu ponowo to da uradim..
Nazad na vrh Ići dole
http://rbd-4everthebest.forummotion.com/
~*Gatita de Anny*~
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
~*Gatita de Anny*~


Ženski Postovi : 3332
Datum registracije : 12.04.2009
Godina : 29
Lokacija : Sa Anny u shopingu.......

Mis noches sin ti Empty
PočaljiNaslov: Re: Mis noches sin ti   Mis noches sin ti Empty2009-08-27, 16:36

•nastawak...

ROBERTA: (sexy glasom) Posle swega owoga zelela bih,ali...(wraca glas u normalu)Prwo moram mojoj mami da kazem nekoliko stwari.
DIJEGO: Roberta...
ROBERTA: Ne,Dijego,to nece ostati tako..(sladjim glasom)Gledaj...cekaj me owde...necu dugo.Idem po kljucewe mog auta..i da kzem neke stwarcice Almi.
DIJEGO:Almi?
ROBERTA: Da...posle owih stwari nije wise moja mama.
Roberta ljubi dijega i ulece u kuci,alupiwsi wratima.
ROBERTA: (wice)Alma Rej gde si?!!?!?!?
ALMA: (izlazi iz kupatila) Moja princezo...smiri se treba da razgowaramo..(pokusawa da bude stroga)Moras da mi objasnis neke stwari.
ROBERTA: Zato sam i dosla,ali ti si zwala Parda.Ne mogu da werujem,mama.Owo ti nikad necu oprostiti..Zelis da mi kontrolises ziwot,a ne mozes ni swoj da kontrolises!Dosta!Mama...owaj,izwinite.Gospodjo Alma Rej.
ALMA: (place) Kako Alma Rej...moja princezo..
ROBERTA: Ne,gotowo je!Ne mozes da podneses sto sam srecna...Uwek si mislila samo na sebe!Uwek Alma rej!Ne mozes da podneses sto imam ljubaw koju ti nikad nisi pronasla!
Alma samo place.
ROBERTA: Htela si da me se oslobodis a?!Uradicu ti to...Odlazim!
Roberta je otrcala u swoju sobu.Uzela je nekoliko priwatnih stwari.Izmedju njih telefon i kola od auta.Alma je cekala ispred.
ALMA: Roberta ne idi razumi da sam samo zelela najbolje za tebe,da te taj decko ne powredi!Molim te,ostani!
ROBERTA: Ne,Alma...Moras da razumes da wolim Dijega i da ne mogu bez njega cak i da zelim to!I ako zelis da znas sta je bilo juce...Da,spawala sam sa Dijegom.Isto sto si i ti radila sa mnogo njih!Ali znas razliku?ja sam to uradila iz ljubawi!
Roberti je potekla jedna suza koju je obrisala,i stawila naocare za sunce koje je drzala u ruci.
ROBERTA: (podize glas) Ali narawno ti to ne razumes...Zbogom,zauwek!(sarkasticno)Mama!
Roberta je izletela iz kuce.
ALMA: Roberta,ne...kceri...
Ostala je sama,placuci.Roberta je dosla do Dijega,zagrlila ga i zaplakala.
DIJEGO: Jesi dobro,Roberta?Sta je bilo?
ROBERTA: Samo me zagrli...
DIJEGO: U redu,malena...
Dijego i Roberta su proweli nekoliko minuta zagrljeni.Roberta je obrisala suze.
ROBERTA: Idemo?
DIJEGO: Neces mi reci sta je bilo?
ROBERTA: Ne..nije wredno..
Roberta se priblizawa Pardowom autu i otwara ga.
DIJEGO: Sta radis?
Roberta wadi swoje stwari iz auta.
ROBERTA: Nista,samo uzimam swoje stwari...
Otwara garazu i uzima swoj auto.
DIJEGO: Mislio sam da ides sa mnom...
ROBERTA: Da,narawno...ali mojim kolima...prijatelju...
Dijego ostawlja swoj auto i priblizawa se Roberti.
DIJEGO: I dalje nastawljas sa tim?
ROBERTA: Da...jajaja...dok me ne pitas da li zelim da ti budem dewojka...
DIJEGO: U redu...(otwara wrata njenog auta i uzima je za ruku)Zelis da mi budes dewojka...
ROBERTA: Hmmm...da razmislim...
DIJEGO: Roberta!
Roberta ljubi Dijega.
ROBERTA: Salila sam se,bb!!Narawno da zelim...Ali idemo ne zelim da izadje Alma.i d anas widi...
DIJEGO: Gde cemo?
ROBERTA: Do twog stana...(seti se Bustamantea) Po twoje stwari!I da zapocnemo now ziwot...
DIJEGO: Swidja mi se ideja.
Swako ulazi u swoj auto i odlaze.
Da li ce biti srecni?Sta planiraju Paula i Marijana?

KRAJ 14. EPIZODE
Nazad na vrh Ići dole
http://rbd-4everthebest.forummotion.com/
Sponsored content





Mis noches sin ti Empty
PočaljiNaslov: Re: Mis noches sin ti   Mis noches sin ti Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mis noches sin ti
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
♥Magic World of Anahi Serbia♥ :: ♥Off Anny♥ :: ♥Web Novele♥-
Skoči na: