♥Magic World of Anahi Serbia♥
Dobrodoshli na MWAS Forum...Owu poruku widite jer pregledate forum kao gost...Kada kliknete na Register na pola ste puta da postanete nash chlan...Reg. se i budite redowni...Wole was Admini <3
♥Magic World of Anahi Serbia♥
Dobrodoshli na MWAS Forum...Owu poruku widite jer pregledate forum kao gost...Kada kliknete na Register na pola ste puta da postanete nash chlan...Reg. se i budite redowni...Wole was Admini <3
♥Magic World of Anahi Serbia♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥Magic World of Anahi Serbia♥

♥Magic World of Anahi Serbia♥
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Istraga o "kraði" Mi delirio

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
~*Gatita de Anny*~
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
~*Gatita de Anny*~


Ženski Postovi : 3332
Datum registracije : 12.04.2009
Godina : 29
Lokacija : Sa Anny u shopingu.......

Istraga o "kraði" Mi delirio Empty
PočaljiNaslov: Istraga o "kraði" Mi delirio   Istraga o "kraði" Mi delirio Empty2009-07-18, 17:42

Kao i shto je wec obedjao Guillermo Rosas menadzer od Anahi obajwio je rezlutate kradje pesme od Anahi.
Kao sto je wec poznato ta pesma je trebala da bude iznenadjenje i pesmu bi prwi put trebali da cujemo na PJ.
Ipak nekoliko dana pre PJ pesma je ukradena i pustena na World Wide Webu.
U nastawku mozete procitati nastawke istraziwanja(omg oni su kao detektiwi)

"To su podaci iz ankete mesta pesmu Mi delirio. Smatramo da su svi fanovi zaslužili da znaju što se zapravo dogodilo, posebice, zaslužuju istinu.

Ukratko, to se dogodilo:
1. Aldana Apicela sa nikom "Arwenlotr" je priwa postawila pesmu 5.jula na Univisiomu u Forumu Dulce Marije.Priznala je sta je uradila i izwinula se.Pomogla nam je da saznamo kako je dosla do pesme

2.Vanessa iz Los Angelesa je na e-mailu “vanessa_starbd@hotmail.com”, poslala pesmu dewojci pod nikom "Arwenlotr". Takodje Vanesa je ucestwowala u kradji pesme.Vanessa nam je isto rekla kako je dosla do pesme(omg njima samo neko gowori)


3.Daniela Diaz iz Hermosilla je preko e-maila “danie.poshspice@hotmail.com”, poslala pesmu Vanessi iz LA,Danela se izwinula i objasnila nam kako je dosla do pesme

4.Daniela Diaz je oputzila Jose Gonzaleza za kradju pesmu.Jose je predsenik Uckersa(na uckermannoniline)
Jose joj je 4 Jula poslao pesmu.Daniela nam je i dokaze pokazala

5.Jose je posle nekoliko dana to i priznao
owo je nekoliko waznih tacaka koji se moraju uzeti u obzbir

1.Jose je nas jako dobra priljatelje.Pa smo ga pozawali bili da cuje sa nama pesmu i kaze nam nase misljenje

2.Jose je izdao nase powrenje.Tajno je sa telefonm snimao pesmu

3.Jose nije zaposlenj kod nas i ne radi sa nama(Sta prica.Jose radi za uckera.Msm stalno je sa uckerom..)

Narawno da smo razocarani sa tim sta se dogodilo,Takwa neodgoworan cin moze imati jako ozbiljene posledice..I to moze da utice na karijeru naseg umetina

Isto tako i ja se izwinjawam sto sam imao powerenja sto je Jose uzokowao owaj Problem(owo nisam bas najbolje razumela bila)

Takodje moram da napomenem da se fanclub raspao.On je bio jedan od najwaznih clubowa u celmowe swetu za Uckera(ne mogu da werujem)Wi uckersi imate posle swega swu nasu podrsku

Ali fanclunb ce se zameniti i owo ce biti predsednici
Cathy Galeano-Svetovna predsednica
Lorena Lazo- Svetovna podpredsednica
Diana Orozco- Svetovna direktorka

´Hwala wam swima sto ste pratili istragu,Odlucili smo da objawimo rezultate danas zbog uspeha koji smo ostawili na PJ

T6H Live
Guillermo Rosas"

PREWOD NIJE BAS NAJBOLJI
Jao ne mogu da werujem
Jose to uradio
jao boze
sada je niko
a bio je bas extra...pratio je uckerowu karijeru i swe
sta uradi cowek

Preuzeto sa RMS
Nazad na vrh Ići dole
http://rbd-4everthebest.forummotion.com/
~!ANY RBD!~
♥Inalcanzable♥
♥Inalcanzable♥
~!ANY RBD!~


Ženski Postovi : 1732
Datum registracije : 19.05.2009
Godina : 27
Lokacija : sa rbd-om na turneji

Istraga o "kraði" Mi delirio Empty
PočaljiNaslov: Re: Istraga o "kraði" Mi delirio   Istraga o "kraði" Mi delirio Empty2009-07-18, 23:10

znam za ovo..ovaj Jose je pravi gad!!!!!!!!!!kako je mogao tako nesto da uradi Anny...........
Nazad na vrh Ići dole
~*CwIjInA_MaLa*~
♥No pares♥
♥No pares♥
~*CwIjInA_MaLa*~


Ženski Postovi : 409
Datum registracije : 16.07.2009
Godina : 28
Lokacija : ♥Fan numero 1 de Annie♥

Istraga o "kraði" Mi delirio Empty
PočaljiNaslov: Re: Istraga o "kraði" Mi delirio   Istraga o "kraði" Mi delirio Empty2009-07-18, 23:33

Owo je retardirano.. :S
Nazad na vrh Ići dole
http://www.loodache.6forum.biz
Sponsored content





Istraga o "kraði" Mi delirio Empty
PočaljiNaslov: Re: Istraga o "kraði" Mi delirio   Istraga o "kraði" Mi delirio Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Istraga o "kraði" Mi delirio
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Reiting " 'Mi Delirio" u swetu(You Tube)
» Anahí - Mi Delirio-Video
» Se une "Un Gancho al Corazón" a campańa de Anahí
» PROMOCIONAL: ANAHI MI DELIRIO 2009
» Nova pesma,nije Mi delirio

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
♥Magic World of Anahi Serbia♥ :: ♥Anahi♥ :: ♥Nowosti♥-
Skoči na: