♥Magic World of Anahi Serbia♥
Dobrodoshli na MWAS Forum...Owu poruku widite jer pregledate forum kao gost...Kada kliknete na Register na pola ste puta da postanete nash chlan...Reg. se i budite redowni...Wole was Admini <3
♥Magic World of Anahi Serbia♥
Dobrodoshli na MWAS Forum...Owu poruku widite jer pregledate forum kao gost...Kada kliknete na Register na pola ste puta da postanete nash chlan...Reg. se i budite redowni...Wole was Admini <3
♥Magic World of Anahi Serbia♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥Magic World of Anahi Serbia♥

♥Magic World of Anahi Serbia♥
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 slatka ludost

Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Dulce Maria
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
Dulce Maria


Ženski Postovi : 876
Datum registracije : 03.06.2009
Godina : 26

slatka ludost Empty
PočaljiNaslov: slatka ludost   slatka ludost Empty2009-06-19, 21:52

“SLATKA LUDOST”

Odabir tvoje karijere,utice na tvoj zivot,na tvoju buducnost.Poznata studentkinja medicine Dulce Maria Espinosa je poslednjeg momenta odlucila da ne zeli da bude doktorka,vec psihijatar.
Christopher Uckermann,student prava,otkrio je tajnu svoga oca,koja ga je kostala karijere i zivota.


EPIZODA 1

Alma-nervozna-:sta si izabrala?!
Dulce-uzdise-:ne preteruj mama,svidja mi se to,zar to nije najbitnije?
Alma:da,jeste,ali zar nisi zelela da budes kardiolog?
Dulce:da,ali to je bilo juce.
Alma-smiruje se-sta je to sto te je navelo da promenis misljenje?

Dulce je pocela da se priseca scene.Taj decko…Nije izgledao kao da je lud…Ali doktori su bili jaci od njega…Vukli su gad ok se on opirao,a njegova porodica je sve mirno posmatrala iz daleka.Dulce je u njegovom pogledu videla tugu,bol.Nikada nije videla tuzniju osobu od njega.Zelela je dam u pomogne,ali u tom trenutku nije znala kako…

Dulce-zamisljeno-:desilo se nesto na klinici.

Alma je osetila Dulcinu zabrinutost I tugu.

Alma:hoces da mi ispricas sta se dogodilo?
Dulce-uzdise-ima vremena…
Alma:kako hoces_grli je_vidim da mi ostaje samo da te podrzim.
Dulce:kao sto si I uvek radial.
Alma:tvoj otac bi bio ponosan na tebe.

Na klinici…

Ucker:ne zelim da ga vidim!
Derrick(doctor):to ti je otac…trebao bi da ga saslusas.
Ucker:zbog njega sam ovde.
Derrick:dobro,danas ne,ali jednog dana ces morati da se suocis sa njim.
Ucker-podize glavu-:znam.

Derrick je izasao iz sobe I otisao kod Uckerovih roditelja koi su bili u glavnom holu.

Derrick:zao mi je.Ne zeli da vas vidi.
Leon:pa naterajte ga.
Derrick:pokusao sam,ali ne vredi.Stvarno mi je zao.
Leon:zar vi ne znate ko sam ja?
Derrick:Gospodin Uskermann,pretpostavljam?
Leon-nervozan-ne.ja sam Leon Uckermann,I zahtevam da udjem u sobu.
Derrick:gospodine,zao mi je,ali ovo je moja klinia,I ovde ja dejem naredjenja,I ako kazem da ne mozete da udjete,onda ce tako I da bude.Ja znam sta je najbolje za moje pacijente,I sada je najbolje da ostavite vaseg sina da se smiri.

Rekavsi ovo,Derrick se okrenuo I otisao,ostavljajuci Leona zacudjenog,jer ga nikada ranije nisu tako tretirali.Znajuci da je ovog puta izgubio,Leon je nervozno napustio klniku.
Sa druge strane,Derrick je posmatrao Uckera,I nije mu bilo jasno koji mu je problem.Bio je potpuno normalan…Ponasao se normalno,pricao je normalno,nista nije ukazivalo na to da je lud.Njegove misli je prekinula lepa plava devojka koja je stidljivo upitala:

Anahi-smeskajuci se-:izvinite,trazim Christophera Uckermanna.
Derrick:zao mi je.trenutno ne zeli nikoga da vidi
Anahi:samo recite da ga trazi Anahi Puente
Derrick:ali..
Anahi ga prekida:molim vas.Hitno mi je.
Derick:vi ste njegova…
Anahi:najbolja drugarice
Derrick-uzdise-:videcu sta mogu da ucinim

U Uckerovoj sobi…

Derrick:imas posetu
Ucker:rekao sam da necu da ga vidim.zar ne shvatate?
Derrick;ne.nije tvoj otac
Ucker-iznenadjeno-:a ko je?
Derrick:Anahi.Anahi Puente.
Ucker-smejuci se-:da.nju zelim da vidim.molim vas pozovite je.

Derrick uvodi Anahi u sobu I ostavlja ih nasamo.

Anahi je pogledala Uckera I oboje su poceli da placu.Zagrlili su se jako.Bolelo ju je sto ovako vidi svog “bratica”,kako ga je ona zvala.Bolelo ju je da ga gleda kako pati.

Anahi:dosla sam sto sam brze mogla.
Ucker-ne prestajuci da je grli-:nisam lud,nisam lud.Kunem ti se.
Anahi-podizuci mu glavu I milujuci gap o kosi-:znam braticu,verujem ti.Uz tebe sam.

Ucker je ponovo zagrli I pocne jos jace da place.To mu je toliko trebalo-da se isplace na ramenu osobe koja mu veruje.Napokon mu neko veruje…

Kraj prve epizode
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Maria
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
Dulce Maria


Ženski Postovi : 876
Datum registracije : 03.06.2009
Godina : 26

slatka ludost Empty
PočaljiNaslov: Re: slatka ludost   slatka ludost Empty2009-06-19, 21:52

EPIZODA 2

Kasnije,Ucker se smirio,I pokusao je da objasni Anahi situaciju u kojoj se nalazio.

Anahi:hajde sada mi reci sta se desilo?
Ucker:ne znas nista?
Anahi:pobogu,kako bih znala?Solin brat Jack me je samo obavestio da si na klinici I da nece biti nista od braka.
Ucker-tuzan-:Sol nece da se uda za mene?
Anahi:zar si stvarno mislio da se ozenis sa njom?

Ucker je pogledao Anahi,I na njenom licu je vec video odgovor.Znao je da ce ga ubiti ako se bude ozenio sa njom.

Ucker:paaa….pretpostanvljam da..ne..ne
Anahi-nervozna-:ahhha..pretpostavljas?pretostavljas?!Ucker pobogu ona je vestica bez srca mozga I osecanja!
Ucker:nemoj da tako pricas o njoj

Ucker je ovo rekao malo nervozno.Anahi se smirila I uputila mu je jedan slab osmeh.

Anahi:da li ti je poverovala da nisi lud?da li je dosla da te poseti?

Ucker se zamislio.Anahi je bila u pravu.Sol nije bila devojka za njega.

Anahi:da mi nisi najbolji drug sada bih te uuubila od batina braticu.
Ucker:mislim da ih I zasluzujem.
Anahi-gleda na sat-:Derrick mi je dao 15 minuta.ostalo nam je jos 5.doci cu sutra ponovo,ok?
Ucker:koliko ces ostati u Mexicu?
Anahi:jos godinu dana.imam ovde nekih prijateljica.ici cu sa njima da radim za neke kampanje.ne sekiraj se ti za mene.
Ucker:hvala sto si dosla
Anahi:ne pretstavlja mi problem.sve za tebe.ni luda te ne bih ostavila samog u ovome

Ove reci su smirile Uckera.

Ucker:hvala
Anahi_uzdise_:to ce te kostati jedan sladoled-ucker se nasmeje-a sada mi kazi,zasto si ovde?
Ucker:upao sam u zamku moga oca…
Anahi:joj znala sam da je on,nema ko drugi.i kad si mislio da ga ocinkaris?

Ucker je spustio pogled

Ucker:Anahi to mi je otac.jos uvek ne mogu da verujem u ono sto sam otkrio.
Anahi:imas dokaze da je on to uradio?
Ucker:da.u njegovom random stolu,a on je pod kljucem
Anahi:kljuc?
Ucker:kod njega je.
Anahi:bice tesko uzeti ih
Ucker:znam…

U tom momentu je usao Derrick

Derrick:15 minuta je proslo.
Ucker-tuzan-:znam…
Anahi ga zagrli I sapne mu:uradicu sve moguce,ali cu te izbaviti odavde.

Rekavsi ovo,Anahi je otisla.

Dulcina kuca…

Maite:sve ovo mi je nekako cudno.mislim to sto si promenila misljenje,ali te razumem na neki nacin.
Dulce:kako?
Maite:pa ti volis avanture I misterije I volis da pomazes ljudima.ne cudi me da si odabrala ovaj posao.
Dulce:da…
Maite:sta te je navelo da promenis misljenje?do juce si bila sigurna da ces biti kardiolog?
Dulce-uzdise-:pa…juce kad sam izlazila iz bolnice viadela sam…jednog...decka
Maite:i?
Dulce:ulazio je u psihijatrisko odeljenje.vukli su ga silom za majcu.
Maite:ooonda mora da ima jako velikih problema.mora da je lud.
Dulce:na.to ne.u to sam sigurna 100%
Maite-zacudjena-:kako?
Dulce:njegov pogled…
Maite:njegov pogled sta?
Dulce:…
Maite:DULCE!
Dulce:ay!sta je?
Maite:Dulce,njegov pogled sta?
Dulce:bio je tuzan…pun bola…
Maite:Dulce,te osobe,sa psihijatrije,izgledaju normalno ali nisu,veruj mi.ne dopusti da te zavaraju.
Dulce:ti ne shvatas…on je…-uzdise-on je nesto posebno….
Maite:Dulce molim te.bila sam tamo..znam kakvi su.ne smes ni da pricas puno sa njima a kamoli da se zaljubis u njih!
Dulce:mislim da si u pravu…
Maite:ko ti drzi casove?
Dulce:tvoj decko.Derrick
Maite:xaxa…znala sam.nadam se da ces dobro odraditi posao..
Dulce:nadam se…
Maite:i?kad ti pocinje praksa?
Dulce:ovog vikenda.
Maite:a to je sutra?
Dulce:tako je.

Uckerova kuca…

Mabel:mislis da ce mu biti bolje?
Poncho:mama,kazem ti-on nije bolestan!
Mabel:ali doctor je rekao…
Poncho je prekida I uzdise:na zanima me doctor…mislite sta hocete..idem na fakultet..

Poncho besan izlazi iz kuce zalupivsi vrata…nije otisao na fakultet vec u trzni centar kako bi malo razbistrio mozak I pokusao da smisli nesto kako bi pomogao svome bratu,Uckeru.Nije ni sanjao da ce naleteti na nekog ko je odgovor na sva njegov pitanja,I na nekog ko ce mu pomoci u svemu…

Trzni centar…

Maite:mislim da ti treba jos odece…
Dulce:pa ne znam…
Maite:da Dulce da…
Dulce:sta cu bez tebe sekice…
Maite-smeje se-xaxaxa umreces.
Dulce:ludo!nedostajeces mi…
Maite…I ti meni…

Tog trenutka su izasle iz butika I Dulce se sudarila sa Ponchom..

Dulce-iznervirana-aaaayyy kretenu,sta radis?!!
Poncho-nervozan-izvini..nisam hteo..ja nisam..
Dulce ga prekida:dadada u redu je…
Poncho:zovem se Alfonso
Dulce:ne mogu da kazem da mi je drago sto sam te upoznala,ali ja sam Dulce,a ovo je moja sestra Maite
Maite:drago mi je.oprosti Dulce ona je uvek tako direktna
Poncho:mislim da bi ovom dvolicnom svetu dobro doslo malo direktnosti
Dulce:slazem se

Odjednom su naisli Leonovi bodyguardovi trazeci Poncha,koji je vec pokusavao da se sakrije.

Dulce:sta radis?
Poncho:zar ne vidis? Sakrivam se!
Dulce:aaaaa!!!ti si lopov!!!!
Poncho:ne ne ne ne…ovo su cuvari mog tate…traze me…
Maite nemoj mi reci da si ti sin Leona Uckermanna!
Poncho:nazalost….jesam!

Dulce je svo vreme gledala u Poncha…kao da ga je vec negde videla…odjednom je prepoznala pogled…bio je to isti onaj pogled decka iz bolnice…

Maite:tvog brata su juce odneli na psihijatriju!!!bilo je na vestima!
Poncho:da,tako je.
Dulce:brata?
Maite:nemoj mi reci da nisi cula?
Dulce je vec pocela da povezuje stvari…”sigurno je onaj decko njegov brat”mislila je

Poncho ih je zamolio da mu pomogni da pobegne od nijih sto su I ucinile.kad su bili na cistom,Poncho I Maite su objasnili Dulce celu pricu o Leonu I Dulce je shvatila…dogovorili su se da Dulce pomogne Ponchu da poseti brata,tako sto ce pitati Derricka,jer je Maite imala nekih obaveza.

Na klinici…

Dulce:ne znam da li ce te pustiti…
Poncho:pa kako?pa ja sam mu brat?
Dulce:da,ali nekad ne pustaju…
Poncho:moram da ga vidim…
Dulce:pa pokusaj drugi dan
Poncho:ne mogu drugi dan
Dulce:zasto?
Poncho:zbog mog oca

Dulce nije nista rekla,samo je otisla da nadje Derricka.Derrick nije bio tu,a pacijenti su spavali,tako da nije bilo moguce primiti Poncha…

Dulce:Derrick nije tu…a pacijenti spavaju.uradila sam sve sto sam mogla..
Poncho:joooj!!!sta cu sad..
Dulce:ako hoces reci mi sta zelis njemu da kazes,a ja cu mu sutra to preneti.sutra mi pocinje praksa
Poncho:svarno?uradila bi to?
Dulce klimne galavom
Poncho: reci mu da cu uraditi sve sto je u mojoj moci da ga izvadim odavde
Dulce:ok.aaaa…kako se zove?
Poncho:Christopher…Christopher Uckermann

Kraj druge epizode
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Maria
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
Dulce Maria


Ženski Postovi : 876
Datum registracije : 03.06.2009
Godina : 26

slatka ludost Empty
PočaljiNaslov: Re: slatka ludost   slatka ludost Empty2009-06-19, 21:53

EPIZODA 3

Sutradan…

Dulcina praksa je vec pocela…Derrick ju je upoznao sa ostatkom razreda.bila je to mala grupa od 8 studenata..
Na kraju casa..

Derrick:Dulce,podji samnom
Dulce:zasto?
Derrick:da ti pokazem tvog pacijenta.
Dulce-zacudjena-:mog?
Derrick:pa ako uspesno budes obavila zadatak koji ti budem dao…on ce biti tvoja duznost..
Dulce:vec prvog dana?
Derrick:ja smatram da ti to mozes.
Dulce:dada naravno da mogu
Derrick:onda?nema problema?
Dulce:ne…neeegooo….
Derrick:sta?
Dulce:koji je moj zadatak?
Derrick otvara vrata:vidis ovog decka?
Dulce je videla decka koji joj je bio okrenut ledjima gledajuci televizor:da
Derrick:pokusaj da pricas sa njim posto on nece ni sa kim da prica.ti si nam poslednja nada.
Dulce:ali,zasto?
Derrick:to cu ja tebe posle da pitam.

Rekavsi ovo,Derrick je otisao na cas,a Dulce je ostala zbunjena..nije znala nista o pacijentu,kako se zove,koji problem ima…nista.nije znala ni da li je puno opasan.ali imala je poverenja u Derricka tako da je skupila hrabrost.usla je I zatvrila vrata za sobom.Ucker se okrenuo.Video ju je kako stoji,u belom mantilu,ispod je imala uske farmerke I pink majcu.crvene vlasi kose su joj padele preko ramena.Ucker je pomislio kako je video andjela.zurio je u nju I nije treptao.Dulce ga je samo pogledala I nasmesila mu se,a on joj je uzvratio osmeh.Dulce se pitala kako on moze da bude lud kad ima najnezniji pogled koji je ikada videla.cutali su gledajuci se nekih 2 minuta,a onda je tisina pocela da postaje neprijatna.Ucker je morao de je razbije.nije uradio to na bas najbolji nacin,ali je uradio.

Ucker:ko si sad ti?

Pitao je to pomao nezainteresovano,iako je molio Boga da ona bude njegova doktorka.

Dulce:tvoja nova doktorka.zovem se Dulce Maria.

Ucker misli”Dulce(slatka)…idealan opis za nju…”

Ucker:a Derrick?
Dulce:on ce biti moj nadzornik,moglo bi se reci.
Ucker:znaci ovo je tvoj buduci posao?
Dulce:tacno.

Dulce je bila iznenadjena.nije delovao nimalo ludo.mislila je kako je bila u pravu kada je Almi rekla da bolje moze da se prica sa ludom osobom nego sa njom.

Derrick je sa jednog balkona posmatrao celu scenu.iako ih nije cuo,video ih je kako pricaju,I kako se smeju.svaki dan je bio sve vise sigurniji da on nije lud.

Ucker:zasto si se odlucila za ovaj posao?
Dulce je pomislila-kad bih ti rekla da si ti razlog,morala bih da te ubijem-:ne znam,samo me je zainteresovalo.
Ucker:axa…malo je cudan ovaj posao,zar ne?
Dulce:da…ali moze biti I zanimljuv.
Ucker:nisam ni slutio da je nekome istrazivanje tudjih mozgova zanimljivo.
Dulce-ignorise to sto je cula-:reci mi tvoje ime da bih ga upisala na tabelu za tvoj krevet..
Ucker-nasmeje se-:au koji karakter.Zovem se Christopher..Christopher Uckermann.

Dulce je smisljala sta dam u odgovori na ono”au koji karakter”,medjutim cuvsi mu ime,ostala je bez reci.

Dulce-u soku-:molim?!
Ucker:zar nisi videla vesti.izgleda da nisam mnogo poznat
Dulce-smirujuci se-:gledam samo ono sto me zanima na vestima.i za onaj tvoj komentar o karakteru,samo da ti kazem da je bolji od tvog,tako si…

Ali pre nego da zavrsi,videla je kako joj se Christopher priblizava sve vise I vise..

Dulce-nervozna-:sta radis?

Christopher je nastavio da joj se priblizava i……

Kraj trece epizode
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Maria
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
Dulce Maria


Ženski Postovi : 876
Datum registracije : 03.06.2009
Godina : 26

slatka ludost Empty
PočaljiNaslov: Re: slatka ludost   slatka ludost Empty2009-06-19, 21:53

Epizoda 4

Ali pre nego da zavrsi,videla je kako joj se Christopher priblizava sve vise I vise..

Dulce-nervozna-:sta radis?

Christopher je nastavio da joj se priblizava I sapnuo joj je:pomoci ces mi da izadjem odavde zar ne?izvuci me odavde!

Dulce mu se zagledala u oci,nije znala sta da mu odgovori.U dubini duse,to joj je bio I cilj.ostavila je svoju karijeru zbog njega.ali zasto zbog njega?to se nikada nije pitala.Tek je sada shvatila da je promenila posao samo da bih pomogla coveku kojeg nimalo ne poznaje,I za koga nije sigurna da li je lud ili nije.Delovalo je suludo,ali bilo je tako.Vise nije bilo povratka.Sve ovo je proslo kroz njenu glavu,ali nesto ju je probudilo iz misli.Bio je to pogled na balkon na kome je stajao Derrick.imao je facu kao da pokusava da cuje sta je to sto joj je Ucker rekao.Tako da se Dulce samo na brzinu odaljila od Uckera,prokasljala se I zbunjeno pitala ono sto joj je prvo palo na pamet…

Dulce:hm….dakle….gospodine Uckermann,koliko ste rekli da imate godina?
Ucker-smeje se-:gospodjo Dulce,nisam ni rekao.ali kad ste toliko znatizeljni reci cu vam.imam 23.a vi?
Dulce:to nije bitno
Ucker:onda nije bitno ni koliko ja imam godina,jer je ludom coveku to svejedno.
Dulce-agresivno-:to se tebe ne tice!
Ucker:au,pa zasto ste tako agresivni,samo sam pitao.uostalom,sumnjam da si starija od mene….
Dulce-prekidajuci ga-:e pa jesam!imam 24!
Ucker-smejuci se-:axa…paaaa….koliko puta si onda ponavljala razred?
Dulce-uzdise-:uredu,uredu,pobedio si…imam 22
Ucker-nasmeje se-:znao sam..

U tom trenutku je u sobu usao Derrick…

Derrick:kako napredujemo?
Ucker:savrseno doktore-nasmeje se I pogleda Dul na kratko,a zatim opet skrene pogled-ovo vam je najbolja ucenica koju sam do sada upoznao-sarkasticno-bilo bi lepo kada bi ona bila moja doktorka…
Dulce-sarkasticno-zao mi je duso,ali ja sam samo ucenica tako da ne mogu.to nije dozv…
Derrick je prekida:sto se mene tice-SAVRSENO.tako ce Dulce da ima vise prakse,uostalom,vec smo razgovarali o tome,I ona je pristala…
Dulce:ali to nije fer!
Ucker-smeje se-:sta je bilo duso?ne svidja ti se ideja?ah,da,znam!ti nisi sposobna za ovo!
Dulce:naravno da jesam!
Ucker:pa koji je onda problem?
Derrick:nema problema,odluka je doneta.i da,da bi se upoznali bolje,mozete malo da prosetate po klinici,zar ne?
Ucker-smejuci se-:odlicna ideja,ionako mi treba vazduha.idemo dulce

Dulce I on su izasli I cim su nestali sa Derrickovog vidika,poceli su da se raspravljaju…

Dulce:platices mi za opvo!
Ucker-smeje se-:za sta?
Dulce-imitira ga-:za sta?za sta?za to sto moram da ti budem doktorka!
Ucker:ej ej ej!nisam ti ja kriv to je tvoj posao!
Dulce-smiruje se-:zasto hoces da ti ja budem doktorka?
Ucker:zao sto si simpaticna,I imam poverenja u tebe.

Dulce je,pogledavsi ga ponovo u oci,videla isti onaj pogled.pogled zbog kojeg je ostavila karijeru.pogled pun bola,tuge,emocija…tako da je na trenutak zanemela,a posle ga smireno pitala…

Dulce:zasto si trazio da te izvucem odavde?


Za to vreme,na drugom mestu…

Christian:Alfonso,verujem ti,ali kako cemo da izvedemo to?
Poncho:u tome I jeste problem…ne znam ni ja kako…

Bili su u kaficu,sedeci malkice dalje od Alfonsovih cuvara koji su ga svuda pratili po naredjenju njegovog oca,koji ih je zaduzio da ga izvestavaju o svemu sto Poncho radi…

Christian:jer si ga barem video?
Poncho:ma pokusao sam juce i…-uzbudjen-JAO!PA NISAM TI PRICAO!-smejuci se-juce sam upoznao jednu devojku koja je…WOW…spektakularna!
Christian-iznenadjen-auuu….ne mogu da verujem da mi ti pricas ovo…za tebe sam bio 100% siguran da ces umreti kao udovica!
Poncho:XA-XA-XAbas si mi duhovit!
Christian:I reci mi kako se zove?kakva je?ne znam,opisi mi je covece!
Poncho:jedna prelepa crvenokosa,zove se Dulce,studira medicinu,I ona mi je pomogla da odem do Christophera,I rekla mi je da ce mu praneti moju poruku..
Christian:drago mi je da si upoznao nekoga od kad…

Kraj cetvrte epizode
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Maria
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
Dulce Maria


Ženski Postovi : 876
Datum registracije : 03.06.2009
Godina : 26

slatka ludost Empty
PočaljiNaslov: Re: slatka ludost   slatka ludost Empty2009-06-19, 21:53

Epizoda 5

Ponchovo lice je iznenada postalo tuzno…Zamisljeno je gledao u jednu tacku,ne trepcuci..izgledao je kao da je hteo da nesto kaze,ali nije mogao.problem je bio sto nije zeleo da se seti nje…zene koja ga je napustila pre 4 godina,kako bi postala poznata u drugoj zemlji,daleko od njega I njihovih zajednickih snova..

Christian:izvini covece,ja..nisam hteo da..
Poncho ga prekida:ne brini…to sa Anahi je odavno proslo…

Iako je rekao ovo,srce mu se slamalo,I dobro je znao da je nije preboleo…sta vise,voleo ju je I vise nego pre 4 godina…iako nije hteo to sebi da prizna…

Christian:aaa….pa drago mi je zbog toga covece…stvarno.
Poncho:ima ih million.mislim zena.zar ne?
Christian:nenene…JA IH IMAM MILION…a zena ima MILION IPO…razumes?
Poncho:xaxaxa,Chris…

Na klinici..

Havijer:moram hitno da ga vidim
Derrick:zao mi je…trenutno je napolju
Havijer:onda cu ga sacekati ovde.

Derrick je primetio zlobu u Havijerovom pogledu….i to mu se nije nimalo svidjalo…tako da je smislio plan kako da ga otera…

Derrick:onda cete se nacekati do sutra:on je sada u sok sobi kod specijaliste.trebaju da mu daju lekove kako bi zaspao.a sa tim sedativima se spava I do 18 sati…
Havijer-smeje se-sedativi?
Derrick:da sedative…ovo je psihijatrija,znate vec,zar ne?
Havijer se smeje:dadada
Derrick:on je nas najtezi slucaj…moracem da primenimo drasticne mere…I to u sok sobama..
Havijer:slazem se.za mene-odlicno!

Derrick ga je samo zacudjeno posmatrao I nije mogao da shvati kako neko moze da uziva u tudjim mukama…

Na hodniku klinike…

Ucker-uzdise-:znam da ti svi pacijenti ovo govore ali stvarno-uzdahne-ja….ja nisam lud..

Dulce je u njegovim ocima videla tu iskrenost I osecajnost koju nikada ranije nije videla ni na svojoj majci,a kamoli na nekoj ludoj osobi…nesto ju je teralo da mu veruje,a ni sama nije znala sta,I zasto to radi sebi..

Dulce-nasmeje se-:ma nemoj?i kako ces mi to dokazati?
Ucker-zamisljeno-:u tome je problem…ne znam kako…
Dulce:da li su ti radili analize?
Ucker:ne nisu…
Dulce:ali kako onda…
Ucker je prekida:moj tata…
Dulce:ah da izvini…zaboravila sam…
Ucker:kako znas?
Dulce:da.zaboravila sam da ti kazem…pricala sam sa Alfonson….tvojim bratom

Ucker je pogleda iznenadjeno

Ucker:kako?
Dulce-nasmeje se-:da.upoznala sam ga u trznom centru
Ucker-smeje se-: xaxaxa…bas me cudi me da si ga videla tamo
Dulce:voli trzni centar?
Ucker:da,ne znam zasto,..
Dulce:ja ih mrzim!
Ucker:cudno za jednu zenu..-nasmeje se-
Dulce-ponosno-:ja nisam bilo kakva zena

Ucker ju je zadivljeno gledao nekoliko sekundi,stvarno nije bla kao ostale zene koje je vidjao

Ucker:znam to-nasmeje se-

Dulce ga je smeskajuci se pogledala I zatim mu je,praveci se da nista nije cula,rekla

Dulce:rekao ti je da se nebrines,da ce smisliti kako da te izbavi odavde…
Ucker-uzdise-:mislis da ces ga ponovo videti?
Dulce:ja mislim da da,juce je dolazio ovde,zna ko sam ja
Ucker:dolazio je ovde?a cuvari?
Dulce-smeje se-:zeznuli smo ih I pobegli smo im jos u trznom centru…-smeje se-bilo je kao na filmu…ali kad je dosao ti si spavao…

Dulce I Ucker su cello popodne proveli zajedno,pricajuci I smejuci se…kasnije je Derrick dosao po Uckera,I krenuli su ka njegovoj sobi.na tom putu,Dulce I Ucker nisu prestajali sa pricom.Derrick je to primetio I bilo mu je drago…

Derrick:izgleda da ste postali veoma dobri drugovi…
Dulce-pravi se-:JA?DRUGARICA?I TO NJEGOVA?!!!!
Ucker-smeje se-:volela bi…
Dulce-sarkasticno-:u tvojim snovima…
Ucker:sa tobom ja nemam snove…imam nocne more!

I Dulce je poovo videla isti onaj pogled…”da li to redi namerno?” pitala se Dulce

Ucker:dobro-smejuci se-vracam se u moj zatvor

Ucker se priblizio Dulce,cvrsto je zagrlio I sapnuo joj:hvala ti puno…

Kraj 5 epizode
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Maria
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
Dulce Maria


Ženski Postovi : 876
Datum registracije : 03.06.2009
Godina : 26

slatka ludost Empty
PočaljiNaslov: Re: slatka ludost   slatka ludost Empty2009-06-19, 21:54

Epizoda 6


Ucker se priblizio Dulce,cvrsto je zagrlio I sapnuo joj:hvala ti puno!

Zatim je otisao u sobu.Cele nedelje je vreme provodio sa Dulce.razgovarali su o svojim zivotima,navikama,secanjima..jedne subote Dulce nije otisla na kliniku,jer joja je Derrick dao Slobodan dan,koji je za nju trajao kao jedna godina.Sedela je u fotelji I razmisljala o svemu sto joj se desilo.Uckerov osmeh joj nije izlazio iz glave.veoma joj je prijalo njegovo drustvo.uz njega je zaboravljala na sve probleme,imali su odlicne teme za razgovor,I ono najbitnije:iako su gas vi smatrali ludakom,on je bio jedini covek u njenom zivotu uz kojeg se osecala sigurno.zaljubljena?ma neeeee”nema sanse”mislila je ona…Alma je primetila njeno ponasanje…

Alma:sta ti je?
Dulce:…
Alma:Dul…
Dulce:…
Alma-glasno-:DULCE MARIA ESPINOZA SAVINON!!!!!!!!!!
Dulce:ay ay ay!!!!Alma sta ti je?
Alma:to ja tebe pitam
Dulce-zacudjena-:zasto pitas?
Alma:zamisljena si,I sve vreme se smeskas!!!
Dulce:mozda…pa?sta sa tim?
Alma:kada neko ima takve”simptome”to moze da znaci samo 3 stvari prvo:zaljubljen je,drugo:nedostaje joj neko ili nesto I trece:zaljubljen je!
Dulce:prva I treca su iste,a druga je tacna!da nedostaje mi klinika…navikla sam da budem non-stop tamo
Alma:navikla si se na kliniku ili na svog pacijenta?-smeje se-
Dulce-nervozno-:kog pacijenta?
Alma:samo znaj da ako je na toj klinici ne mora da znaci da je nesto opasno…

Dulce se zamislila…Almine reci su joj odzvanjale u glavi.bila je sigurna da Uker nije lud…ili nije bila sigurna?
Zaculo se zvono na vratima…

Dulce-otvara vrata-:ti?sta radis ovde?
Poncho:dosao sam da vidim sta je sa mojim bratom…
Dulce je videla cuvare oko njega:udji a neka te oni sacekaju ovde.
Poncho-tiho-:hvala
Poncho:culi ste gospodjicu.ne mozete unutra.
CUVAR 1:ALI VAS OTAC JE…
Poncho:on sada nije tu,vi ste moji cuvari I radicete ono sto vam ja kazem,upstalom,ova kuca nije moja…
Cuvari:u redu

Poncho I Dulce ulaze u njenu kucu

Poncho:izvini sto dolazim ovako,ali nisam mogao da pobegnem u bolnicu od cuvara
Dulce:kako znas gde zivim?
Poncho:tata mi je guverner…imam svoje kontakte…
Dulce:mrzim kada mi se mesaju u zivot…-nervozna-
Poncho:opusti se samo sam pogledao adresu,kunem ti se.a sada mi reci..kako je moj brat?videla si ga?pricala sis a njim?
Dulce:da videla sam ga,prenela sam mu tvoju poruku…on je odlicno…
Poncho:kada ce ga pustiti?
Dulce:to se nikad ne zna….valjda kada dokazu da nije lud ili..
Poncho je ljutito prekida:on nije lud!!!!!
Dulce:prvo,snizi ton,drugo,u mojoj si kuci,pazi na ponasanje I trece….kako znas da nije lud?
Poncho:izvini…kako ti znas da je lud?
Dulce:pa….ne znamm….ako radi analize mozda..
Poncho je prekida:pobogu,moj tata je guverner,moze da potplati bilo koga…
Dulce:zasto bi uradio to?
Poncho:voleo bih da znam…
Dulce:ne brini se…Derrick je nasao osobu da se stara o njemu…ona ga odlicno razume I spremna je da mu pomogne..
Poncho;stvarno?i ko je ona?kako se zove doktorka?
Dulce-ponosno-:upravo gledas u nju…

Poncho se malo smirio nakon razgovora sa Dulce.Ostavio joj je pismo za Uckera,I otisao misleci da je ova crvenokosa fenomenalna zena.

U medjuvremenu na klinici…

Ucker:ne moras da se mucis da dolazis ovde…
Annie:ti si mi bratic…sve za tebe,nije mi tesko…
Ucker je zagrli:hvala…sta bih ja bez tebe..ne znam stvarno sta bi bilo…
Annie:mozda necu doci sledece nedelje…istrazujem o tvome tati ono,pa ne znam da li cu stici da dodjem..
Ucker-smeje se-:ne brini se ja ionako imam oooodlicno drustvo…

Kraj seste episode
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Maria
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
Dulce Maria


Ženski Postovi : 876
Datum registracije : 03.06.2009
Godina : 26

slatka ludost Empty
PočaljiNaslov: Re: slatka ludost   slatka ludost Empty2009-06-19, 21:54

Epizoda 7

Annie:ni ne cudi me,ovde ima puno ljudi za razgovor-smeje se-
Ucker:ti nikada nisi volela bolnice,ne mozes da me razumes
Annie-tuzna-:nisam imala bas najboljih iskustva sa njima…
Ucker se oseca krivm:znam…
Annie:ali to je bilo pre 4 godine,mislim da je vreme da to prebolim…
Ucker:mislim da bi trebala da kazes Ponchu pravu istinu,zasluzio je bar to
Annie:ne zelim da pricam o tome
Ucker:uvek menjas temu
Annie:ima I bitnijih stvari od toga
Ucker:axa…da…a sta ce biti kada ga ponovo budes videla?
Annie:necu ga videti
Ucker:jednom ces morati,I kad…
Annie ga prekida:Ucker…dosta,molim te,ne zelim da pricam onjemu..-smeje se-nego reci mi kako se zove osoba koja ti pravi drustvo?kakva je?
Ucker:Dulce(slatka)
Annie:ucker!!!necu da znam da li je slatka ili nije…ko je ona
Ucker:ona je…-vidi Dulce I nasmeje se-..to je ona…

Rekao je ovo gledajuci u Dulce koja je stajala ispred nihovog stola(bili su u bolnickoj kuhinji) drzeci u rukama kese sa sushijem,jer joj je Ucker rekao da je to njegova omiljena hrana.Dulce se jako iznervirala I osetila je ogromnu ljubomoru videvsi ga sa Anahi.”jer mu je to devojka?”pitala se.oni nikada nisu pricali o svojim vezama,I nije znala da li Ucker ima devojku.nije znala ni zasto je to uopste I interesuje,sama sebi je postajala sve cudnija I cudnija…”I sta ja uopste trazim ovde?!”pomislila je.i taman kada je htela da se okrene I ode Ucker joj je vec uzeo kese I krenuo sa njom do stola na kojem ih je cekala Annie.

Ucker-tiho-:vidim da sam vec poceo da ti nedostajem-smeje se-kako ces preziveti godisnji odmor-smeje se-

Dulce je pomislila”kako moze da bude takav idiot I da me muva pred svojom devojkom?”

Dulce:a ko ti je rekao da sam dosla da vidim tebe?

Ucker se na ovo samo nasmejao.svidjalo mu se da je vidi tako besnu I ljubomornu.nije stigao da joj odgovori,jer je Annie vec ustala da je pozdravi…

Annie:cao.drago mi je

Annie je ovo rekla slatkim osmehom.bila je jako lepa I privacna…”100%je Uckerova devojka”pomislila je Dulce gledajuci je

Annie:ja sam Anahi Puente
Dulce:zdravo,ja sam Dulce Maria,Uckerova doktorka

U tom trenutku Annie je shvatila sta je Ucker mislio pod onim”DULCE”,zatim je samo pogledala Uckera namignuvsi mu,a on joj se samo nasmesio..”dakle ovo je to drustvo….xaxaxa Uckermann ti se nemenjas cak ni u ludnici…xaxa”

Annie:dakle,ti si ta cuvena Dulce?-nasmeje se-
Dulce:cuvena?-zacudjeno pogleda Uckera-
Annie:pa da,Ucker mi je bas pricao tebi
Dulce-nasmesi se-:sumnjam da je pricao nesto lepo…
Ucker:nemam nista da prcam o tebi…samo sem rekao da si mi doktorka..-nasmesi se-zar ne Annie?

Kada je rekao ovo”zar ne Annie?”napravio je Anahi facu koja je govorila”ne navaljuj,mislice da mi se svidja”
Ali Annie je znala sta treba da radi..

Annie:ne lazi Uckermann-nasmesi se Duce-bas mi je pricao kako si jako simpaticna,lepa,I kako si mu odlicno drustvo…

Dulce je pogledala u Christophera I ovaj joj se samo nasmesio

Dulce-sarkasticno-:hay!da!od kada monstrumi pricaju tako nesto?

Annie se samo nasmejala,a Uckeru nije palo nista na pamet da joj odgovori,tako da je ovo precutao…

Anie:ok…ja se sada povlacim-oprosti se od Dulce-bilo mi je drago Dulce.i da mi cuvas Uckermanna,jasno?a ti Uckermann budi dobar,I pokusacu da navratim do kraja nedelje,ok bebe?cuvaj se.
Ucker-nasmesi se-:hocu.hvala sto si dosla.

Anahi je zatim otisla.a Dulce nije mogla da izdrzi ljubomoru koju je osecala,tako da je zgrabila kese I krenula,ali je Ucker je stao ispred vrata kuhinje ne dajuci joj da izadje..

Ucker:gde si posla?
Dulce-nervozna-:kuci
Ucker:ali tek si dosla!
Dulce se mu se sarkasticno nasmeje u lice:I idem!

Pokusala je da ga zaobidje,ali je on bio veci od nje.ni on nije znao sta da uradi,znao je da ne moze da je spreci na ovaj nacin,tako da je uradio ono sto mu je prvo palo na pamet-zagrlio ju je.

Ucker:zasto ides?ostani samnom…sta sam uradio?

Dulce je ostala ukopana u mestu.i tog trnutka su joj kroz glavu prosle razne stvari”Dulce Maria Espinoza Savinon budjenje!!!!!dozvoljavas da te kupi jednim zagrljajem…ali to kakvim zagrljajem…ah Boze nenene…..daj Dulce DOSTA!”
Dulce se vratila u stvarnost I odgurnula ga od sebe…

Kraj sedme epizode.
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Maria
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
Dulce Maria


Ženski Postovi : 876
Datum registracije : 03.06.2009
Godina : 26

slatka ludost Empty
PočaljiNaslov: Re: slatka ludost   slatka ludost Empty2009-06-19, 21:54

Epizoda 8

Dulce-nervozna I ljubomorna-:ne mogu da verujem koji si ti kreten…tvoja devojka samo sto je izasla,ne mozes da budes takav…
Ucker je prekida:xaxaxa
Dulce:sta se smejes debilu
Ucker se smeje:xaxaxaxa….ljubomorna si na Annie…xaxaxa
Dulce-nervozna-:ja?ljubomorna?daj molim te to je poslednja stvar uz ljubav koju bih osetila prema tebi…
Ucker-smeska joj se-:xaxa ne verujem ti
Dulce:ne zanima me da li mi verujes ili ne…
Ucker:seda za sto:Anahi nije moja devojka

Dulce nije mogla da suzdrzi osmeh…

Ucker:mnogo si lepsa kad se smejes..

Dulce je ostavila svoj zaljubljeni osmeh I pokusala je da se ponasa normalno

Ucker:hocemo li da jedemo?
Dulce:rekla sam ti da idem!
Ucker:sta si to donela-gleda u kese I vidi sushi-aammm,vidi kako dobro mirise..dodji da jades..-povuce Dulce I ona sedne-
Dulce:ti ne razumes sta ti pricam?
Ucker:I just speack English
Dulce-uzdise-:ti si jedna budala…
Ucker:I jer ostaje gospodjica savrsena?
Dulce:ok…pobedio si,ostacu..
Ucker:ooodlicno posto vec umirem od gladi,I ne mogu da odoliM svo omiljenoj hrani…
Dulce:znam…
Ucker:xaxaxa,znaci ipak si dosla zbog mene?
Dulce:to mi je posao-nervozna-
Ucker:xaxaxa,tvoj posao nije da dolazis subotom uvece I da mi donosis sushi,vec samo da dokazes da nisam lud…
Dulce-nervozna-:ja sam profesionalac u svom poslu
Ucker:priznaj da sam ti nedostajao..-smeje se-
Dulce:naravno da nisi
Ucker:uvek tako lazes?
Dulce:ne.mrzim lazi
Ucker:I ja isto…ali priiiiiizzzzzzznajjjjj…..barem malkice
Dulce:ah…sta cu sa tobom….dobro jesi…malo…bilo mi je dosadno i…
Ucker je prekida:xaxaxa znao sam.mene ne mogu da prevare nikad…
Dulce:ali to nije jedini razlog…danas je bio Alfonso kod mene I ostavio ti je ovo pismo-vadi pismo I da mu ga-
Ucker:bio je kod tebe?
Dulce:da on je pravi kavaljer u odnosu na tebe…-smeje se-cak me je pozvao I na veceru veceras…

Ucker nije mogao da suzdrzi ljubomoru…nije znao zasto,ali nije mogao da podnese pomisao da ce Dulce I Poncho mozda biti zajedno..

Ucker:I ti naravno nisi pristala,zar ne?
Dulce-iznenadjena-:a zasto ne bih?
Ucker-nervozan-:pa nepoznajes ga…
Dulce:pa zato I izlazimo da bi se bolje upoznali..pobogu on ti je brat..
Ucker-ljut I ljubomoran-:ma radi sta hoces,briga me
Dulce se smeje:xaxaxa ne mogu da verujem…
Ucker:sta je bilo?
Dulce:ljubomoran si…xaxaxa
Ucker:naravno da ne
Dulce:zar nije bilo da ti mrzis lazi?
Ucker:ok…mozda sam malo ljubomran…
Dulce:ne brini se to je samo vecera
Ucker:nisam se ni brinuo
Dulce:kako ti kazes…idem da uzmem nesto za pice,dok ti citas pismo..

Dulce je otisla a Ucker je otvorio Ponchovo pismo…

Christopher:

Brate,prvo zelim da znas da sam ja uz tebe,I da ti verujem,znam da nisi lud I znam da je ovo tatino delo.Ucker,sta si uradio sto te je zatvorio tamo?ne sekiraj se ja cu te izvuci odatle.
U kuci je sve uredu sem sto mama I tetke placu I dan I noc…
Firma nam odlicno napreduje,a ja smisljam plan kako da te izbavim..pricao sam I sa tvojim drugovima I profesorima I oni se u potpunosti slazu da nisi lud I spremni su da ti pomognu.
A ja…uf…ja se osecam FENOMENALNO…upoznao sam jednu fenomenalnu devojku…mislim da trebas bolje da je upoznas jer ce mi ona uciniti uslugu I dace ti ovo pismo..veceras bi trebalo da izadjemo na veceru…ona je prelepa,inteligentna,dobra,pametna…,dobro,mislim da ti to najbolje znas…
Samo zelim da znas da cu uraditi sve sto je u mojoj moci da te izbavim odatle..

Volim te brate…Alfonso

Kraj osme epizode
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Maria
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
Dulce Maria


Ženski Postovi : 876
Datum registracije : 03.06.2009
Godina : 26

slatka ludost Empty
PočaljiNaslov: Re: slatka ludost   slatka ludost Empty2009-06-19, 21:54

Epizoda 9

Bilo mu je drago sto je znao da ima podrsku,ali to mu u tom trenutku nije bilo nimalo bitno,jer je osecao neopisivu ljubomoru I ljutnju.sta Alfonso trazi sa NJEGOVOM Dulce”mojom Dulce?od kad je to moja Dulce?”pitao se.uostalom njegov brat je zasluzio da bude srecan nakon toliko vremena koje je propatio zbog Anahi.i Dulce?sta ako joj se Poncho svidja?on tu nista ne moze…Dulce se u medjuvremenu vratila,I videla je zamisljenog I besnog Uckera,tako da nije zelela nista da pita…Kasnije su nastavili sa svojim uobicajnim razgovorima sve do 10 sati kada je zazvonio Dulcin mobilni…

Dulce-javlja se na telefon-:halo?
Poncho:halo Dulce?Poncho ovde…jer si spremna?ja sam ispred tvoje kuce!

Dulce je pogledala na sat I napravila facu koja je znacila nesto kao “OUCH”:mmm…da Poncho…ovaj ja…ja sam..nije mi dobro…da li mozemo da odlozimo veceru za neki drugi put?
Poncho-zabrinut-:sta ti je?jer si dobro?da li ti treba nesto?
Dulce:nenene,samo me malo boli stomak..u redu je..nadam se da se neljutis..
Poncho:ma uredu je…odmaraj zovem te sutra ok?
Dulce:hmmm…..da da,ok.
Poncho:cao
Dulce:bai-spusti slusalicu-

Dulce se osecala lose zato sto je slagala Poncha…opet je postupila reflexno,I opet nije znala zbog cega je to uradila…
A Christopher…a Christopher je celu scenu posmatrao sa strane sa osmehom od uva do uva.radovala ga je pomisao da je Dulce otkazala Ponchu veceru kako bi bila sa njim….to znaci da za njega jos uvek ima nade…

Ucker-smeje se-:zar nije bilo da ne volis lazi?
Dulce:ne podsecaj me…osecam se jako glupo…
Ucker:zasto mu nisi rekla istinu?
Dulce-uzdise-:ne znam ni sama…
Ucker:xaxa…zato sto u dubini svoga srca uuumires od zelje da budes samnom-smeska se-priznaj da ti prija moje drustvo
Dulce-udara gap o ramenu-:da li si uvek takav narcis?
Ucker:xaxa,ako ja ne volim samog sebe…ko ce?
Dulce:da,pretpostavljam da si upravu…o Boze….vec je kasno,ja idem sad…
Ucker-zabrinut:a ne ne ne,neces ti nigde,napolju je u ovo vreme veoooma opasno,pogotovo ovaj kraj..
Dulce:Christopher ne preteruj…nemam 2 godine,znam I sama da se cuvam..uzecu taxi…
Ucker:ok,a ja cu da te ispratim do taxija…
Dulce:jesi li poludeo ti ne smes da napustas svoju sobu!
Ucker:nema veze,pobeci cu…niko nece primetiti…
Dulce:ne!
Ucker:da!
Dulce:ne!
Ucker:da!
Dulce:ne!
Ucker:ne!
Dulce:da!...hocu reci NE!
Ucker:xaxaxa,naterao sam te da kazes da!!!!xaxaxa
Dulce:Uckermann nije smesno…zbunio si me….zovem taxi odmah…-uzima telefon-
Ucker joj otima telefon-:a neces vala.kad sam ti vec upropastio veceru…ja te pozivam na veceru…
Dulce:Ucker,vec sam ti rekla da ne mozes da izadjes odavde…ne budi smesan
Ucker:xaxaxa…
Dulce:sta?
Ucker-smesi se-:rekla si mi Ucker…
Dulce:rekao si mi da mogu tako da te zovem…svi te zovu tako…
Ucker:da samo nikada me nisi nazvala tako….navikao sam na “kretenu” I “idiote”,pa cak I na “monstruma” a sada si upropastila sve
Dulce se samo nasmesi
Ucker:svejedno…sve sto izgovore tvoja usta zvuci lepo
Dulce se nasmesi:uvek si takav kavaljer?
Ucker:ne,samo sa tobom..-nasmeje se-dobro,sada idemo da ti skuvam nesto
Dulce:zar ne mislis da smo previse mladi da umremo od trovanja?
Ucker:HA-HA-HA,takvu duhovitost jos uvek nisam video..i za tvoju informaciju kuvam mnogo lepo…pravi sam expert u tome..
Dulce:moram da vidim da bih poverovala…pa…neka nam je Bog u pomoci!xaxaxa

I tako su bezbolno preziveli Uckerovu veceru,I pricali su do kasno u noc =).Dulce je spavala u njegovom krevetu a on na podu,na cebetu.ujutru je Derrick usao u svoju kancelariju I preko kamera video ovaj prizor….samo se nasmesio,jer je pretpostavljao da je Dulce zaljubljena u njega….posle nekog vremena Ucker se probudio I odmah je pogledao u Dulce…gledao ju je citavih pola sata,nije mogao da skine pogled sa nje…izgledala je prelepo,cak I dok spava…zatim joj se priblizio I nezno je pomilovao po kosi ali se zaustavio kod lica kako je ne bi probudio…Derrick ga je posmatrao celo vreme….videlo se da je I Ucker zaljubljen u nju.nebrzo zatim Dulce se probudila I zatekla Uckera na podu kako gleda televizor…

Ucker-nasmesi se-:ooooo,dobro jutro uspavana lepotice..
Dulce se nasmesi:dobro jutro…kako si spavao?
Ucker:iskreno?uzasno…ali vredelo je..

Dulce se samo nasmesila….i tako su Dulce I Ucker zajedno proveli mesec dana,I svaki dan su se sve bolje I bolje slagali,I postali su prijatelji,iako su se kad-kad malkice prepucavali….Nikada nisu razgovarali o temi “zasto je Ucker u bolnici”…Anahi je istrazivala o Leonu,ali nije uspela nista da otkrije.najbitnije stvari su se nalazile u firmi,a tamo nije smela da ide zbog Poncha.Poncho je molio Dulce da izadje sa njim,ali ona bi uvek nasla neki izgovor kako bi ostala sa Uckerom…jednog dana,pred kraj nedelje,nije uspela da nadje izgovor,tako da je prihvatila poziv…

Ucker:i?sta radis danas?
Dulce-neugodno:izlazim…izlazim sa tvojim bratom…

Christopherov osmeh je iznenada nestao…nije zeleo da Poncho izadje sa Dulce jer je znao da je on zaljubljen u nju,ali nije mogao protiv sebe…Upravo tada je naisla Anahi,I Ucker je dobio ooodlicnu ideju.

Ucker:reci mud a dodje samo na 5 minuta kod mene.ti mu pomozi oko strazara,ok?
Dulce:ali…
Ucker:molim te…-napravi babyface,kojoj Dulce nije mogla da odoli…
Dulce:ok…
Anahi:cao svima!
Dulce-ljubomorna-:zdravo
Ucker je namerno zagrli:caooo Annie
Anahi:bebe,moramo da pricamo…
Dulce-ljuta-:odoh ja…
Ucker-namerno je pravi ljubomornom-:HVALA!

Upravo je TO bilo ono sto Dulce nije zelela da cuje…Dok je Christopher zaljubljeno gledao kako Dulce odlazi,Anahi ga je zacudjeno pogledala…

Anahi:ne bi trebalo da je pravis ljubomornom smnom..

Kraj devete episode.
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Maria
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
Dulce Maria


Ženski Postovi : 876
Datum registracije : 03.06.2009
Godina : 26

slatka ludost Empty
PočaljiNaslov: Re: slatka ludost   slatka ludost Empty2009-06-19, 21:55

Epizoda 10

Anahi:ne bi trebalo da je pravis ljubomornom samnom..
Ucker se nasmeje:xaxa..znam,ali volim da je nerviram…
Annie:ahmmm…svidja ti se?
Ucker uzdahne:I vise nego sto sam mislio…ali mozda mi je samo jos jedan hir…nego,reci mi,kako napredujes sa istrazivanjem?
Annie:pa tesko…moram da posaljem nekoga u vasu firmu,ona mi je jedini kljuc..
Ucker:bebe,ne zelim da te podsecam,ali jedina osoba koja ti moze pomoci pored Christiana je Poncho
Annie-tuzna-:znam…ali molim te pre bih saradjivala sa detetom od 2 godine nego sa Pollitom,I dete je ozbiljnije od njega…a Poncho…ne zelim da pricam sa njim
Ucker:ja bi pricao…ali ne mogu
Annie:znam,ali nemoj da me teras da ga vidim molim te
Ucker:ali Annie,jednom ces morati
Annie:znam,ali….plasim se…ti znas koliko ga volim,ali on mi nikada ne bi oprostio sto mu nisam rekla pravu istinu mog odlaska…
Ucker:znam da u pocetku nece prihvatiti,ali mozda,vremenom…vreme leci sve..
Annie:moguce…

Za to vreme,Dulce se oblacila za veceru I smisljala je sve tipove uvreda koje ce reci Christopheru kada ga bude videla =))) jednostavno joj je kljucala krv pri pomisli da ga je ostavila nasamo sa Anahi,tako da je bila spremna da ucini sve kako bi oterala Ponchove cuvare I kako bi otisla sa njim u bolnicu…zazvonio joj je mobilni

Dulce:da?
Poncho:princezo,ja sam ispred,da li si spremna?
Dulce:Poncho,tvoj brat zeli d ate vidi..
Poncho:znam,I ja njega,ali…cuvari?
Dulce:znas ti da ih se otarasis Ponchito,zar ne?
Poncho-uzdise-:ufff….ok,cekam te ispred za minut
Dulce:ok…baii-spusta slusalicu-

Dulce prica sama sa sobom:da kazem Christopheru da je kreten,ili da je mooonstrum?

Ispred kuce…

Poncho:idite vi u restoran….zelim da prosetam sa njom I ne zelim da me iko ometa…cekajte me za vasim stolom
Cuvari:ali..
Poncho im uputi opasan pogled:samo idite!
Cuvari:uredu gospodine

Dulce je izasla I krenuli su sa Ponchom,sto su brze mogli…Dulce I Poncho su usli u bolnicu I uputili su se u salu za posete gde su bili I Anahi I Ucker.Anahi je bila okrenuta ledjima,tako da ona nije videla Poncha kako dolazi,ali je on video nju…4 godine je plakao zbog nje,4 godina je patio zbog nje,ali ju je I 4 godina voleo.ukopao se u mestu…I sada je stajala na samo nekoliko metara od njega..Anahi se okrenula,I pogledi su im se sreli…nije znala sta da radi.da lid a place?da se smeje?ispred nje je stajala osoba koju je najvise volela…I najvise povredila…

Dulce-gleda ih zbunjeno-:sta se desava?

Ucker se samo okrenuo I pogledao Anahi:mislim da je dosao trenutak sekice…

Ali Anahi nije reagovala….ni Poncho….stajala je ukopana u mestu I samo ga posmatrala…nije mogla da veruje da ga opet vidi…niti je on mogao da poveruje da ovo nije bio san…nije mogao jednostavno da stoji I da blene u nju tako da je odvukao Dulce u stranu…

Poncho-nervozan-:zasto mi nisi rekla da je ona?
Dulce:koja ona?Anahi?ona sta?
Poncho:Dulce…
Dulce ga prekida:nije ruzna Poncho!!!zar ti nije drago?
Poncho-uzdise-:ma nije to…

Poncho nije znao sta da radi,tako da se samo okrenuo I zagrlio Uckera,praveci se da Anahi nepostoji…

Poncho-grli Uckera-:oh brate…
Ucker-grli ga-:hvala sto si dosao…

Anahi je samo posmatrala Poncha…Boze,koliko puta je samo sanjala ovaj trenutak,koliko puta je mastala da ga ponovo vidi….i sada,kad je bio tu,ispred nje,ona nije znala kako da se ponasa…Dulce ih je samo posmatrala sa facom koja je znacila nesto kao “WHAT?”

Ucker:da li si dobro?tata ti nije nista uradio?
Poncho:ne…nebrini…odlicno sam

Dulce je cula ove reci I zacudila se…sta bi to leon mogao da uradi Ponchu?ali nije obratila previse paznje na to..Poncho se okrenuo ka Anahi…

Poncho:dobar dan.
Poncho je prebledeo,Dulce se zacudila..nikada ga nije videla takvog.
Anahi-sa suzama u ocima-:doo..dobar?dobar dan?
Ucker uhvati Dulce za ruku:izvinite?mislim da cemo ja I moja devojka da idemo da se malo prosetamo..

STOOOOOP!!!!!!!!!!!!!!!!NJEGOVA STA?!!!
Poncho I Anahi nisu pridali znacaj tome I samo su se gledali u oci…kao da su hipnotisali jedno drugo…Christopher se,drzeci Dulce za ruku,odaljio od njih…


Kraj 10 epizode
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Maria
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
Dulce Maria


Ženski Postovi : 876
Datum registracije : 03.06.2009
Godina : 26

slatka ludost Empty
PočaljiNaslov: Re: slatka ludost   slatka ludost Empty2009-06-19, 21:55

Epizoda 11

Anahi I Poncho su samo cutali…niko nije znao sta da pita…ili jos gore-sta da odgovori na pitanje…Poncho je razbio tisinu..

Poncho:i?kako si bila ovo vreme?

Anahi-misli u sebi”zelela sam te I volela kao Idiot,I molila Boga da mi oprosti”

Anahi:kako mi je posao zahtevao…radno…ti?

Poncho-misli”plakao sam svaki dan,I molio Boga da se vratis”

Poncho-:ja?ufff,ja sam bio fenomenalno

Za to vreme Dulce I Ucker su se setali po basti bolnice I dalje se drzeci za ruke…oboje su se osecali neugodno zbog toga,ali nijedno nije zelelo da pusti ruku ovog drugog =).Ucker je,kao I uvek,razbio tisinu..

Ucker:mislim da ces morati opet da odlozis veceru….
Dulce:zasto?
Ucker:ono dvoje ce napisati roman…imaju mnogo toga da rasprave…
Dulce:zasto?sta je bilo?
Ucker:maaa….ispricacu ti drugom prilikom..imali su buuurnu proslost
Dulce se nakaslje:Ucker?
Ucker:da?
Dulce:da li mogu da znam…mozda imam slabo pamcenje,ali…od kada smo ja I ti u vezi?

Ucker ju je samo zavodjivo pogledao…taj pogled ju je totalno hipnotizovao I opet nije mogla da suzdrzi osmeh…

Ucker:sta?smetalo ti je sto sam to rekao?
Dulce:nije to,samo sto…
Ucker se nasmeje I prekine je:aaa,znaci da ti se svidelo-smeska se-
Dulce:Ucker!nije to
Ucker se smeje:axa,a sta je onda?
Dulce:samo sam ti rekla da ne volim lazi,I nevidim nikakav povod da kazes da smo zajedno,kad smo mogli samo da se lepo okrenemo I odemo..
Ucker:to je bilo prvo cega sam se setio,uostalom ni ti se nisi bunila gospodjice savrsena
Dulce:nisi mi dao vremena monstrume

Zaustavili su se kod jednog ogromnog drveta I Dulce se naslonila na njega,tako da je stajala izmedju drveta I Uckera…Ucker je to iskoristio,obuhvatio ju je oko struka I nagnuo se prema njoj,zavodnicki je pogledavsi u oci…

Ucker:a da sam ti dao vremena,da ll bi se bunila?

Dulce mu se samo zagledala u oci…u tom trenutku je osetila neopisivu zelju da ga ili udari ili da ga poljubi,ali je ovog puta odlucila da sledi igru…to je bilo jace od nje…

Dulce-grize donju usnu-:ne znam…
Ucker:axmmm…a a ko ti ne znas,ko ce?

Nagnuo se jos vise prema njoj I obuhvatio joj je lice rukama…oboje su zatvorili oci jer su znali sta sledi,I oboje su to zeleli….bili su tako blizu,da su mogli da osete disanje jedno drugog…Christopher je osetio njen,vec njemu dobro poznat parfem.samo se nasmejao kada je video da I ona sledi igru,tako da ju je poljubio,I to onda kada se ona najmanje nadala…poljubac je u pocetku bio nezan,I suv,a kasnije se transformisao u nesto dublje,I strastvenije…jedan obican poljubac,koji je oznacio pocetak jedne velike ljubavi…

Za to vreme Anahi I Alfonso su sedeli u foteljama sobe za posete…

Sve vreme su se samo gledali,I tisina je vec postala neugodna…

Anahi:molim te,postavljaj mi ti pitanja,I nemoj tako da me gledas molim te
Poncho-hladno-:a sta da te pitam?
Anahi:znam da imas mnogo toga da me pitas…
Poncho:aaaa mislis da pricamo o tome zasto si otisla NEDELJU DANA PRED VENCANJE I ISPALILA ME?!!!!!-smeje se-ah da!ZNAM ZASTO!OTISLA SI SA SANTOSOM!!!!ETO ZASTO!!!!
Anahi-oci pune suza-:on mi je samo pomogao…
Poncho:ma nemoj?u cemu?da pobegnes ili da me sto lakes ostavis?

Anahi je pokusala da suzdrzi suze,ali nije mogla…

Anahi-place I bise suze-:izvini ali ja….ne mogu…
Poncho-ljut-:MRZIM KAD PLACES!!!!MISLIS DA JE TO RESENJE?!?!?!?!!!!

Anahi se samo jos vise rasplakala,a Ponchu je bilo jos teze…priblizio se I nezno ju je zagrlio.nije mgao da veruje da je ponovo drzi u naruciju,da ponovo oseca njen miris…hteo je da ovako zauvek ostane,da zauvek bude samo njegova.zeleo je da je zagrli jece,da joj kaze da ne place,da je on uz nju I da ce uvek biti tu kada joj je potreban…celog zivota…da joj kaze da je jos uvek voli,I da nikad nije ni prestao…ali njegov glupi muski ego je bio jaci…

Anahi place I jedva izgovara reci od placa:oprosti mi..mooolim te,oprosti mi.

Ali Poncho nije znao sta da joj odgovori…kako da joj oprosti?nije mogao da joj oprosti,pre nego sto sazna PRAVU ITINU,ZASTO GA JE NAPUSTILA?!

Anahi:nemas pojma koliko si mi bio potreban ljubavi…-jos jace zaplace- =(((

Kraj 11 epizode
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Maria
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
Dulce Maria


Ženski Postovi : 876
Datum registracije : 03.06.2009
Godina : 26

slatka ludost Empty
PočaljiNaslov: Re: slatka ludost   slatka ludost Empty2009-06-19, 21:55

Epizoda 12

Ponchu je prijalo da cuje to ljubavi,ali ga je istovremeno I veoma iznenadilo?

Poncho:Anahi?molim te
Anahi:izvini?
Poncho:mislim da bih trebao da podjem
Anahi-tuzno-:zar ne zelis da pricamo?
Poncho-uzdahne-:mislim da bi trebalo neki drugi dan?dosta je emocija za danas
Anahi:upravu si
Poncho:da lit e neko vozi do kuce?
Anahi:ne?pozvacu taxi
Poncho:ja cu te odvesti
Anahi:hvala?zar ne mislis da bi trebalo da se oprostimo od Dulce I Uckera?
Poncho:mislim d aim mi nismo potrebni

I bio je upravu?U basti Dulce I Ucker nisu prestajali da se ljube,nijedno od njih nije zelelo da se taj poljubac zavrsi,a poljubac je svaki put postajao sve vise I vise strastveniji.Ali su se zaustavili kako bi mogli da udahnu vazduh

Ucker-zadihano-:jos?jos uvek hoces da se bunis?
Dulce-zadihano-:mislim da ne mogu?

Ucker se samo nasmesio I nezno je pogledao..

Ucker:gospodjice savrsena,ne znam sta ste mi uradili ali?ne mogu da prestanem da mislim na tebe Dulce..mislim na tebe svaki dan,svaki minut,svaki sekund..

Dulce je reagovala?.Boze,pa on je bio njen PACIJENT!!!nije mogla da se zaljubi u njega,tako da se udaljila od njega polako kako je Ucker ne bi pogresno shvatio?ali on ju je u potpunosti razumeo?

Ucker:Dulce?ja?nism lud
Dulce:to znam
Ucker:onda?
Dulce:Ucker?poznajem te tek mesec dana?uostalom ti si moj pacijent,I ne smem da se zaljubim u tebebar dok svima nedokazem da nisi lud..
Ucker:shvatam..-tuzan-mislim da bi trebali da se vratim u sobu

Rekavsi ovo poceo je da hoda ka sobi,I Dukce za njim.zatim su se oprostili I Ucker je usao u sobu..
Dulce je takodje tuzna I zbunjena otisla po svoje stvari,ali ju je neko zaustavio?

Derrick:da li zelis da razgovaramo?
Dulce:o cemu?
Derrick:znas ti dobro?o onome malopre..
Dulce-zacudjena I nervozna-:ali kako si..
Derrick je prekida:imamo svuda kamere I ti to znas..imamo ih I u basti-nasmeje se-taj deo ti nisam rekao
Dulce:ja?
Derrick:hajde,idemo na kafu da razgovaramo na miru

Na recepciji bolnice..

Havijer:treba mi gospodin Uckermann
Recepcioner:zao mi je,ali posete su zavrsene

U tom trenutku nailazi Injaki,Dulcin drug iz razreda

Havijer:Injaki!!!kakvo je iznenadjenje videti te ovde!!!
Injaki:Havijere!toliko godina je proslo!!!sta te donosi ovde?
Havijer:dosao sam da posetim jednog-nasmeje se-starog druga
Injaki:nije vreme za posete,nece te pustiti
Havijer:hoces li mi pomoci?samo na 5miuta obecavam!
Injaki:ok?a kako se zove pacijent?
Havijer:Christopher Uckermann
Injaki:njega?
Havijer:da.to je sin mog sefa.veliki smo prijatelji
Injaki:uredu.imas 5 minuta

Havijer je usao u sobu,a INJAKI GA JE CEKAO ISPRED.Ucker je gledao televizor,misleci da je Derrick na vratima

Ucker:ostala ti je jakna ovde Derrick?-rekao je bez da se okrene-
Havijer tapes cinicno:kakvo je ZADOVOLJSTVO videti te ovde Uckermann

Ucker se okrenuo I video na svoje veliko iznenadjenje Havijera.ustao je I krenuo ka njemu?

Ucker:dosao sam ti u posetu-smeje se-kako lepa sobica?
Ucker-cinicno-:da?svidja ti se?steta sto zatvori nisu tako udobni kao ludnice
Havijer:pa,to kazi svom tatici
Ucker:dobro,sad si me video I sada se vrati odakle si dosao.

Kraj 12 epizode
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Maria
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
Dulce Maria


Ženski Postovi : 876
Datum registracije : 03.06.2009
Godina : 26

slatka ludost Empty
PočaljiNaslov: Re: slatka ludost   slatka ludost Empty2009-06-19, 21:56

Epizoda 13

Havijer:saznao sam da je dosla Anahi..
Ucker-nervozan-:a stvarno?nisam znao?mislio sam da je jos uvek u Evropi?
Havijer:ne pravi se lud?znam dobro sta vas dvoje smerate
Ucker:ma nemoj.kakve dokaze imas?
Havijer:namam?ali hocu..

U tom trenutku ulazi Injaki?

Injaki:zao mi je?vreme je zavrseno?moras da ides Havijere
Ucker Injakiju:izvini,kako se ti zoves?
Injaki:Injaki,zasto?
Ucker se nasmeje:sada nije vreme za posete,pa da kazem Derricku ko krsi pravila

Injaki je postao nervozan?

Havijer se nasmeje:ne brini se Inji,on nece nista reci jer ni on ne zeli da ja posetim njegovu dragu drugaricu Anahi?-Uckeru-zar ne Ucker?

Ucker se bacio na Havijera I udario ga je po nosu tako jako,da je ovome izasla krv

Ucker-ljut-:samo je pipni I ubicu te!!!cujes li me?UBICU TE MAKAR ISTRULEO U ZATVORU!!!

U tom trenutku je usao Derrick koji je video celu scenu

Derrick:sta se dogadja ovde?
Injaki:pacijent je reagovao nasilno
Derrick-Havijeru-:ko ste vi?
Injaki:Christopherov drug
Ucker:naravno da nije.da mi je drug ne bih ga udario idiote!-Derricku-ne zelim da mi iko osim Anahi,Dulce,Alfonsa I Christiana dolazi u posetu!
Derrick:uredu Christopher?-injakiju-zar tin e znas da nije vreme za posete?odakle ti dozvola?
Injaki:znam,ali?
Derrick:ali nista!!!idite ovom gospodinu(havijeru)pruzite prvu pomoc

Havijer I Injaki izlaze iz sobe


Derrick:netrebaju ti neprijatelji pored ovako dobrog prijatelja-nasmesi se-jako dobra poslovica…I pazi na tvog oca..jako je cudan covek…

Rekavsi ovo,Derrick je izasao iz sobe,a Christopher je ostao zacudjen Derrickovom reakcijom…

Za to vreme u Ponchovom autu…

Anahi:zasto imas cuvare?
Poncho:moj tata kaze da je zbog sigurnosti…znas vec,zbog onog sa Christopherom..
Anahiah da…tvoj tata…
Poncho:sta sa njim?
Anahi:ma ne,nista….nista-laze-ostavi me ovde
Ponsho:na sred ove pustinje?ja ne vidim ovde nikakvu zgradu…
Anahi:znam ali me ostavi….ne zelim da tvoji cuvari znaju gde ja zivim,jer znaju da pomazem Uckeru…pa je to zbog moje sigurnosti
Poncho:axa…dobro onda…nadam se da cemo se videti
Anahi:da,imamo puno toga da razjasnimo…
Poncho:da…nista onda….cao
Anahi-nasmesi se-:bai-ode-

U Derrickovom autu…

Dulce:zadrzao si se prilicno dugo
Derrick-zabrinuto-:da….ovaj…kada sam usao u Christopherovu sobu,zatekao sam jedno iznenadjenje…

Kada je cula Derrickovu boju glasa,Dulce se jeko uplasila…-da mu se nije nesto desilo-pomislila je,jer to nikada ne bi sebi oprostila,zasto ga je ostavila samog?trebala je da bude uz njega…Derrick je video njenu zabrinutost,tako da se samo nasmejao…

Derrick-nasmeje se-:nebrini se…on je odlicno
Dulce-uzdise-:jeste?a sta je onda?
Derrick:imao je posetu…
Dulce-zacudjena-:u ovo doba?

Kraj 13 epizode
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Maria
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
Dulce Maria


Ženski Postovi : 876
Datum registracije : 03.06.2009
Godina : 26

slatka ludost Empty
PočaljiNaslov: Re: slatka ludost   slatka ludost Empty2009-06-19, 21:56

Epizoda 14

Derrick:isto sam se I ja pitao kada mi je to rekao recepcionista…cuvar mi je rekao da je video celu scenu preko kamere…to je bio prijatelj njegovog oca..maladic oko 27 godina…nije izgledalo da su bas u najboljim odnosima…
Dulce:zasto?
Derrick:Ucker ga je prebio…
Dulce-pravi se nezainteresovana-:sigurno je dobio napad…

U tom trenutku su usli u kafic I seli su za sto gde su nastavili sa svojim razgovorom…

Derrick:ti stvarno mislis da je on lud?
Dulce-nervozna-:da…zasto?
Derrick:axa…jer meni neizgleda tako…
Dulce:ustvari…ne znam….verujem da je doctor Mendiola bio upravu kad je dao dijagnozu da jeste…ja sam student,ne mogu sama da donosim takve zakljucke…imam jos mnogo toga da naucim…
Derrick-uzdise-:I primecuje se…
Dulce-zacudjena-:kako?

Leonova kancelarija…

Christian:znam
Leon:moras to da uradis jos danas
Christian:gospodine,neshvatam zasto tako hitno Poncho mora da napusti zemlju?
Leon:Anahi se vratila
Christian-nasmeje se-:stvarno?
Leon-nervozan-:skidaj taj osmeh sa lica….to nije nimalo dobro!!!
Christian:izvinite
Leon-uzdise-:uredu…moras da se postaras da ide iz drzave bar na mesec dana,dok se ja ne postaram za tu klinku….slobodan si

Christian se povukao iz kancelarije…njegova najbolja drugarica se vratila,a on je imao glupo naredjenje svoga sefa…

U kaficu…

Derrick:znam da treba to da dokazem,ali…ja sam gotovo siguran da on nije lud

Dulce nije mogla da suzdrzi osmeh..bila je srecna sto Ucker ima I Derrickovu podrsku,I sada je bila spremnija nego ikad da se bori za njega…

Dulce-srecna-:stvarno?

Derrick je poceo da se smaje…

Derrick:da…ne znam zasto me to pitas…
Dulce:pa zato sto si ti pravi doctor,I tebi moze da se veruje,a ja sam samo student,I moje misljenje niko ne bi uvazio…
Derrick:mislim da tvoje srce vec zna odgovor…ustvari,znalo ga je jos I pre mog zakljucka.-nasmesi se-

Klinika…

Injaki:izgleda da niste bas najbolji prijatelji…
Havijer:taj idiot…platice mi
Injaki:potpuno se slazem…pravi je idiot
Havijer:znam…e kako se zove osoba koja ga cuva?
Injaki:to je doktorka Dulce Maria
Havijer:odlicno…moras da me upoznas sa njom
Injaki:zasto?
Havijer:samo zelim da porazgovaram sa njom…
Injaki:ok budi sutra u ovo vreme na holu,ona ce biti tu,pa cu ti je predstaviti
Havijer:odlicno

Kancelarija…

Christian:da li je tu Alfonso?
Sekretarica:upravo je dosao…udjite

Christian ulazi u njegovu kancelariju…

Christian:Poncho,moramo da popricamo
Poncho-zabrinut-:da li si dobro?
Christian:da,samo trebamo da razgovaramo
Poncho:izvoli sedi
Christian:bilo bi bolje u mom stanu…da li ti odgovara sutra u osam?
Poncho:odlicno
Christian:super,moram svasta da ti pricam
Poncho-nasmesi se-I ja tebi

Kraj 14 epizode
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Maria
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
Dulce Maria


Ženski Postovi : 876
Datum registracije : 03.06.2009
Godina : 26

slatka ludost Empty
PočaljiNaslov: Re: slatka ludost   slatka ludost Empty2009-06-19, 21:57

Epizoda 15

U kaficu…

Derrick:Dulce,moras da se ponasas kao I uvek sa Christopherom,on ne sme da sazna nista o ovom razgovoru,bar dok ne dokazem da nije lud,ok?
Dulce se nasmesi srecno:mozes da racunas na mene

Dulce se vratila u svoj stan potpuno umorna…trebalo joj je malo mira,da razmisli o svemu,da malo sredi misli…ali to joj nije polazilo za rukom.a kako bi joj I poslo,kada joj iz glave nije izlazio monstrum Uckermann,njegov zavodljiv pogled,I onaj danasnji poljubac?Christian je razmisljao da lI da kaze Ponchu celu istinu…ili ne?Ucker je u svojoj sobi razmisljao o Dulce I razmisljao je o onome sto se desilo danas.pokusao je da sagleda situaciju sa njene strane,I stvarno je bilo jako komplikovano.Anahi je razmisljala kako da kaze Ponchu celu istinu,I kako da pomogne Uckeru,a da pritom ne dolazi u konflikt sa Leonom.Poncho je samo razmisljao o Anahi,I pitao se kako je moguce da je voli I posle 4 godina…
Osvanuo je novi dan I Poncho se pojavio na vratima Christijanovog stana koji je mirisao na Pizzu…Christian mu je otvorio vrata sav zadihan sa keceljom I izgorelom krpom u rukama…

Poncho se smeje:ko jos pravi picu u 8 ujutru?
Christijan:pricas sa Christianom Chavezom covece…udji,pica se pece,imamo TAMAN toliko vremena da popricamo…

Poncho ulazi I sedaju u dnevni boravak…

Poncho:I sta toliko hitno imas da mi kazes?
Christian:samo cu ti reci da ti pricam ozbiljno,da se nesalim,I da me bar jednom u zivotu ti I Ucker shvatite ozbiljno,ok?
Poncho se smeje kao lud
Christian-uzdise-:znao sam…PONCHO!!!!!OZBILJAN SAM!
Poncho se smiri:ok,ok covece,reci mi…spreman sam-stavi ruku na usta I pocne da se smeje,ali ga Christian nije video-
Christian:ono sto zelim da ti kazem jeste da….ovaj…ok…covece,Anahi se vratila-ocekuje burnu Ponchovu reakciju,I napravi facu koja je znacila nesto kao “ouch,to je bolelo-
Poncho se nasmeje:axa,znam to.
Christian-zacudjeno-:molim?
Poncho:da covece,juce sam je video,I malo smo razgovarali,trebali bi opet da se vidimo…
Chris-srecan-:stvarno?kako je moja ofarbana veverica?
Poncho:savrseno…jos je I lepsa nego pre
Chris:ay Ponchito,Ponchito..
Poncho-nasmejan-:kunem ti se,kad sam je ugledao doslo mi je da je samo zagrlim,poljubim,da joj kazem koliko je volim…
Chris:pa zasto nisi?
Poncho:da li si ti lud?ostavila me je pred oltarom da bi pobegla sa Santosom?ni lud ne bih to uradio
Chris:dala ti je nekakvo objasnjenje?
Poncho:ne...samo....da rekla mi je da ne zeli da moj tata sazna gde ona zivi.…samo to
Chris:zar ti to nije nimalo cudno?
Poncho:ne,to je zato sto Leon zna da ona pomaze Uckeru…
Christian:Poncho….izgubicu posao,svoju blistavu karijeru,moju popularnost u svetu I van sveta,moje patkice,moj stan,moja kola,moje…
Poncho ga prekida:I kako da te shvatim ozbiljno?-smeje se-
Chris se uozbilji:ok…problem je u tome sto…..Leon je rekao da ce se pobrinuti za Anahi…
Poncho-mega besan:STA?!!!NEKA JE SAMO PIPNE!!!!!!KUNEM TI SE DA CU GA UBITI!!!

Chris ga je malo smirio,I zbog toga mu je izgorela Pizza,tako da su je narucili,I napravili plan protiv Leona…

Proslo je nedelju dana,Poncho je rekao Leonu da hoce da ide malo van zemlje da se odmori,ali da nece da ide sam vec sa drugom,na sta je Leon morao da pristane.Anahi je I dalje istrazivala situaciju,ali nije bas puno napredovala.Dulce je svaki dan provodila sa Uckerom,ali on je bio veoma hladan prema njoj..nije pricao sa njom,samo joj je odgovarao na pitanja,I nije je uopste gledao,primecivao niti pricao sa njom kao pre,zbog cega se Dulce dizala kosa na glavi…

Dulce-ljuta-:da lI mogu da znam koji ti je djavo?
Ucker-hladan-:zasto?
Dulce:pa nepodnosljiv si vec nedelju dana!
Ucker:xa!ti stvarno imas neki problem!kako mogu da budem nepodnosljiv kada uopste ne razgovaramo?
Dulce:vidis?u tome I jeste problem!pravis se kao da nepostojim!
Ucker se smeska:axaaa…to je problem..zato sto ti neposvecujem paznju…
Dulce:nije to-smeska se-
Ucker:nego sta?
Dulce:ne ponasas se kao pre…
Ucker:u tome jeste problem…mi ludi ljudi cesto menjamo raspolozenje..
Dulce-ljuta-:ne glupiraj se!ti nisi lud!

Ali kasno je shvatila sta je rekla….Ucker joj se priblizio sa osmehom od uva do uva…

Ucker-smeje se-:sta si rekla?
Dulce-nervozna-:nista…ne obracaj paznju na mene…
Ucker:ne ne ne…ponovi mi sta si rekla
Dulce:ne pravi se….znas dobro sta sam rekla..
Ucker se smeje:znaci da mi ti verujes?verujes mi da nisam lud?

Ali u tom trenutku je neko usao I prekinuo im razgovor…

Injaki:Dulce,ima neko ko zeli da te vidi
Dulce:ko je to?
Ucker-ljut-:zar ne vidis da prica samnom idiote?
Injaki gadljivo:mislim da bi trebalo da das neke jake sedative ovom….Gospodinu
Dulce:njemu to netreba,mozda treba tebi?
Injaki:ooopa!vidi je samo kako reaguje
Ucker:a da li ti znas kako JA reagujem kada me neko prekine u razgovoru sa MOJOM…
Dulce ga prekida:DOKTORKOM-nervozno—Uckeru-odmah se vracam,neverujem da ce to biti dug razgovor…

Kraj 15 epizode
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Maria
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
Dulce Maria


Ženski Postovi : 876
Datum registracije : 03.06.2009
Godina : 26

slatka ludost Empty
PočaljiNaslov: Re: slatka ludost   slatka ludost Empty2009-06-19, 21:57

Epizoda 16

Injaki:iskreno,ne znam.Havijer zeli da razgovara sa tobom jos od prosle nedelje

Uckeru je njegovo ime odzvanjalo u glavi.vec je unapred znao sta smera Havijer,I to nije moglo biti nimalo dobro.sama pomisao da bi on mogao da napuni Dulce glavu glupostima,ga je izludjivala.nije znao da li mu Dulce u potpunosti veruje,tako da je odreagovao veoma ljutito

Ucker-ljut-:sta taj imbecile trazi ovde?
Dulce:poznajes ga?
Ucker:pa naravno,sa njim sam se nedavno potukao ovde,na klinici!
Dulce:mozda zbog toga zeli da razgovara samnom,ti si ipak moj pacijent

Ucker je uhvatio Dulce za ruku I odvukao je u stranu,kako ih Injaki ne bi cuo..

Ucker-tuzno-:Dulce,molim te nemoj nista da mu verujes,dobro ga poznajem,on je lud,pokusace da ti napuni glavu glupostima o meni,molim te neoj da mu verujes,molim te ja..
Dulce ga prekida smejuci se:shhh…Ucker pobogu smiri se,budi miran-nasmesi mu se-ja znam ko si ti,I niko I nista me ne moze ubediti u suprotno

Ove reci su malo smirile Uckera,ali ne u potpunosti,jer je dobro poznavao Havijera,I znao je da je isto kao I njegov otac spreman na sve da bi ostvario svoj cilj.Ucker je bio toliko srecan sto mu Dulce veruje da nije mogao da se suzdrzi a da je ne zagrli.ona se samo nasmesila,I uzvratila mu zagrljaj.oboje su zatvorili oci,I oboje su bili jako srecni,I mogli su da ostanu tako vecno.onaj koji nije bio zadovoljan bio je Injaki,koji je vec dugo vremena bio zaljubljen u Dulce,tako da ih je na grub nacin prekinuo…

Injaki:Dulce,jer idemo?
Dulce:a?a!da?idemo
Ucker:cuvaj se

Dulce mu se samo nasmesila.kada su ona I Injaki izasli iz sobe,uputili su se u jednu ordinaciju gde ih je cekao Havijer.

Injaki:zasto te je zagrlio?
Dulce:zato sto sam mu draga?-smeje se-
Injaki-ljut-:a on tebi?!
Dulce-iznenadjena-:da..pretpostavljam
Injaki:nadam se da si svesna njegovog stanja
Dulce:izvini?
Injaki:video sam kako ga gledas,nadam se da sam samo umislio-ljut-
Dulce:ne budi smesan

Kada su stigli u ordinaciju,Dulce je,videvsi Havijera pomislila “malo mi uliva strah ovaj covek”,dok ju je on samo gutao pogledima,zbog njene lepote.

Injaki:Havijer,ona je Dulce Maria,Christopherova doktorka

Havijer se priblizio Dulce,a ona je samo sa gadjenjem odmahnula glavom,ali se na silu nasmejala.

Havijer-smeje joj se-:drago mi je
Dulce se cinicno smeje:zao mi je sto ne mogu da kazem isto

Havijer se malo iznenadio ovakvoj njenoj reakciji.bice tesko ubediti je da je Christopher lud,a pogotovo ce biti tesko,platiti joj da ga zadrzi u bolnici sto je duze moguce…

Injaki(dulce):on je Christopherov veliki prijatelj,I Leonova desna ruka,budi ljubaznija,molio bih te

Dulce je pogledala ozbiljno Injakija kao da je htela da kaze”ko si ti da mi govoris sta da radim”,I ovaj je odmah ucutao I spustio pogled

Havijer:pusti je.ja volim direktne osobe
Dulce:sta vasa malenkost zeli?
Havijer:zeleo bih da popricam sa vama
Dulce:to I radimo.jos nesto?
Havijer se nasmeje:vidim da vam je Christopher vec ispricao lazi o meni.ah,znao sam da ce to uraditi.on ima pogresno misljenje o meni.
Dulce-cinicno-:ma stvarno?
Havijer:naravno
Injaki:ja se povlacim.ostavljam vas da razgovarate na miru.

Injaki je izasao I sobe,I video na hodniku Christophera koji je cekao Dulce,I uputio se ka njemu.Dulce je ostala sa Havijerom u ordinaciji.

Dulce:imam I precih posla da radim,tako da,kazite mi sta hocete,pa da se razilazimo
Havijer:naravno da hocu


Anahin stan…

Anahi prica preko telefona.

Anahi:znam Santose,ali nemam drugog izbora
Santos:ako Leon sazna?
Anahi:Ucker mi je drug,moram da mu pomognem...
Santos:dobro princezo,znas da mozes da racunas na mene
Anahi se nasmesi:hvala za to sto si uvek uz mene
Santos:pa ja sam tvoj polubrat,zar ne?necu te ostaviti samu nikada
Anahi:da,ali to neznaci da moras bas toliko da rizikujes zbog mene
Santos:radicu za Leona I kraj price.nema raspravljanja
Anahi:moram da sve objasnim Ponchu,kako ne bi imao problema sa njim,uostalom…
Santos:rekla si mu da smo brat I sestra?a ostalo?
Anahi-tuzna-:jos uvek se nismo videli,Leonovi cuvari me prate ceo dan

U tom trenutku joj je zazvonilo zvono

Anahi:e?da,neko mi je na vratima zovem te kasnije.volim te,bai

Kraj 16 epizode
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Maria
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
Dulce Maria


Ženski Postovi : 876
Datum registracije : 03.06.2009
Godina : 26

slatka ludost Empty
PočaljiNaslov: Re: slatka ludost   slatka ludost Empty2009-06-19, 21:57

Epizoda 17


Anahi je otvorila vrata I iznenadila se.odmah je potrcala da ga zagrli...covece,toliko vremena nije znala nista o njemu…

Za to vreme na klinici?

Injaki:o,pa zar to nije nas omiljeni ludi bolesnik?
Ucker-nezainteresovan-:sta sad hoces?
Injaki:da razgovaram sa tobom.
Ucker se okrene da ode:ne zanimaju me tvoje teme
Injaki:ne zanima te ni tema koja se zove DULCE?

Ucker se odmah okrenuo

Ucker:…
Injaki:da li te interesuje?
Ucker se pravi nezainteresovan:ona je moja doktorka,samo mi je draga,nista vise
Injaki:joj,hvala Bogu….bolje po tebi
Ucker:zasto?-zacudjen-
Injaki:pa zato sto smo ja I Dulce…-nasmesi se-…jako dobri,takoreci….ljubavnici

Ucker je osetio kako mu se krv sliva u glavu I kako mu kljuca celo telo,osetio je neopisivu zelju da udari Injakija…ustvari,ne da ga udari,taman posla...osetio je neopisivu zelju da ga UBIJE!!!!!ali se suzdrzao

Injaki:da,ona mi je pricala kako si joj samo drag,kako ne oseca nista prema tebi,ali je zato ti smaras I umisljas stvari koje nepostoje..ax,da,I rekla mi je da nikada ne bi mogla da bude sa tobom,jer nisi njen tip,uostalom ti si..-nasmeje se cinicno-xaxa,pa pobogu ti si lud..xaxaxa…ko bi bio sa tobom?
Ucker:odlazi.

Injaki se okrenuo,ponosno se nasmejao I otisao.

Za to vreme u ordinacji?

Dulce:pretvorila sam se u uvo…slusam,
Havijer:vidi,ja sam Christopherov najbolji drug jos odmalena…-oci mu se napune laznim suzama-ali on je poceo da prica sam sa sobom,da halucinira,da umislja stvari koje nisu..i ja sam se za pomoc obratio Leonu.

Dulce kada je videla da su mu oci zasuzile,nekako je pocela da mu veruje

Havijer:moja je krivica sto je on ovde..molim te,molim te Dulce,izvuci ga odavde…vrati mi mog brata,mog druga...molim te…

Havijer ju je zagrlio,a Dulce je bila u soku.osecala je da joj Havijer govori istinu.

Dulce:radim na tome..uradicu sve sto je u mojoj moci..


U Anahinom stanu

Anahi:kako si saznao?
Chris:radim za Leona,secas se?ti si mu glavna tema
Anahi-nasmeje se-:pretpostavljala sam,drago mi je da si me nasao


Na klinici…

Dulce je bila zbunjena.verovala je Uckeru,I setila se da joj je rekao da ce Havijer pokusati da je ubedi da je lud,ali je sa druge strane videla Havijeru zabrinutost u ocima.onada je ugledala kako Christopher sedi na stolici u holu I drzi glavu..kada ju je video samo je obrisao suze…

Dulce:desilo se nesto?
Ucker-hladno-:nista,nebrini se
Dulce: ali,ti si…
Ucker je prekida:rekao sam ti da nebrines
Dulce:uvek tako menjas raspolozenje?
Ucker:zasto?
Dulce:pre 5 minuta si me zagrlio a sada si opet hladan kao cele nedelje..
Ucker:pa potrazi utehu u nekom drugom

Rekavsi ovo,ustao je ljutito,jako odgurnuvsi stolicu,I sve ostalo sto mu se naslo na putu,a Dulce ga je samo izbezumljeno gledala I cudila se njegovoj reakciji,nista nije shvatala..sta mu je sad uradila?sta je on zapravo time hteo da joj kaze?ali nije posla za njim.mozda je Havijer ipak bio upravu,mozda je Ucker stvarno bolestan.stavila je ruke na lice I pocela je da place,bila je besna na sebe,jer nije verovala svome srcu?u dubini duse je znala da Ucker nije bolestan,ali zasto joj je glava govorila suprotno?u tom trenutku je osetila neciju ruku na svome ramenu,I okrenula se da vidi ko je to bio?

Injaki:zasto places?

Dulce je ustala I zagrlila ga je,trebala joj je necija podrska,ali na njenu nesrecu,Ucker se bas tada vratio da poprica sa njom jer se nadao da je sve bio samo nesporazum,ali video je ovu scenu,I sve mu je bilo jasno.Injaki je bio upravu.placuci,Ucker se vratio u svoju sobu…

Anahin stan…

Anahi:nepada mi napamet da u ovom trenutku odem iz zemlje

Kraj 17 epizode
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Maria
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
Dulce Maria


Ženski Postovi : 876
Datum registracije : 03.06.2009
Godina : 26

slatka ludost Empty
PočaljiNaslov: Re: slatka ludost   slatka ludost Empty2009-06-19, 21:57

Epizoda 18


Chris:to je za tvoje dobro
Anahi:to sam uradila I pre 4 godine Pollito,I tada je bilo za moje dobro ali sam propatila kao nikad pre u zivotu,ne mozete da mi trazite da ponovo jednostavno odem,nestanem!
Christian:ima jos neko ko je patio I vise od tebe
Anahi-tuzna-:niko ne zna kroz sta sam sve morala da prodjem
Christian:ni ti ne znas kroz sta je sve Poncho morao da prodje!

Anahi je pocela da place,a Christian ju je zagrlio


Na hodniku klinike..

Injaki:zasto places?
Dulce:od besa.besna sam na samu sebe
Injaki:sta se dogodilo?
Dulce:nista.nista se nije desilo?
Injaki je pomazi po kosi:znas da mozes da racunas na mene
Dulce:hvala-brise suze-:idem sada
Injaki:da te odvezem do stana?

U tom trenutku nailazi neko…

Derrick:neka,ja cu je odvesti
Injaki nije smeo nista da mu kaze:dobro,ja idem-ode-
Dulce:hvala,spasio si me
Derrick:nema na cemu,video sam te na kameri.video sam sve sto se dogodilo
Dulce-nervozna-:on je bolestan….to je normalno
Derrick:opet se vracamo na staro?
Dulce:molim-zacudjena-
Derrick:to oko bolesti
Dulce:danas mi je u posetu dosao…
Derrick je prekida:Havijer,desna ruka Leona Uckermanna?
Dulce-zacudjena-:da,on,kako si..
Derrick je prekida:pricao ti je o svome prijateljstvu sa Christopherom I poceo je da place?
Dulce ne moze da veruje:da,ali kako si..
Derrick je opet prekida:imas mnogo toga da naucis malena

U Anahinom stanu…

Anahi:reci mi kako je Poncho?
Chris:znao sam unapred sta ces da pitas?.i zato-ode I otvori vrata-PONCHITO POLLITO DODJI OVAMO!!!!!!
Poncho ulazi:cao
Chris:ja odo!!!

Ali ga ni Poncho ni Annie nisu culi,vec su se samo gledali


Kuca Uckermann…

Leon:samo cu da joj idem u posetu
Havijer:odlicno,netreba ti nista vise
Leon:samo da je podsetim sta je bilo pre 4 godine,I sve je vec sredjeno
Havijer:odlicno

Klinika?

Dulce:kako si tako siguran da nije lud?
Derrick:moj instikt me nikada ne vara
Dulce:a zasto bi me moj varao?
Derrick:zato sto je tvoj instikt pun straha,a strah cini da vidis one stvari koje ne zelis da vidis.uostalom,ja sam iskusan u ovome,I mogu ti reci da nikada nisam video ni cuo,a nism ni verovao da postoji zdraviji bolesnik od njega?

Kraj 18 epizode
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Maria
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
Dulce Maria


Ženski Postovi : 876
Datum registracije : 03.06.2009
Godina : 26

slatka ludost Empty
PočaljiNaslov: Re: slatka ludost   slatka ludost Empty2009-06-19, 21:58

Epizoda 19

Dulce mu se samo nasmesila,I znala je da je upravu.ali sta ju je onda sprecavalo da mu veruje?

Dulce-uzdise-:pretpostavljam da imas pravo
Derrick:uvek imam-uzdise-a sada,mislim da bi trebala da ides I da porazgovarate,jer mu je Injaki rekao neke stvari?
Dulce-iznenadjenja-:Injaki?!
Derrick:stvarno zelis da cujes istinu?
Dulce:ne razumem?!
Derrick:Injaki je zaljubljen u tebe,mislim da je postao ljubomoran na Uckera,pa mu je rekao jednu laz
Dulce-sve shvata-:zato je Ucker postupio onako samnom?
Derrick:napokon si sve shvatila
Dulce-srecna-:to znaci da me Ucker ipak voli?
Derrick je zeza:ma nemoj mi reci

Dulce se nasmeje I udari ga po ramenu?

Dulce:sutra cu razgovarati sa njim,sada je kasno,moram da razmislim….
Derrick:sve sto imas danas,ne ostavljaj za sutra.do sutra moze svasta da se desi.
Dulce:ali,sada je pola 12,I nije…
Derrick je prekida:a ko je sef ove klinike-smeje se-

Dulce se samo nasmesi I krene ka Uckerovoj sobi…kada je stigla,joss a vrata je mogla da cuje kako Ucker place….pokucala je na vrata..


U Anahinom stanu..

Poncho:dosao sam da razgovaramo…
Anahi:imas li vremena,sad je pola…
Poncho je prekida:celu noc
Anahi:hoces da jades nesto?da pijes?vino?
Poncho:secas se mog omiljenog pica?
Anahi:nikada ne bih zaboravila nesto sto ima veze sa tobom-sipa mu vino-ok,sad sam spremna,mozemo da pocnemo sa pricom..
Poncho:prvo da te pitam nesto-uzdahne-?.da li me volis
Anahi se nasmeje:vise od zivota
Poncho:pa zasto si me napustila?
Anahi:tvoj tata ti nije nista rekao zar ne?
Poncho-zacudjen-:moj tata?kakve moj tata ima veze sa nama?

Na klinici…

Dulce je usla u sobu.Ucker je znao da je to ona.jos sa vrata je mogao da oseti njen miris.

Ucker-hladno-:zaboravila si nesto ovde?
Dulce-uzima vazduh-:Ucker,ja…moramo da pricamo
Ucker:ja necu
Dulce:nisam te ni pitala da li hoces
Ucker se okrece I pogleda je:sta hoces?
Dulce:dve stvari
Ucker:pozuri,pocece mi omiljena serija
Dulce:ti nevolis serije
Ucker:e pa sada ih volim
Dulce:vracam se na temu…to su dve stvari………
Ucker:da da da,to si vec rekla,predji na stvar
Dulce se nasmeje:prva stvar:ono sto ti je rekao onaj kreten Injaki je cista laz
Ucker je prekida:kako znas sta mi je rekao?
Dulce:znam da ti je rekao laz,ali samo ne znam koju,hocu da mi ti to kazes
Ucker se nasmesi:dobro,ovaj,rekao mi je da ste ti I on ljubavnici I da ste,dobro,ovaj…

Ali Dulce sela na njegov krevet I pocela da se smeje ko luda,tako da Ucker nije mogao da dovrsi recenicu.

Ucker:sta se smejes?
Dulce:I ti si mu poverovao?xaxaxa-smeje se ko luda-
Ucker:da,zasto?
Dulce:pa prvo….xaxaxa Boze Ucker,pa to je on,Injaki,nikada se ne bih zaljubila u nekog kao sto je on….i uostalom,da ga volim,ne bih sada bila ovde,I ne bih osecala ovo sto osecam sada….

Ucker je osetio kako mu puls ubrzava…nervozno joj je prisao…

Ucker:I sta sad osecas?
Dulce-nervozna-:mnoge stvari?
Ucker:ok….a koja je druga svar o kojoj zelis da razgovaramo
Dulce:da budem direktna?
Ucker:uvek si bila
Dulce:volim te

Kraj 19 epizode
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Maria
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
Dulce Maria


Ženski Postovi : 876
Datum registracije : 03.06.2009
Godina : 26

slatka ludost Empty
PočaljiNaslov: Re: slatka ludost   slatka ludost Empty2009-06-19, 21:58

Epizoda 20

Anahin stan…

Annie:da,tvoj otac
Poncho:ali kakve on veze ima sa ovim
Annie:poncho…-uzdise- mrzeces me zbog ovoga…-sa ocima u suzama-
Poncho:ne…ne placi-zagrli je
Annie uzme vazduh:onog dana kad sam otisla…ne znam odakle da pocnem…
Poncho:pocni tako sto ces mi reci kakve veze ima Santos sa ovim?
Anahi:on je moj polubrat…frankov I klarin sin…
Poncho-iznenadjen-:tvoj brat
Annie:da….moj brat
Poncho:a sada mi reci sta moj otac radi tu?
Annie:poncho ja…-zaplace-:Poncho,dan pre mog odlaska sam saznala da sam…ja….bila sam trudna
Poncho u soku:molim?
Annie:da…imali smo dete….ja I ti….nase dete poncho…imali smo sina-place jos jace-ali tvoj otac je cuo kada sam to rekla Uckeru,kako bih ga pitala kako da kazem tebi…
Poncho-place-:sta se desilo mom sinu?
Annie-place-:kada je tvoj otac saznao…ti znas koliko me on mrzi…tog dana,kada sam rekla Uckeru sve…oko 2 sata,vozila sam kola do tvoje kuce…I tada su cuvari tvog tate..

U tom trenutku je zazvonilo zvono,I oboje su se uplasili

Na klinici…

Ucker nije mogao biti srecniji zbog onoga sto je cuo…

Ucker se smeje:da li sam dobro cuo?rekla si mi da me…
Dulce ga prekida:d ate volim?da,dobro si cuo
Ucker se nasmeje:jer ja sanjam?
Dulce:ne monstrume,istina je…

Ucker je uzeo Dulce u narucje I poceo da zajedno sa njom u rukama,trci po sobi.oboje su se smejali,I kada ju je napokon spustio na zemlju…

Ucker:volim te gospodjice savrsena
Dulce:I ja tebe monstrume

Posle ovoga je usledio dug I strastven poljubac pun emocija I ljubavi.ona nije mogla da veruje da samo jedan njegov poljubac cini da poludi,a on je bio presrecan,sada je bila samo njegova,I niko I nista ih nije moglo razdvojiti.kada su se napokon zaustavili da bi mogli da udahnu malo vazduha,Ucker ju je nezno uzeo za lice,zavodnicki ju je pogledao,nasmesio joj se I rekao

Ucker:hoces lid a budes moja devojka?


Derrickova kuca

Maite:da li si siguran?
Derrick:stavljam ruku u vatru
Maite:nadam se da mi govoris istinu,I da Ucker nije lud,nne zelim da vidim moju sestru kako pati
Derrick:ti se nista nebrini-nasmesi se-


Anahin stan…

Poncho:ne otvaraj-place-hocu da mi prvo sve objasnis
Annie:idem samo da vidim ko je-brise suze I ustaje-

Anahi je otvorila vrata,ali je kasno shvatila da nije trebala to da ucini

Leon:dobro vece

Anahi je ostala sokirana videvsi ga.Poncho je prepoznao Leonov glas I odmah se sakrio u kuhinju koja je bila odmah do dnevne sobe.Leon je usao u dnevnu sobu I video Ponchovu jaknu…Anahi se uplasila da ga neotkrije…

Leon-uzima jaknu-:izgleda da sam prekinuo nesto..
Anahi-hladno-:sta hoces?
Leon:pa kakvo je to gostoprimstvo,bivsa saradnice?-nasmeje se-
Anahi:da si se najavio,bila bih gostoprimiva,I uperila bih sebi pistolj u glavu…
Leon:dosao sam zbog dve stvari
Anahi:ako cete da me ucenjujete,vrata su tamo-pokazuje na vrata-
Leon se cinicno nasmeje:ja?da te ucenim?
Anahi:kao I uvek
Leon:znam da pomazes Christopheru…
kraj dwadesete epizode
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Maria
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
Dulce Maria


Ženski Postovi : 876
Datum registracije : 03.06.2009
Godina : 26

slatka ludost Empty
PočaljiNaslov: Re: slatka ludost   slatka ludost Empty2009-06-19, 21:59

Epizoda 21

Anahi se nasmeje:pa neko I to morA

Leon se iznenadio Anahinim recima,mislio je d ace se uplasiti I da ce poceti da se pravda,ali je u njenim ocima video veliku ceznju za osvetom…

Leon:uredu…dosao sam samo da ti ponudim jedan dogovor
Anahi ga prekida:gospodine Uckermann,ali imam I bitnijih stvari da radim osim da slusam vase hirove I gluposti,tako da budite ljubazni I napustite moj stan
Leon-ljut-:slusaj me klinkice,ne mozes tako da razgovaras samnom,mislim da sam jos proslog puta bio jasan-nasmeje se-pre cetiri godina si htela da doneses kopile na ovaj svet

Anahine oci su se vec sijale od suza…

Leon:ovoga puta cu se postarati da se nista od toga ne ponovi..u toj nesreci si I ti trebala da pogines I budi zahvalna Havijeru sto je malo omasio,ali zato se nece on postarati za tebe…ovoga puta cu to uraditi ja,sopstvenim rukama-prilazi joj-ne zelim da se priblizavas nijednom od mojih sinova,jasno?

Anahi mu se unela u facu:pre 4 godine vi ste mi oduzeli nesto najdragocenije u zivotu,pre 4 godine ste me rastavili od necega sto najvise volim na ovom svetu,pre 4 godine ste me ubili-smeje se dacinicno-sumnjam da me mozete ubiti dva puta

Leon je mislio d ace u njenim ocima videti isti onaj strah od pre 4 godine,ali naprotiv…ovoga puta,to je bila mrznja I bes koja ga je cinila sve vise I vise nesigurnijim…

Leon:to ti mislis…dajem ti tri dana da odes iz zemlje
Anahi:izvini?
Leon:to sto si cula..ili ces da odes ili ces da patis,a zajedno sa tobom I Christopher
Anahi:to me nimalo necudi?vi ste zivotinja?ma ne-smeje se-I to je previse blaga rec za vas!vi ste djavo!
Leon:imas 3 dana-uzdise-zar te ta cifra ne podseca na nesto?
Anahi se nasmeje:ali ovoga puta necu otici pre nego sto izvucem Christophera

Leon se samo okrenuo I izasao iz stana.Anahi,videvsi da je otisao,sela je na krevet I jako zaplakala.Poncho ju je samo zagrlio…

Poncho:ako hoces,pricacemo neki drugi dan
Anahi:bolje da sve cujes odmah,do sutra svasta moze da se desi..uostalom,mozda se vise necemo ni videti
Poncho-uplasen-:otici ces?
Anahi:Pollito mi je rekao da odem na nekoliko dana pa da se opet vratim,mislim da bi tako bilo najbolje za sve...ali rekao mi je da ima jedna osoba koja ce poci samnom,a je necu da idem dok mi nekaze ko jet a osoba!
Poncho-pravi se lud-:sigurno neki cuvar
Anahi:namam bas najboljih iskustva sa njima
Poncho-uzdise-:hoces li da nastavis da mi pricas?

Na klinici..

Ucker:i?sta kazes?
Dulce se smeje:a sta ti mislis?
Ucker se smeje:mmmm……cekaj da razmislim…
Dulce:ali prvo moram da raskinem sa injakijem-ozbiljna-
Ucker uplaseno:sta?!!!!!!!!!??????!!!?!?!?!?!
Dulce se nasmeje I nezno ga poljubi:salim se monstrume…naravno da hocu…
Ucker se nasmeje:uff…vec si me uplasila
Dulce:xaxaxa

Zagrlili su se I naslonili na krevet…

Dulce:znas sta?
Ucker:sta?
Dulce:mislim da je ovo jedna ludost…
Ucker-tuzan-:sta je bilo,vec si se pokajala?

Dulce se samo nasmesila,svidjalo joj se kada je uznemiren,pravio je tako sladak izraz lica..

Dulce se smeje:xaxa,naravno da ne
Ucker-izdahne-:a zasto onda?
Dulce:ne znam da li si lud ili ne-nasmeje se-ali u oba slucaja ja sam ludja od tebe
Ucker se uozbilji:ja I jesam lud…
Dulce-zacudjena-:kako?
Ucker se nasmesi:lud sam za tobom…

I ponovo se poljube

Dulce:mislim da bih trebala da krenem sad
Ucker se nasmesi:a zasto ne bi prenocila ovde?
Dulce ga udari po ramenu:vidi ti njega
Ucker se smeje:sta?pa ne bi ti bio prvi put,zar ne?uostalom,obecavam da cu biti dobar-napravi bebecu facu-
Dulce:aaaa nije fer nemoj da mi pravis takve faaace ucker
Ucker napravi jos sladju facu:obetavam da tu biti dobal
Dulce:I ja treba da ti verujem na rec?
Ucker se nasmeje:pa pretpostavljam da bi trebala da verujes svome decku


Kraj 21 epizode
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Maria
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
Dulce Maria


Ženski Postovi : 876
Datum registracije : 03.06.2009
Godina : 26

slatka ludost Empty
PočaljiNaslov: Re: slatka ludost   slatka ludost Empty2009-06-19, 21:59

Epizoda 22

Dulce-uzdise-:pretpostavljam…sad cu da nazovem sestru I iskoricticu to da pitam Derricka za dozvolu
Ucker se nasmesi:dobro

Dulce je pozvala Maite…

Mai:halo?
Dulce:cao,sekice
Mai:xaxa I ovo?
Dilce:sta?
Mai:pa mnogo si mi nesto srecna
Dulce:pa jesam malo,pogleda u Uckera
Mai:mislim da znam razlog
Dulce:Derrick je vec stigao da ti sve istrtlja zar ne?
Mai:pa kad ti neces…
Dulce:hoces li mi dati da cujem tu tracaru?-smeje se-
Mai:naravno-pogleda u Derricka-Dulce hoce da prica sa tracarom,a to si ti-smeje se
Derrick:xaxa,halo,Dulce?
Dulce:cao kolega
Derrick:znaci ja sam tracara?
Dulce se nasmeje:ti I Mai ste odlican par..oboje ste veeeeelike tracare

Christopher je cuo ceo razgovor I samo se glasno smejao…

Derrick:vidim da imas dooobro drustvo
Dulce:da I planiram da ga I dalje imam,ali samo ako bi me pustio da ostanem ovde veceras…
Derrick:naravno,samo se seti da u sobi ima kamera,I dobro…ne zelim bas scene za PlayBoy,ok?
Dulce-zacrveni se-:sta ti pada napamet…
Derrick:onda-no problem
Dulce:hvala
Derrick:cao
Dulce:baii-spusti slusalicu-

Anahin stan…

Anahi:…kao sto sam rekla,vozila sam se kolima do tvoje kuce,I cuvari tvoga tate,tacnije,havijer-zasuze joj oci-zbog njega sam izgubila kontrolu nad autom i…I sledeceg dana sm se probudila u bolnici,a pored mene su bili Ucker I Santos…
Poncho-ljut-:Ucker je znao?
Anahi:samo jedan deo price…on nije znao da je Leon odgovoran za ovo…tog popodneva Leon mi je dosao u posetu..

FLASH BACK(SCENA IZ PROSLOSTI)

Leon:o,pa kakvo iznenadjenje-smeje se-mislio sam da cu ti doci na sahranu koleginice
Anahi:proklet bio-slabasno-
Leon:dosao sam da ti cestitam…imas 3dana da napustis zemlju inace cu potplatiti nekog d ate prebije,I to ce biti samo “nesrecan slucaj”,niko nece znati-smeje se cinicno-
Anahi:kako?to si bio ti?-zacudjena-
Leon:mala greska…to je bio havijer sa mojim cuvarima…xaxaxa
Anahi je u soku:…
Leon:ako ne napustis zemlju u roku od 3dana,Alfonso ce saznati da si bila trudna I da si…namerno izgubila njegovo dete,jer si vozila pijana,I tako te stvari,znas vec…tako da….ax,sudbina je jako teska,zar ne?3 dana koleginice…ostavljam te da odmaras-izlazi iz sobe-

KRAJ FLASH BACKA

Anahi-place-:posle toga sam sve rekla Santosu,I on mi je rekao da je najbolje da odem dok se sve nesmiri…
Poncho-place-:zasto mi nisi rekla…ja bih ti poverovao…
Anahi-place-:znas da ne bi bilo tako!!!on je sve imao spremno d ate uveri u suprotno…I analize doktora I psihijatrijske dokaze,I ne znam ni ja sta sve!!!
Poncho:tata mi je rekao da si pobegla sa nekim Santosom I da..mislio sam da me ne
Anahi ga prekida:volim?mislio si d ate nevolim?-uzdise-dala sam ti svoju nevinost,svoj zivot,srce,telo,ljubav….i ti si mislio da te nevolim?
Poncho:naravno da ne…u pocetku,ali kako su dani prolazili,a ti mi se nisi javljala,poceo sam da verujem tati…
Anahi:nikada nisi pricao o tome sa Christopherom?
Poncho:sto puta je pokusavao da prica samnom o tebi,govorio je kako ima nesto vazno da mi kaze,ali ja sam govorio da me ti vise nezanimas…
Anahi:nadam se da sada nesumnjas u mene…I da ti je sve jasno ovog puta…


Na klinici…

Ucker:i?jer ostajes?-smeje se-
Dulce:da,izgleda da nema nikakovog problema…

Ucker je ponovo zagrli I nezno je poljubi…

Ucker:hvala Bogus to su me zatvorili ovde,jer te inace nikad ne bih upoznao…

Dulce se teda vratila u stvarnost I dobro se zamislila…nakada joj nije rekao ZASTO JE ON ZATVOREN OVDE AKO NIJE LUD?!BILA JE SIGURNA DA NIJE LUD,ALI ZASTO GA JE NJEGOV OTAC ZATVORIO?TO MU JE IPAK OTAC,ON MU NE ZELI ZLO!ILI MOZDA DA?

Kraj 22 epizode
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Maria
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
Dulce Maria


Ženski Postovi : 876
Datum registracije : 03.06.2009
Godina : 26

slatka ludost Empty
PočaljiNaslov: Re: slatka ludost   slatka ludost Empty2009-06-19, 21:59

Epizoda 23


Dulce:bebe,..

Dulce se razdvojila malo od Uckera kako bi mogla da prica sa njim?

Ucker se smejeee:bebe?
Dulce:smeta ti da te zovem tako?
Ucker se nasmeje:naravno da ne..nesmeta mi nista sto dolazi odavde-pokaze na njene usne I poljubi je-a sada,sta je bilo ljubavi?
Dulce:vec dugo vremena se ovo pitam,ne znam da l ices da se naljutis,ali ako neces da mi odgovoris,uredu je,nema problema…
Uker:ok,reci mi sta je bilo?
Dulce uzima vazduh:zasto te je tvoj tata zatvorio u ludnicu,kad ti nisi lud?

Anahin stan…

Poncho je grli:oprosti mi molim te

Anahi se zacudila sto joj je Poncho trazio oprostaj,pa on nije bio kriv nizasta

Anahi:nemam sta da ti oprostim,ti si najmanji krivac gatito
Poncho se nasmesi,bilo mu je drago da ponovo cuje to “maco”:volim te Barbie,volim te cak I vise nego pre

Anahi ga je samo ucutkala jednim strastvenim poljubcem,koji je trajao citavih 5 minuta…

Poncho:da li si za to da nastavimo u tvojoj sobi?
Anahi se samo nasmesila…

Na klinici…

Ucker:to je veoma duga I komplikovana prica
Dulce:pa imamo celu noc
Ucker se nasmeje:ali ja sam mislio da tu noc iskoristimo drugacije
Dulce ga je samo uplaseno pogledala
Ucker se nasmeje I poljubi je:salim se ljubavi-nasmeje se-to ce se desiti na nekom posebnom I lepom mestu,a ne u ovde,u ovom studiju-pokazuje na kameru-
Dulce:dobro-nasmesi se-sad hocu da me zagrlis I da mi sve lepo natenane ispricas
Ucker se nasmesi:vasa zelja je moja zapovest-poljubi je-prihvatam-zagrli je-jer sad bolje?
Dulce se nasmeje:odlicno.a sada pocni sa onom drugom zeljom
Ucker:ok…sve je pocelo pre sedam godina,ja sam bio Anahin decko i…-nasmejao se kada je video da se Dulce pustila iz njegovog narucija I napravila ljutu facu.on ju je samo privukao ka sebi I poljubio
Ucker se smeje:ljubavi,to je bilo pre,nemoj da si ljubomorna
Dulce-ponosno-:naravno da nisam ljubomorna
Ucker se smeje:ok,kako ti kazes-ponovo je zagrli I ona mu legne na rame-I kao sto sam rekao,ja I Annie smo bili u vezi,ali smo vise bili prijatelji..alfonso je bio u inostranstvu,a ja nisam imao puno drugova.Te godine,za vreme Bozica,Alfonso je se vratio,I Annie I on su se zaljubili na prvi pogled.-uzdise-Anahi je bila iskrena samnom,I rekla mi je da se zaljubila u Alfonsa.ja sam se slozio,jer sam je ja vise posmatrao kao sestru nego kao devojku.razgovarao sam sa Alfonsom,I on je rekao da I on oseca isto prema njoj,I tako ju je pitao da li zeli da se zabavlja sa njim I ona je priznala.moj otac je sve saznao,I smatrao ju je ku*vom,jer je bila samnom I sa Alfonsom…
Dulce:I ti nikad nisi osetio ljubomoru prema Alfonsu?
Ucker:u tom slucaju,ne,nisam
Dulce:zar postoji jos jedan slucaj?
Ucker:da-smeska se-
Dulce:kada si bio ljubomoran na njega?
Ucker se nasmesi:kada te je pozvao na veceru,…osetio sam neopisivu zelju da ga izudaram…a najgore mi je bilo kada mi je u onom pismu napisao dam u se svidjas,bio je zainteresovan za tebe…
Dulce zacudjena:za mene?
Ucker se smeska:nemoj da se pravis,znala si dam u se svidjas,mnogo si lepa I pametna,nisi za bacanje

Kuca Uckermann….

Leon:gde je Alfonso?

kraj dvadeset trece epizode
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Maria
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
Dulce Maria


Ženski Postovi : 876
Datum registracije : 03.06.2009
Godina : 26

slatka ludost Empty
PočaljiNaslov: Re: slatka ludost   slatka ludost Empty2009-06-19, 22:00

Epizoda 24

Havijer:ne znam gospodine,cuvari su ga izgubili sa vidika..
Leon-ljut-:ne mogu nistada urade kako treba!!!!bednici!!!
Havijer:mislite da je sa Anahi?
Leon:ili sa Christopherom,sa Anahi sumnjam,dolazim iz njenog stana I nisam…-seti se-jakna
Havijer:kakva jakna gospodine?
Leon:video sam musku jaknu u njenom stanu…mora da je to bio on

Christian je upravo tada stigao mokar zbog oluje napolju,sve je cuo tako da je morao brzo da reaguje I usao je kod Leona…

Leon:sta ti je?sto si mokar?
Christian:oprostite,bio sam kod Anahi da je upozorim da ima jos samo 3 dana,I zaboravio sam svoju jaknu tamo..
Leon se smeje:vidi ti njega,svaka ti cast,lepo obavljas svoje duznosti
Christian:hvala,izvinite me sad-izadje-
Havijer:mislite da laze
Leon:ne,ali posalji cuvare ispred njenog stana da vide da l ice poncho izaci odatle..mada sumnjam d ace mu Anahi reci istinu,a I dam u kaze,on joj nece poverovati
Havijer se nasmeje:imate pravo

Na klinici…

Dulce:hvala na komplimentu-poljubi ga-
Ucker:nema na cemu,istina je.da nastavim sa pricom…dakle Annie I Poncho su bili nerazdvojni,mnogo su se voleli,svakim danom sve vise I vise,I to se I dalo primetiti….ali moj tata nije bio srecan zbog toga,naprotiv..posle dve ipo godine desilo se ono sto se uglavnom desava zaljubljenima..spavali su zajedno,ali nisu koristili zastitu….i….

Christopherovo lice je iznenada postalo tuzno,zbog onoga sto tek sledi…Dulce nije mogla da izdrzi a da ga nepoljubi videvsi ga takvog..

Ucker:sta bi ovo?
Dulce:poljubac monstrume-nasmesi se-salim se,ali nevolim d ate gledam takvog…posle tvoje price moram I je nesto da ti kazem…
Ucker:ok,a sad da nastavim,jer ako me budes ljubila svaki put kada se rastuzim,pocecu da placem,kunem ti se-oboje su se nasmejali na ovo-dobro,kada je Anahi saznala da je trudna,prvo je meni to rekla.plakala je jer se plasila kako ce Poncho da odreaguje,ja sam je ubedio dam u kaze,I d ace on biti uz nju 100%.to vece sam je ispratio do kola,nije htela da je ja odvezem…otisla je sva srecna jer je zelela da sto pre saopsti Ponchu….medjutim,te veceri je imala nesrecu I u toj nesreci je bila povredjena,a njena beba je…-uzdahne-…njena beba je umrla…bio sam sa njom svo vreme u bolnici…I ja I njen polubrat,Santos….kada sam sutradan otisao da je posetim…nije je bilo,otisla je iz zemlje…
Duce:kako?a ko je bio kriv za nesrecu?ona?
Ucker zatvori oci I uzdahne:moj tata je bio organizator te nesrece…
Dulce u soku:molim?jer imas dokaze
Ucker:da,cuo sam ga sutradan kako prica o tome sa Havijerom,I cuo sam I da se lazne analize,I svi ostali lazni dokazi protiv Annie naleze zakljucani negde u njegovoj kancelariji….platio je doktorima da kazu da je Anahi bila pijana,I drogirana to vece uoci nesrece,da kazu da je zavisnik od droge,da je bolesna,luda,….dobro je sto je otisla…ja sam se iznervirao I rekao da cu da ga raskrinkam,a on me je ucenjivao,tako da sam morao da se smirim…a onda me je posle 4 godine,nasao kako preturam po njegovom stolu trazeci analize i….zatvorio me je ovde,kako ga ne bih razotkrio…Christian je moj I Ponchov drug,a radi za mog oca…on je javio Anahi za mene I zasto su me zatvorili,I ona je odmah dosla nemareci za sebe….ako joj se ponovo nesto desi,I to zbog mene ja cu…-zasuzile sum u oci-….
Dulce ga je samo snazno zagrlila I pomilovala gap o kosi:nece joj se nista desiti…nikome od nas,nebrini…sad sam ja tu…

Sledeceg dana Ucker i Dulce su spavali cvrsto zagrljeni…Derrick je usao u sobu, samo se nasmejao videvsi ovu scenu…

Derrick:mislim da je vreme za novi radni dan koleginice,vreme je da ustanete doktorko..

Dulce I Ucker su samo skocili iz kreveta I brzo se razdvojili..

Ucker:sta je bilo?ko je umro?

Derrick I Dulce su se samo nasmejali…

Dulce:niko ljubavi,samo moram da idem da radim-poljube se-
Derrick:prvog dana niste mogli da se gledate,a sad ste zajedno…ko bi rekao?

Kraj 24 epizode
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Maria
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
Dulce Maria


Ženski Postovi : 876
Datum registracije : 03.06.2009
Godina : 26

slatka ludost Empty
PočaljiNaslov: Re: slatka ludost   slatka ludost Empty2009-06-19, 22:01

Epizoda 25

Ucker:naprotiv,ja sam bas hteo da je vidim..-zagrli je-zato sam I trazio da bude moja doktorka
Dulce:nije tacno…problem je bio u tome sto si bio jako lep,I ja sam se plasila da ne zavrsim ovako…
Derrick:I da li sada mislis tako?

Dulce se nasmeje:ne,on je nesto najbolje sto je moglo da mi se desi

Ucker se samo nasmeje I poljubi je…

Derrick:odlicno
Ucker-zacudjen-:zasto?
Derrick: imam sve sto mi je potrebno da te izvucem odavde?mozes da odes cak I u roku od nedelju dana
Ucker:ne,necu da izadjem odavde
Dulce:sta?!?!?!

Dulce je bila zacudjena,ali Derrick nije…

Dulce pogleda Derricka,a zatim Uckera:ljubavi,ali zasto?svoj plan ces moci bolje da sprovedes napolju..
Ucker:moguce,ali ne zelim da se tebi bilo sta desi..
Dulce:kako?
Derrick:bice bolje da Leon ne zna da ste vas dvoje zajedno…vi cete mu uskoro postati slaba tacka
Ucker-zacudjen-:kako znate?
Derrick:pretpostavio sam
Dulce:sta cemo onda da radimo?
Ucker:da li moj tata zna da me ti podrzavas?
Dulce:on ne,ali..
Derrick:ali havijer da
Ucker:sad ace sigurno poslati cuvare da te prate
Dulce:kako?
Ucker:ti si mi doktorka I uradice sve moguce d ate ubede da sam lud,mozda ce cak I pokustai d ate potplate…ako to ne bude uradio Leon,uradice Havijer..

U Anahinom stanu,dvoje zaljubljenih je lezalo zagrljeno u krevetu…izmedju njih se desilo jednostavno ono sto je moralo da se desi,I nije bilo moguce sakriti osecanja…=)))

Poncho:hajde samnom na put….mozemo da pocnemo od nule,da se volimo daleko od svih,I da smislimo kako da strpamo Leona iza resetaka…
Annie:on je tvoj otac pobogu,onaj koji treba da se osveti sam ja,ne zelim da ga mrzis zbog mene,on ti nije nista uradio
Poncho:da ga mrzim zbog tebe?Anahi,on mi je ubio dete!!!!tada nije Mario ni za tvoj,ni za zivot deteta,a sto je najgore nije Mario za rodjenog sina…ni sad ne mari za Christophera,zasto bih ja Mario za njega?Anahi svaki dan bez tebe,ziveo sam kao…zombie,svaki dan sam ziveo bez razloga,svakog jutra sam se budio sa nadom da cu te ponovo videti..

Na klinici…

Derrick:potpuno se slazem sa Christopherom
Dulce:I koji vam je plan?
Derrick:da posaljemo Maite po dokaze
Ucker-zacudjen-:otkud znas da postoje dokazi?
Derrick:mislim da si zaboravio na kamere iz bolnice,koje su snimale svaki Leonov pokret,I sad I pre cetiri godina..
Dulce I Ucker su samo cutali I nasmesili su se
Derrick:i?jer saljemo Mai?

Anahin stan…

Anahi se nasmesi:ljubavi,rado bih posla,ali ne mogu da napustim Christophera,pogotovo u ovako teskim trenucima…on je uvek bio tu za mene,sad sam je njemu potrebna..uostalom…
Poncho:uostalom sta?
Anahi: Santos ce da se zaposli u vasoj firmi kako bi nasao dokaze…
Poncho:Leon mu nece dati posao ako sazna da ti je brat
Anahi:ali nece znati…on ne nosi Frankovo,vec prezime svoje majke Klare…
Poncho:dobro,ali necemo da ostanemo dugo,samo dok se sve ne smiri,na dve nedelje,uostalom mislim da Uckeru trenutno nije potrebno drustvo…
Anahi se nasmesi:xaxa,slazem se sa tobom…ali sacekaj samo da se Santos zaposli,I moram da prcam sa Uckerom,posle toga-IDEMO!
Poncho:reci mud a je vec dobio posao,ja cu to da sredim
Anahi se nasmeje I poljubi ga:da to nije zamka seljaku?
Poncho se nasmeje:nedostajalo mi je to “seljaku”…xaxaxa

Poncho je pogledao kroz prozor I na parkingu ispred zgrade je video Leonove cuvare koji su po Leonovom naredjenju,cekali da vide da l ice Alfonso izaci iz Anahinog stana…

Poncho:pogledaj,izgleda da imamo drustvo..
Anahi pogleda kroz prozor:ijao!i sta cemo sada?
Poncho:daj mi telefon…imam plan…

Kraj 25 epizode
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





slatka ludost Empty
PočaljiNaslov: Re: slatka ludost   slatka ludost Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
slatka ludost
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
♥Magic World of Anahi Serbia♥ :: ♥Off Anny♥ :: ♥Web Novele♥-
Skoči na: