♥Magic World of Anahi Serbia♥
Dobrodoshli na MWAS Forum...Owu poruku widite jer pregledate forum kao gost...Kada kliknete na Register na pola ste puta da postanete nash chlan...Reg. se i budite redowni...Wole was Admini <3
♥Magic World of Anahi Serbia♥
Dobrodoshli na MWAS Forum...Owu poruku widite jer pregledate forum kao gost...Kada kliknete na Register na pola ste puta da postanete nash chlan...Reg. se i budite redowni...Wole was Admini <3
♥Magic World of Anahi Serbia♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥Magic World of Anahi Serbia♥

♥Magic World of Anahi Serbia♥
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Anahi za Maxim!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
*Anahi princessa*
♥Fui la nina♥
♥Fui la nina♥
*Anahi princessa*


Ženski Postovi : 1046
Datum registracije : 18.05.2009
Godina : 29
Lokacija : negde sama sa Ponchom,vatamo se i ljubimo

Anahi za Maxim! Empty
PočaljiNaslov: Anahi za Maxim!   Anahi za Maxim! Empty2010-01-04, 01:34

Sigurno da ste, kao i mi, pratili korake ove zene koja nas je zaludela kao devojcica, zatim kada smo bili tinejdzeri i sada kada smo...bilo sta bilo da smo.I u svakoj od svojih faza,Anahi ima mogucnost da nas paralizuje, bilo mini haljinom, uniformom ili iskrzalom odecom.Podelimo sa tobom ovu avanturu.
Kada smo te prvi put videli na televiziji nisi znala ni da hodas.Koliko je tezak zivot poznatih?
-Za mene nije bilo tesko, jer sam uvek bila prirodna, i kada sam pocinjala za mene je sve bila igra.Kako sam rasla shvatala sam da je to prava stvar za mene:pevanje,biti deo scene i gluma.Drago mi je sto me ljudi znaju dobro, od kako sam bila beba, kao sto kazes.Nisam pocela ni otkuda, niti je moja karijera pocela tek tako, postojala je putanja.
Ali verovatno ima losih strana slave?
-Naravno, naprimer napad paparazza je nesto sto mrzim.Ne volim sto mi se mesaju u privatnost,ili kada se vise brinu sta radim van nego na sceni.Takodje zutu stapmu samo interesuje da te uhvati kako se druzis prisnije sa nekim.
Sta je najgore sto su izmislili?
-Pa, na internetu ima dosta fotomontaza koje su odvratne, pune mrznje,proste,veoma loseg humora, ali naucila sam da to ignorisem.Takodje su mi izmisljali veze.Imam 26 godina i imala sam ukupno 4 decka.Pricali su kako sam u vezi sa Andresom Garsom,a on je u stavri kucni prijatelj mog oca i poznajem ga celoga zivota.Ili na primer, kada sam imala anorexiu pre par godina, mediji su se nasli tu i rekli da sam bila luda,da sam bila narkomanka i stavri u takvom stilu, ali to je bolest(anorexia) od koje se moze umreti koja nema weze sa takvim stvarima.Ali dobro da, sada ni ne poznaju moju borbu sa anorexiom;imam jednu kampanju zajedno sa Televisom,dajem konferencije iz postovanja, i pomazem ljudima iz mnogih zemalja da prebrode bolest koju sam imala.Samo ih zanima zuta stampa.Najgore je kada vidis da se to prodaje, i da mi to kupujemo.
Posle svega kako se osecas?
-Kako sam prosla jednu jaku etapa u zivotu,sa anorexiom,za mene je najvaznije da budem zdrava,radim vezbe,hranim dobro i volim se kakva sam.Zanemarimo kako se vidim, vaznije je kako se osecam u tom telu.Naucila sam tu lekcija koja me je kostala zivota.
Ako se osecas onako kako se vidis na fotografijama, malo fali da dostignes Nirvana(nzm sta jet o xD)
Smeje se.Koncept sika koje sam uradila za Mi delirio je vise sexy.Ne mogu uvek biti kao u rebelde, u uniformaskim suknjicama.Iako je vise sexy, nije mi zao da ovde fotografije vidi moja porodica.I bas to smo hteli da prikazemo na fotografijama:sexy ali ne pokazivajuci vise.Prema meni,elegantno,diskretno i senzualno moze biti mnogo vise aktraktivnije nego da nekom muskarcu pokazes sve.
Sta ti vidis sexy u nekom muskarcu?
Naravno, prvo fizicku lepotu, na primer volim kada su ruke i sake muzvne.Ali posle naravno dolazi ono sto imas u mozgu; i ako je neko sexy, a nema u mozgu, gubi svu svoju senzualnost.
Ok, pretpostavljamo da imamo orangutanske sake i kamionerske ruke.Sta jos treba da te osvojimo?
Najvaznija je iskrenost.I kako sam okruzena ambijentom sa puno ljudi,refletkora,mnogo medija,meni je najbitnije sta je realno,kao iskrenost.
Ali uvek si okruzena kamerama…Kako te mogu upoznati realnu?
Prvo da se priblizi, i da ne pokusava da me impresionira.Tu gluma ja sam,ja imam,ja umem…ne pali kod mene…Volim kada mi kazu direktno znas??voleo bih da te upoznam, i nista vise.Dobro moze bit nervozan i da mu se tresu ruke.Ali sa druge strane, tesko da ce mi se neko originalan priblizti.Mozda jer vidi da sam poznata.
[tresu nam se ruke]
I ti smes li da se prblizis decku koji ti se svidja?
Ne, stidljiva sam.Prvo sto uradim kada ga vidim, pomerim se na drugo mesto.I onda saljem drugarice da vide sa kim je i tako dalje.Nikada se ne usudjujem lice u lice.
I onda??Kako si osvojila svoje bivse?
Mislim da sam ih osvojila kao sto ide moja pesma ‘’zavescu te, ne shvatajuci’.Dobro kada nekoga duze poznajem, i kada ga wolim weoma sam detaljna: saljem mu pisma, nocne poruke,fotografije…Takve stvari obozavam.
Dobro si to rekla, dobra je taktika sa detaljima…
Da, i koristila sam je.Zelim da me neko natera da osetim da sam najvaznija za njega.Muskarci setite se kako je bilo bre twitera,facebooka i chata; ne moze se sve reci preko poruka.Pricajte telefonom, obratite paznju na detalje.Dajte ponovo zeni mesto kao sto je pre imala.
Pricaj nam o tvom discu???
Izasao je 24. novembra 2009, zove se Mi delirio, kao moj prvi sing, srecna sam.Komponovala sam skoro sve pesme.Jednu pesmu mi je uradila Gloria Trevi a rezija Kinky y Armando Avila.Osecam da sam ovim discom izrazila sta sam zaista ja.I posle velikog uspeha odusevljena sam sto mogu da radim jedan svoj projekat.uzgred,video je fenomenalan.Upravo su ga cenzurisali na youtube,ne razumem bas zasto, jeste malo jaci i sexy ali nije bas toliko.Bio je i kotraverzan, no osobe koju su ga videle znaju.Pogledajte,preporucujem.
Pre nego sto odemo…Koje pesme preporucujes za specijalnu noc.
Ne znam…Disc ima sve…Od pesma za igranje,za disco, do superromanticnih.Mogu se osobe prepoznati u pesmama svako po svojim osobinama.Ja posebnu emociju gajim prema mi delirio, jer je to pesma koju sam prvu predstavila, i napisala.Druga pesma koju preporucujem je no te quiero olbidar ali to nije za specijalnu noc vec kada te voljena osoba napusti veoma je tuzna.
Nazad na vrh Ići dole
* <3 fairy <3 *
♥Pochetnik♥
♥Pochetnik♥



Ženski Postovi : 5
Datum registracije : 12.10.2009
Godina : 29

Anahi za Maxim! Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi za Maxim!   Anahi za Maxim! Empty2010-01-27, 02:29

Anahi za Maxim! 43586 Anahi za Maxim! 813688 Anahi za Maxim! 620560 <3<3<3
Nazad na vrh Ići dole
 
Anahi za Maxim!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Anahi predstavlja
» Anahi usla na UNI 20.8.
» Anahi lancira hit...
» anahi i ucker
» Anahí at the Jackson's

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
♥Magic World of Anahi Serbia♥ :: ♥Anahi♥ :: ♥Nowosti♥-
Skoči na: