♥Magic World of Anahi Serbia♥
Dobrodoshli na MWAS Forum...Owu poruku widite jer pregledate forum kao gost...Kada kliknete na Register na pola ste puta da postanete nash chlan...Reg. se i budite redowni...Wole was Admini <3
♥Magic World of Anahi Serbia♥
Dobrodoshli na MWAS Forum...Owu poruku widite jer pregledate forum kao gost...Kada kliknete na Register na pola ste puta da postanete nash chlan...Reg. se i budite redowni...Wole was Admini <3
♥Magic World of Anahi Serbia♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥Magic World of Anahi Serbia♥

♥Magic World of Anahi Serbia♥
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Intervju sa Anahi posle koncerta u Srbiji..

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Demi Lovato
♥Asi soy yo♥
♥Asi soy yo♥



Ženski Postovi : 890
Datum registracije : 18.05.2009

Intervju sa Anahi posle koncerta u Srbiji.. Empty
PočaljiNaslov: Intervju sa Anahi posle koncerta u Srbiji..   Intervju sa Anahi posle koncerta u Srbiji.. Empty2009-05-23, 22:44

Anahi izjavljuje:
Pred prvi koncert u Srbiji,koji predstavlja veliko iskustvo za sve nas iz grupe imala sam malu tremu.Plasila asm se reakcije publike,ali cim sam cula vrisak iz hale,trema je nestala.Istina je da smo pevali pred mnogo vise ljudi,ali emocije kakve smo doziveli u Srbiji nigde u svetu nismo osetili.Toliko nesebicne ljubavi,vristanja,osmeha,aplauza,skandiranja nasih imena..Najezim se svakog puta kada to cujem.Hvala im za sve....
Da li vas ponekad plasi histerija koju izazivate na svakom koraku?
Ma ne,to su tinejdzeri koji nas bezuslovno vole i postuju.Nemamo cega da se plasimo,jer su to fini i kulturni mladi ljudi.
Ako je suditi po aplauzu i vristanju kojima ste nagradjeni kada ste se ponaosob zahvaljivai publici na prvom koncertu,reklo bi se da vi imate najvise fanova.
To je posebna emocija,to treba doziveti.Kada izadjem pred toliko ljudi da im se zahvalim na ljubavi koju nam pruzaju,klecaju mi kolena i svakog puta sam na korak do histericnog placa.Mnogo sam emotivna i ne mogu da izdrzim toliku poplavu emocija,a da ne pustim suzu,da ne kleknem...Ne mogu da pronadjem prave reci kojima bih opisala taj ternutak.U Srbiji je taj osecaj bio mnogo snazniji..Kada odemo u Spaniju ili u Latinsku Ameriku,normalno je da ocekujemo da publika sa nama horski peva sve pesme.Medjutim otici u drugu zemlju,u kojoj se govori potpuno drugaciji jezik i doziveti da 20 000 ljudi peva svaku nasu pesmu od reci do reci-to je cudo.Svi smo bili u soku.Hvala svim fanovima sto tako dobro govore spanski.
Bili ste vidno potresni u toku izvodjenja pesme Salvame koju je publika otpevala umesto vas.
Jeste.Plakala sam.To je bio najveci poklon koji sam dobila od ovdasnjih fanova.Kada su poceli prvi taktovi Salvame pesme za koju sam i te kako vezana i koju sam napisala od srca osetila sam da me publika voli.Podrska koju dobijam tokom izvodjenja te pesme ima posebno znacenje jer je Salvame moja zivotna prica.Napisala sam je jednog jutra oko 3 sata inspirisana svojim problemom sa anoreksijom.Aplauz i horsko pevanje publike krase tu pesmu na svakom koncertu i predstavljaju podrsku i saosecanje.Posebno mi je drago kada cujem da je neko uz pomoc nje uspeo da resi problem.
Proslavili ste se kao ,,buntovnici,,,a vazite za jednostavne i nezahtevne zvezde.Da li je moguce biti toliko slavan i jednostavan?
(smeh)Istina je da smo veoma popularni,ali ne mislimo da smo nedodirljivi.Svi poticemo iz normalnih porodica i usadjene su nam prave vrednosti koje negujemo.Biti slavan ne daje nam za pravo da se ponasamo kao svemocna bica.Ne znam za druge zvezde ali mi smo potpuno normalna ekipa.
Jeste li stigli da bar malo upoznate Beograd?
Nismo,ali culi smo mnogo lepih stvari o vama,vasem gradu i zemlji.Ono sto me posebno fasciniralo je toplina kojom zracite.Neverovatno ste gostoljubivi.Koliko sam uspela da vidim kroz prozor autobusa,Beograd je prelep.Ovo svakako nije moja poslednja poseta Beogradu.Dolazim ponovo ali kao turista.
_________________
Nazad na vrh Ići dole
~*Gatita de Anny*~
♥Anahi Admin♥
♥Anahi Admin♥
~*Gatita de Anny*~


Ženski Postovi : 3332
Datum registracije : 12.04.2009
Godina : 29
Lokacija : Sa Anny u shopingu.......

Intervju sa Anahi posle koncerta u Srbiji.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju sa Anahi posle koncerta u Srbiji..   Intervju sa Anahi posle koncerta u Srbiji.. Empty2009-05-23, 23:20

Joj extra je!!!!!Hwala mnogo!!!!!! Intervju sa Anahi posle koncerta u Srbiji.. 474616
Nazad na vrh Ići dole
http://rbd-4everthebest.forummotion.com/
Demi Lovato
♥Asi soy yo♥
♥Asi soy yo♥



Ženski Postovi : 890
Datum registracije : 18.05.2009

Intervju sa Anahi posle koncerta u Srbiji.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju sa Anahi posle koncerta u Srbiji..   Intervju sa Anahi posle koncerta u Srbiji.. Empty2009-05-23, 23:41

nema na cemu!
bas bih wolela da je widim kao turistu!
Nazad na vrh Ići dole
~!ANY RBD!~
♥Inalcanzable♥
♥Inalcanzable♥
~!ANY RBD!~


Ženski Postovi : 1732
Datum registracije : 19.05.2009
Godina : 27
Lokacija : sa rbd-om na turneji

Intervju sa Anahi posle koncerta u Srbiji.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju sa Anahi posle koncerta u Srbiji..   Intervju sa Anahi posle koncerta u Srbiji.. Empty2009-05-27, 20:27

znam za ovo....hvala....
Nazad na vrh Ići dole
~!ANY RBD!~
♥Inalcanzable♥
♥Inalcanzable♥
~!ANY RBD!~


Ženski Postovi : 1732
Datum registracije : 19.05.2009
Godina : 27
Lokacija : sa rbd-om na turneji

Intervju sa Anahi posle koncerta u Srbiji.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju sa Anahi posle koncerta u Srbiji..   Intervju sa Anahi posle koncerta u Srbiji.. Empty2009-05-27, 20:30

DAJ BOZE DA DODJE!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Intervju sa Anahi posle koncerta u Srbiji.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju sa Anahi posle koncerta u Srbiji..   Intervju sa Anahi posle koncerta u Srbiji.. Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Intervju sa Anahi posle koncerta u Srbiji..
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Anahi 10 marta u Srbiji
» Koncert u Srbiji!!!
» Anahi usla na UNI 20.8.
» Anahi i Christopher
» Anahi za Maxim!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
♥Magic World of Anahi Serbia♥ :: ♥Anahi♥ :: ♥Nowosti♥-
Skoči na: